Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εχασα ο βλακας την αστυνομικη..θα βγαλω αλλη..εντωμεταξυ,μπορεις να ταξιδεψεις λονδινο με διπλωμα οδηγησης?(το καινουριο εννοειται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μαζεύω πληροφορίες για Τοσκάνη. Τέλη Οκτωβρίου θα πάω να τη γυρίσω, 8 μέρες, με μηχανή, μέσω Ανκόνας. Ο,τι έχετε ευχαρίστηση...

Να μην τρεχεις ,να ντυνεσαι καλα και να μη πινεις πολυ κρασι αν ειναι να οδηγησεις.

 

Σιγουρα πανε Σιενα αν και εχασες το πάλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τίποτα πιο ψαγμένο άμα έχετε υπόψη. Η Τοσκάνη είναι τεράστια κι έχει ένα πολύ εκτεταμένο οδικό δίκτυο με ένα σωρό χωριά και ωραία τοπία και γενικά προσφέρεται για εξερεύνηση και βόλτες με μηχανή και ακριβώς αυτό θα πάω να κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινε στα λιγότερο ομπσκιουρ χωριά, κάτσε σε έναν καφενέ και ρώτα ένα γέρο ρε σκατόφλωρε. Έχεις χρόνο, έχεις μηχανή και θες "γνωστά ψαγμένα"; ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΧΕΙΣ ΚΑΙ ΤΖΙΠΙΕΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΝΤΕΣΣΑ ΜΟΥ; Μ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν ξέρεις μη μιλάς ρε άσχετε. Ολόκληρη Τοσκανάρα και μου είπες μόνο τις 3 πιο obvious κεντρικές πόλεις και ο άθλιος τη Σιένα. Σκοτωθήκατε ρε...πάλι καλά που δεν μου είπατε να πάω και Φλωρεντία να πούμε.

Όχι δεν θα έχω γπσ, θα έχω γτπ χάρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είχα πάει ΕΓΩ, έβγαινα στην ΟΤΟΣΤΡΑΝΤΑ, έβλεπα ένα χωριό εκεί στα δεξιά που 'χε κάνα κάστρο ερειπωμένο και πήγαινα. Τώρα πως το λέγανε;;; Δε θυμάμαι ρε φίλε, πως τη λέγανε τη γκοθού στις τουαλέτες του ρουά ματ;;; Δεν ξέρω. Μια φορά πέρασα κι απ' τα δύο. Εσύ που είσαι ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΑΣ, φτιάξε κατάλογο, χα, χα, χα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το 3μερο thanksgiving θα παω roadtrip BC->Vancouver.(gabriola island η κάπως έτσι)

 

Κάνα καλό πιτ στοπ στο highway 16 από καναν Ελληνοκαναδό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γεια σας ,

 

μια φίλη μου εχει κερδισει σε διαγωνισμο της συγκεκριμενης εταιρειας , ενα τετραημερο σε συγκεκριμενα ξενοδοχεια της επιλογης μας και οποια ημερομηνια θελουμε , με την προυποθεση να αγορασουμε ενα βιβλιο απο 25 ευρω και ανω , και επισης να πληρωσουμε 35-45 ευρω το ατομο για την κρατηση .

 

Εχω βρει και σε ενα μπλογκ οτι ολα αυτα ειναι μ@λακιες και οτι στην ουσια πληρωνουμε το ταξιδι που θα κανουμε και οτι βασικα γλυτωνουμε μονο καποια χρηματα .

 

Τελοσπαντων να μην τα πολυλογω εχετε περισσοτερες πληροφοριες σχετικα με αυτην την προσφορα και αν αξιζει ?

 

ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα λίγα που θυμάμαι είναι μια μαλακία και μισή. Τα ίδια τα "κέρδιζες" και απο κυριακάτικες εφημερίδες και @@διες.

Απλά βρές μια φθηνή πτήση και ένα φθηνο ξενοδοχειάκι και τέλειωσες.

Παλιότερα η απάτη ήταν οτι αφορά μόνο το ξενοδοχείο. Σήμερα δεν ξέρω πώς το φέρνουν και σε πηδάνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...