Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ε με ενδιάμεσους σταθμούς έχει ρε. Ενδεικτικά.

 

---------- Προσθήκη στις 03:05 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 02:58 ----------

 

Με την ευκαιρία: ψάχνω σάητ για τα μουσικά δρώμενα στο Μόναχο. Δεν θέλω κλασική μουσική, δεν θέλω την πινκ ούτε τους λινκιν παρκ. Θέλω Μουσική, Τέχνη, τζαζιές, μπλουζιές, πανκιές άντε και τίποτα πιο σκοτεινό και γκόθικ (ναουμε). Καμιά ιδέα κανείς; Έστω κάποιο φόρουμ, κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που φτάνεις; Νομίζω ότι με τρένο θα έχεις αλλαγή λονδινο. Αν ο προορισμός είναι Μαντσεστερ, που δεν αξίζει μία, κοίτα στο http://www.nationalexpress.com για λεωφορειάκι, συνληθως ξεκινούν από τα αεροδρόμια για όλες τις πόλεις και σε φυσιολογική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

klain, ημερομηνίες.

 

Που φτάνεις; Νομίζω ότι με τρένο θα έχεις αλλαγή λονδινο. Αν ο προορισμός είναι Μαντσεστερ, που δεν αξίζει μία, κοίτα στο http://www.nationalexpress.com για λεωφορειάκι, συνληθως ξεκινούν από τα αεροδρόμια για όλες τις πόλεις και σε φυσιολογική τιμή.

 

Δεν πάω τώρα. Ψάχνω πόλεις που να μην έχουν πολύωρη ταλαιπωρία για πήγαινε/έλα Θεσσαλονίκη (και εντάξει καλό πανεπιστήμιο αλλα αυτό είναι άλλου παπα ευαγγέλιο) για πιθανά εύκολα πέραδώθε σε γιορτές/ανάγκες και απαλεψιές για τα επόμενα 3-4 χρόνια.

Πέραν του Λονδίνου που έχει υπέροχο πέρα δώθε, τζάμπα με easyjet και 3ώρες μάξ, μετά για εύκολη προσέγγιση δεν βλέπω κάτι απο θεσ/νικη. :-(

 

Δηλαδή κακώς που δεν έχω αρχίσει ακόμα να σε γλύφω.

Ξεκινάω πάραυτα. Τσέκαρε υπογραφή στο ΜΣΝ.;)

 

:lol::lol::lol: Klain + Sellers = B.F.F.E :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τι περίμενες ρε αδερφέ, απευθείας πτήσεις από τη μια κωμόπολη στην άλλη;

Οι καλύτερες περιπτώσεις είναι πρώτα με easy, κατόπιν με bmi μέσω αθήνας και λονδίνου, καπάκια ολυμπιακή με τις ίδιες 2 ενδιάμεσες και τέλος με brussels airlines μέσω αθήνας και βρυξελλών.

 

Γενικά, μηδέν φάση, μιλάμε για 300άρες στο νερό, πολλές φορές μόνο one way.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε τι περίμενες ρε αδερφέ, απευθείας πτήσεις από τη μια κωμόπολη στην άλλη;

Οι καλύτερες περιπτώσεις είναι πρώτα με easy, κατόπιν με bmi μέσω αθήνας και λονδίνου, καπάκια ολυμπιακή με τις ίδιες 2 ενδιάμεσες και τέλος με brussels airlines μέσω αθήνας και βρυξελλών.

 

Γενικά, μηδέν φάση, μιλάμε για 300άρες στο νερό, πολλές φορές μόνο one way.

 

Ναι δεν περίμενα tbh. Απλά ποτέ δεν ξέρεις ίσως υπήρχε κάνα τζιγκλάν που δεν το είχα υπολογίσει. :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασφάλιση εννοώ. Ιατροφαρμακευτική, ακύρωση αναχώρησης, αποσκευές, διακοπή ταξιδιού, καθυστέρηση, απώλεια σύνδεσης πτήσης κλπ.

Εγώ ποτέ. Βέβαια μουχουν σκίσει/σπάσει κανα 2 φορές βαλίτσες και σάκο αλλά οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...