Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές

paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλήτες, όταν παίρνεις την βάρκα από την Ηγουμενίτσα για να πας στην Ιταλία που σε αφήνει? Αν μου πείτε και πόσες ώρες κάνει πάνω κάτω θα σας πάρω μαζί μου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 8,6k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Πήγα 5 μέρες Λονδίνο.   Να αναφέρω μερικά πραγματάκια που ίσως φανούν χρήσιμα, αν κάποιος θέλει να βρεθεί εκεί.     Πήγα με easyjet. 3 άτομα με μία βαλίτσα λίγων κιλών (μέχρι 20 επιτρέπει) και μί

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εχει κανεις προτάσεις για φαγητό - διασκέδαση - αξιοθέατα για Βενετία,Μπολόνια,Φλωρεντία,Τοσκάνη γενικά;

Θα είμαι εκεί το πάσχα 9 μερες

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
ξέρετε αν στις 24/2 έχουν απεργία οι ελεγκτές εναέριας κυκλοφορίας? γιατί εεχω προγραμματιση πτήση

έτσι έτσι πάμε στη Ρώμη... :-D

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Aφελής ερώτηση: στο αεροπλάνο αν η χειραποσκευή μου είναι μέσα στις επιτρεπτές διαστάσεις (ΜχΠχΥ) αλλά βαρύτερη από το όριο, πληρώνω παραπάνω όπως με τις αποσκευές και την παίρνω, ή τη στέλνουν υποχρεωτικά με τις αποσκευές;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Νομίζω ότι στις χειραποσκευές το όριο βάρους είναι να μπορείς να τη σηκώσεις και να τη βάλεις στο ντουλαπάκι μόνος σου.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Χμ, ούτε με ετζίαν μου είχαν πει τίποτα την τελευταία φορά, και σίγουρα ήταν αρκετά βαριά ώστε να μην μπορώ καν να τη βάλω στο ντουλαπάκι μόνη μου.

Για την σκάη δεν λέω καν, παίζει να μπορούσα να κουβαλήσω και πτώμα μαζί μου την τελευταία φορά που πέταξα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.