Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι ιδιαίτερα. Αλλά το έχουν με την παντομίμα. Σίγουρα μιλάνε περισσότερα από τους Λετονούς και τους Βούλγαρους λόγω τουρισμού.

 

Για ενδεικτικό κόστος, εδώ είσαι: http://www.numbeo.co...layCurrency=EUR

 

πολύ χρήσιμο σαιτ

σε καλό επίπεδο βλέπω τις τιμές

 

να σε ρωτήσω κάτι άλλο ποιες πόλεις από αυτές που αναφέρει ο

FilipposMD πιστεύεις οτι αξίζουν παραπάνω απο 1 2 μέρες

 

συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλα ο ενθουσιασμός του πρώτου ταξιδιού μονος δεν παλεύεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1-2 είναι αυτό ή 12; 12 μέρες μόνο η Βιέννη αξίζει, Πράγα δώσε 2 γεμάτες, Μπρατισλάβα πετάξου μονοήμερη από Βιέννη, Κρακοβία δεν έχω πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-2 είναι αυτό ή 12; 12 μέρες μόνο η Βιέννη αξίζει, Πράγα δώσε 2 γεμάτες, Μπρατισλάβα πετάξου μονοήμερη από Βιέννη, Κρακοβία δεν έχω πάει.

 

1-2 είναι. οπότε λες να υπολογίσω 6-7 μέρες Βιένη(1 Μπρατισλάβα) και οτι μείνει απο χρήματα για Τσεχία.

καλό μου ακούγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιγω για Βιεννη-Μπρατισλαβα ετοιμαζομαι να κλεισω εισητηρια...

καμια προταση για value for money ξενοδοχειο στο κεντρο της βιεννης,ναναι λιγο ομορφο...;

 

επισης μια πολυ σημαντικη ερωτηση: μπορω να κλεισω ξενοδοχειο απο booking.com με χρεωστικη καρτα ή πρεπει αναγκαστικα να εχω πιστωτικη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βιέννη μείνε στο Wombat's The Lounge. Όσες φορές έχω πάει, δεν έχει υπάρξει καν λόγος να ψαχτώ για αλλού. Αξιοπρεπέστατο, value for money, σε πολύ βολικό σημείο. Αν μείνεις εκεί, θα φας και στο Mozart Stube είναι δυό στενά παραδίπλα και θα φας Zwiebelrostbraten.

 

Μπρατισλάβα θα δεις κάστρο και βόλτα στην παλιά πόλη, τίποτα περισσότερο. Αν θες, κόψε από τη βόλτα και πήγαινε στο παραδίπλα κάστρο, το Devin. Είναι μεγάλο, σχετικά ερειπωμένο αλλά πολύ πιο όμορφο από της Μπρατισλάβας.

 

Μην πάρεις λεωφορεία και μαλακίες, 14 ευρώ πήγαινε-έλα είναι με το τραίνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε γαμώτο μου θα με τρελάνετε.

 

Αυτό που αξίζει στη Μπρατισλάβα είναι οι Σλοβάκες.Μαζί με τις Τσέχες οι πιο υπέροχες γυναίκες στο κόσμο.

 

 

Τι διαβάζω ρε γαμώτο μου? :mad: .Κάστρα και λοιπές ανοησίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...