Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχετε να προτείνετε ταξιδιωτικά γραφεία που να οργανώνουν ομαδικά ταξίδια σε ασία?

έχω βρεί την celtours προς το παρόν αλλά θέλω να δώ και άλλες επιλογές.

Όποιος μπορεί να δώσει πληροφορίες για το τί είναι καλύτερο να επιλέξω θα βοηθούσε πολύ.

 

Εγώ πήγα πήγα πρίν δύο χρόνια με το Cel στο Βιετνάμ και ήταν αρκετά καλό το πρόγραμμα τους. Αν θέλεις τσέκαρε και το http://www.paradiestravel.gr/ με το οποίο πηγαίνει ο αδερφός μου τα ταξίδια του ( Κίνα φέτος ) και μου σπάει τα νεύρα :cry: με τις φωτογραφίες του όταν γυρνάει. Αλλά εξαρτάται και σε ποιά χώρα θες να πάς γιατί υπάρχουν και άλλοι που ειδικεύονται σε κάποια μέρη στην Ασία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαίρετε.

 

Καμιά πρόταση για ταξίδι τα Χριστούγεννα με το έτερον ήμισυ (εκτός από Παρίσι) ? Με οργανωμένο group, εννοείται... Σκεφτόμασταν για Ελβετία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει τίποτα οικονομικό για εξωτερικό ρε παιδιά για 2-3 μέρες τωρα στα Χριστούγεννα κοντά?

Καμια Πέμπτη --> Δευτέρα ας πουμε μέσα στον Δεκέμβριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οικονομικές πτήσεις παίζουν για Ρώμη κατα βάση. Βρίσκεις και ένα hotel του 50ρικου και είσαι οκ. Αλλιώς αν εννοείς οργανωμένα όπως ο φίλος παραπάνω εμπειρικά κάτι τρίπτυχα πράγας/βιέννης/βουδαπέστης βγαίνουν συνήθως καλά για αυτά που προσφέρουν για αυτή την εποχή. Afaic απεχθάνομαι τα οργανωμένα οπότε δεν μπορώ να βοηθήσω ιδιαίτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετοιμάζω εκδρομούλα Ιωάννινα το επόμενο ΣΚ. Γιάννενα σκέτα, όχι Ζαγόρια και λοιπά ωραία τριγύρω. Αν υπάρχουν ιδέες για κάτι καλό που μπορεί να κάνει οικογένεια με μικρά παιδιά στην πόλη και στα κοντινά πέριξ, ευπρόσδεκτες. Όπως επίσης και για φαγητό και διαμονή (διαμονή κατά πάσα πιθανότητα θα κλείσω στο Πέραμα, θέλω 4κλινο απαραιτήτως με ψυγείο και -υποτυπώδη έστω- κουζίνα).

 

Φχαριστώωωω :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδάκια. Μήπως έχετε κάποιο site για εύρεση αεροπορικών; Το skyskanner χρησιμοποιώ εγώ. Η μήπως έχετε κάποιο site με πτήσεις και ευκαιρίες γενικά; Στη Στοκχόλμη είναι ο προορισμός μου, ειτε Skavgsta είτε Arlanda κλπ. Βρήκα καλές τιμές στην ryanair αλλά με ενδιάμεσο σταθμό στη ρώμη. Δλδ +25 ευρώ (ναι κλάιν) απλά ρωτάω αν έχετε κάτι καλύτερο να προτίνετε. Θενκσς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H ryanair δεν εχει πτηση απο Θεσσαλονικη; 'Η μονο την καλοκαιρινη περιοδο;

 

Απ'ευθείας δεν βρήκα, με πάει Ρώμη και μετά "Στοκχόλμη" γιατί μόνο στη Στοκχόλμη δεν είναι το Skavgsta,,, Ευχαριστώ πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά την Τετάρτη πάω Αμβούργο για 5 μέρες και θα με φιλοξενεί ένας φίλος στο κέντρο. που προτείνετε να πάω πέρα από Rathaus, Hafen City και Reeperbahn?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'ευθείας δεν βρήκα, με πάει Ρώμη και μετά "Στοκχόλμη" γιατί μόνο στη Στοκχόλμη δεν είναι το Skavgsta,,, Ευχαριστώ πάντως

 

Επειδή ψάχνω κ εγώ για Arlanda για αρχές Μαρτίου, δεν παίζει δλδ τπτ σε απευθείας? Ψάχνω πολλές μέρες και με ενδιάμεση στάση είναι σκότωμα..πολλές ώρες αναμονής :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...