Προς το περιεχόμενο

Προγραμμα για Κοινοχρηστα


kliolakis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια, βγηκε ο πατερας μου διαχειριστης και λεω να κανω εγω τα κοινοχρηστα μεσω καποιου προγραμματος ετσι κ αλλιως δν ειναι κ λιγα τα 10Ε τν μηνα που δινουμε εκει
υπαρχει καποιο αξιοπιστο και δωρεαν... μη μπουμε μεσα δλδ
Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ έχω βρει κοινόχρηστα Online στο Link.png Site: www.toktirio.gr Τώρα θα μου πεις έχει χρέωση, εντάξει. εγώ το πήρα δωρεάν κάνωντας κάποιες έργασίες που ούτως η αλλως τις κανω στην πολυκατοικία μου. Επίσης πολύ σημαντικό ήταν ότι τα στοιχεία της πολυκατοικίας μου τα καταχωρήσαν αυτοί, δεν έκανα τίποτα για αν μπλέξεις με ei Και fi την πάτησες!!!! Ενα μικρο δεκαδικό μπορεί να σε βάλλει σε τεράστιους μπελάδες.  Καλή τύχη φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ευχαριστω φιλεε !!!!!!!!

 

Εγώ έχω βρει κοινόχρηστα Online στο Link.png Site: www.toktirio.gr Τώρα θα μου πεις έχει χρέωση, εντάξει. εγώ το πήρα δωρεάν κάνωντας κάποιες έργασίες που ούτως η αλλως τις κανω στην πολυκατοικία μου. Επίσης πολύ σημαντικό ήταν ότι τα στοιχεία της πολυκατοικίας μου τα καταχωρήσαν αυτοί, δεν έκανα τίποτα για αν μπλέξεις με ei Και fi την πάτησες!!!! Ενα μικρο δεκαδικό μπορεί να σε βάλλει σε τεράστιους μπελάδες.  Καλή τύχη φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Το πρόγραμμα του koinoxrista24 πάντως είναι πολύ δυνατό παιδιά πριν 4χρόνια το διάβασα εδώ και συνεχίζω και φέτος. Η χρέωση είναι μόλις 2ευρώ το χρόνο το κάθε διαμέρισμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

kage, on 14 Nov 2014 - 1:10 PM, said:snapback.png

http://www.insomnia....νοχρηστα/page-2
Μου κανε εντυπωση ενας που τα χει δωσει σε εταιρεια με 30λεπτα το διαμερισμα.γκετο συγκροτημα ;

Θα το δοκιμάσω και αυτό...

 

Quote

 

Δύο δωρεάν προγράμματα. 

 

σε WINDOWS 8 : (ελληνικά - αγγλικά)

σε iPhone : (ελληνικά - αγγλικά)

Screenshot.106615.100000.jpg

 

 

mzl.ndbilarj.320x480-75.jpgmzl.menhartt.320x480-75.jpg

 

βρήκα στο store (win8) αυτή την εφαρμογή που δείχνει super

http://apps.microsof...8f-434875b2fb60

 

μπορεί κάποιος που έχει win8 να την δει

και να μου πει αν έχει κάποιο αρχείο data

που να μπορώ να το μεταφέρω από το laptop στο desktop και τούμπαλιν;

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

 

Βρήκα ένα πολύ κατατοπιστικό site για τα κοινόχρηστα και πρόγραμμα έκδοσης κοινοχρήστων. Σελίδες ιδιαίτερα χρήσιμες και για τις εταιρίες διαχείρισης πολυκατοικιών!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Κανω μεγαλο ξεθαμα και το ξερω...

Υπαρχει κανενα free προγραμμα ή excel access κτλ...για εκδοση κοινοχρηστων ?

Ειμαστε 5 διαμερισματα και οι 2 δεν πληρωνουν σχεδον ποτε....

1 ρημαδι ασανσερ και την ΔΕΗ εχουμε τιποτα αλλο ...

Απλα το θελω για να του τυπωνω ραβασακια (σε αυτους που δεν πληρωνουν) και αποδειξεις στους υπολοιπους...

 

Online υπηρεσιες και σχεδον δωρεαν(ακους ΦΩΤΗ μην πεταχτεις παλι) δεν με ενδιαφερουν γιατι ειμαστε μεσα οικονομικα ηδη στην πολυκατοικια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@k_w_t

Εδώ υπάρχει ένα μάθημα για Excelόχαρτο με χιλιοστά μόνο για κοινόχρηστα που εξαρτώνται από το εμβαδόν και τα χιλιοστά του ανελκυστήρα (εμβαδόν και όροφος) νομίζω να μπαίνουν με μια μικρή τροποποίηση. Ίσως να υπάρχει και καμιά δαπάνη που κατανέμεται ισόποσα πχ έξοδα για την έκδοση κοινοχρήστων. Αν δεν το κάνει αυτό ακριβώς μπορείς να το ζητήσεις από το ίδιο τον uploader του video και να σου δώσει το πρόγραμμα. Ίσως ασχοληθώ και εγώ.
https://www.youtube.com/watch?v=by7-wVP6EV0

 Ο Φώτης αν δίνει το πρόγραμμα του μόνο με 20 ευρώ για απεριόριστη χρήση είναι μία τίμια απαίτηση. Όσοι δεν έχουν όμως κατανομή κεντρικής θέρμανσης που είναι μεγάλο παλούκι υπολογισμών, θα μπορούσε να τους δίνει περιορισμένη έκδοση του προγράμματος με 10 ευρώ πχ.
(Και η εύρεση των χιλιοστών κατανομής του ανελκυστήρα είναι λίγο δύσκολη και παγίδα αν δεν την πάρουμε έτοιμη αφού αν οι όροφοι έχουν διαφορετικά τ.μ. ο ένας με τον άλλον... θέλει μαθηματικό τύπο με διπλό άθροισμα, με ακούς Φώτη;!)

Επεξ/σία από Krusty
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
Στις 2/4/2019 στις 7:17 ΜΜ, Krusty είπε

Σε windows 10 με εγκατεστημενο office 2019 original δεν ετρεξαν...

Θα τα δοκιμασω σε με windows 7 και office 2010 32bit.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ακόμα δεν έβαλα Access στα Windows 7 μου να τα δοκιμάσω. Το ένα πρόγραμμα νομίζω ζητάει και υποχρεωτικά ένα email μας! Και είναι από ιστοσελίδα λογιστών, ίσως να είναι καλά.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Στις 5/5/2019 στις 12:48 ΠΜ, Krusty είπε

Και εγώ ακόμα δεν έβαλα Access στα Windows 7 μου να τα δοκιμάσω. Το ένα πρόγραμμα νομίζω ζητάει και υποχρεωτικά ένα email μας! Και είναι από ιστοσελίδα λογιστών, ίσως να είναι καλά.

Το πρωτο τα καταφερα και το εβαλα αλλα βγαζει error οταν παει να κανει εκτυπωση!!

Το δευτερο δεν παιζει με τιποτα...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν θες να ζητήσεις από μέλη άλλων forums και το freeware για κοινόχρηστα απ' το πεθαμένο περιοδικό RAM που είδα ότι το έχουν σε πολύ παλιές αναρτήσεις. Θα τα δοκιμάσω κι εγώ τα παραπάνω όταν βρω χρόνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Krusty είπε

Δεν ξέρω αν θες να ζητήσεις από μέλη άλλων forums και το freeware για κοινόχρηστα απ' το πεθαμένο περιοδικό RAM που είδα ότι το έχουν σε πολύ παλιές αναρτήσεις. Θα τα δοκιμάσω κι εγώ τα παραπάνω όταν βρω χρόνο.

Το βρηκα αυτο ειχα καπου το DVD e-ΚΟΙΧΟΧΡΗΣΤΑ 2005 αλλα παλι δεν μου τρεχει ουτε σε Windows10 ουτε σε 7αρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το εγκαταστήσεις σε virtual machine στα XP; Με δεξί κλικ στα 7 μήπως έχει καμιά επιλογή να τρέξει με συμβατότητα vista; Στο λέω γιατί πρέπει να είναι καλό, αφού είδα και στην ιστοσελίδα των λογιστών να το ζητάει ο ένας απ' τον άλλον παλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...