Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με Lufthansa, 152 ευρώ, αν δεν έχει ακριβύνει.

 

Αν περιμένεις, ίσως να είσαι τυχερός και να κλείσεις με 99 ευρώ, δεν έχω υπάρξει ποτέ τόσο τυχερός και θα το έκλεινα τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια για αγγλια φθηνα εισητηρια εκτος απο easy jet που εχει πολυ καλες τιμες εχετε να προτεινετε καμια αλλη???

 

ειδα τη http://www.blueairweb.com που ακουσα ειναι αρκετ φτηνη αλλα δεν εχει καλο serach το σιτε τους... Εκτος αν το ξερει κανενας να μου πει γιατι δε το βρισκω... η να ψαξω απο αλλου

Πως βρισκω πχ τις φθηνοτερες τιμες σε ενα μηνα???

πχ Ολεσ τισ τιμες για Φεβρουαριο εστω ανα βδομαδες.

 

και καμια αλλη εταιρια αν εχετε υποψιν.. απο Θεσσαλονικη να εχει πτηση ομως ε? :P

Επεξ/σία από Martini
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά τιμούλες έχει και αυτή η blueair. Δεν είδα κάτι να βοηθάει ιδιαίτερα στην αναζήτηση πέραν του +/- 2μέρες.

Γενικά αν βρείς με 100-130 πήγαινε/έλα (εννοείται μαζί με φόρους) νομίζω οτι είσαι καλά.. Η easyjet και μια χαρά πτήσεις έχει απο Θεσσαλονίκη και οικονομικότατη είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, έχει πολύ καλές τιμές η μπλουερ. Τσέκαρε τις μέρες που σε βολεύουν και στα δυο σάητ και πήγαινε με το φθηνότερο.

Ούτως ή άλλως, θα τα λυπάσαι όταν γυρίσεις. =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτως ή άλλως, θα τα λυπάσαι όταν γυρίσεις. =ρ

 

%#$%@$#$#!@%##$@$#!@#!^$$$#$$@#%!@#@$

Προσοχή: Από 1.1.2008, μηνύματα γραμμένα σε greeklish θα διαγράφονται. Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε ελληνικούς χαρακτήρες στα μηνύματα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι το λετε αυρο ρε ??? :P παντως το search τους ειναι για κλαματα σιγα μη κοιταω μια μια μερα...

 

τελικα φθηνοτερα απο easyjet δε βρισκω με τπτ μαλλον :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ειδα αυτο και λεει προσσφορα για δωρεαν μιλια και τετοια... http://el.1000miles.gr/index.aspx

με τι μια παιρνεισ 1000 δωρο και μετα 100 για καθε φιλο που κανεις αλλα δε μπορω να καταλαβω πως δουλευει..

Γινομαι μελος παιρνω 1000 καλω φιλους γινονται κι αυτοι και μαζευω πχ 5.000 μιλια.. μονο ετσι σε μια βδομαδα..

Μετα παιρνω εισητηριο δωρεαν ??? ετσι απλα καυτευθειαν??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα αηδίες.

Πτήση απ' ευθείας δεν υπάρχει από όσο ξέρω, εγώ θα κοιτούσα για Λονδίνο αν ήμουν γκεη και ήθελα να ξαναπάω και θα καθόμουν και καναδυο μέρες και μετά θα έπαιρνα άλλο αεροπλάνο. Αλλιώς θα πήγαινα ΜΟΝΑΧΟ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κακό. Ε ολόκληρο φάκινγκ μάντσεστερ δεν έχει έστω με μια μετεπιβίβαση χωρίς πολλά πολλά και αλλαγές βαλίτσες και τέτοια; Πόσες ώρες είναι απο λονδίνο με rail..? Πρέπει να ναι κάνα 3ωρο... :\

To πιο κοντινό μπουγατσοαεροδρόμιο εκει γύρω πιο διάβολο να είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...