Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ούτε 'γώ. Αλλαγή πλάνων και εισιτηρίων. Προορισμός Λισαβώνα μέσω Μαδρίτης τελικά. Και οι καριόλες της iberia μου πήραν +50 ευρώ για να με βάλουν σε ανταπόκριση που φεύγει σε 90' λεπτά, με το τσεκ-ιν να κλείνει 45' πρίν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διατηρω γραφειο ενοικιασεως αυτοκινητων και θα ηθελα να κανω μια προσφορα για τους χρηστες του insomnia forum για την περιοδο του Πασχα.Που πρεπει να απευθυνθω?Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκόπια θέλει οπωσδήποτε διαβατήριο; Μόνο με ταυτότητα (καινούρια) θα έχω πρόβλημα είτε μπές, είτε βγές;

 

Με απαντάω: Και μόνο με ταυτότητα μπαίνεις.

 

Και ρωτάω: Βλέπω οτι η easyjet έχε επιλογή απο θεσσαλονίκη για μιλάνο... Όταν όμως πατάω να μου δείξει τα δρομολόγια με γειώνει. Τι συμβαίνει; Δεν υπάρχουν ήδη πτήσεις; Ξεκινάνε απο την θερινή περίοδο/28 μαρτίου;

Επεξ/σία από klainmaingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαντώ εγκαιρως στον Κλαιν :P οτι δεχονται να περάσεις και με ταυτότητα οπως επισης θα πρεπει να ξερεις οτι ειναι πιθανο να εχεις μπλεξίματα στα συνορα.. Απο το να δώσεις κατι στους τελωνειακούς μεχρι και να σε κρατησουν εκει λιγες ωρες ετσι για να στη σπάσουν επειδη είσαι Ελληνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω ξενοδοχειο στη στρασβουργη (strasbourg) γυρω στα 35-40 την βραδια με πρωινο αλλα αλλα δε βρισκω τιποτα εχει κανεις τιποτα υπ'οψιν του να μου προτεινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.venere.com/france/strasbourg/?ref=849945#o=price&r=0&m=0&f=C000100000000000&sb=1

 

Go on...

 

Chrisxx ναι το έμαθα με τον πρακτικό τρόπο.

Δεν είχα κανένα πρόβλημα στα σύνορα. Απο λάθος κατα τα άλλα έμαθα οτι στη Σερβία θέλει διαβατήριο (μπερδέψαμε το δρόμο και βρεθήκαμε στα σύνορα της Σερβίας :P

Τα σκόπια είναι πραγματικά η πλέον άθλια χώρα.

ΜΗΝ ΠΑΤΕ. (και όχι δεν είμαι εθνοτέτοιος.. αντικειμενικά είναι καταθλιπτική)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...