Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι να κλείσω 1 βδομαδα Λονδινο, το θεμα μου ειναι να κλεισω τωρα με αεροπορικα 200+ ευρω ή να περιμενω για καμια προσφορά των αεροπορικών? (η περιοδος που θελω να παω ειναι ιουλιο-αυγουστο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και βρηκες με 200 για εκεινη την εποχη; Κλειστα! Εγω για 2 ωρες εχασα κατι τικετς της Λουφθανσα και απο τα 155 πηγα στα 195. Μικρη διαφορα αλλα νταξ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να κλείσω 1 βδομαδα Λονδινο, το θεμα μου ειναι να κλεισω τωρα με αεροπορικα 200+ ευρω ή να περιμενω για καμια προσφορά των αεροπορικών? (η περιοδος που θελω να παω ειναι ιουλιο-αυγουστο)

Απο που πετας? Αθηνα ή Θεσσαλονικη για Αθηνα παιζει και easyjet (gatwick) ενω απο Θεσσαλονικη παιζει επισης ryanair (stansted) αλλα και easyjet (gatwick).

 

Επισης θα χρειαστεις επιπλεον αποσκευες περαν της μιας χειραποσκευης που ειναι δωρεαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θελω easyjet γιατι παω πρωτη φορα Λονδινο και θα ήθελα (εκτος των άλλων) να επισκεπτω και το heathrow. σκευτομαι να περιμενω κανα μηνα ακομα και μετα να κλεισω εαν δεν βγει καποια προσφορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θελω easyjet γιατι παω πρωτη φορα Λονδινο και θα ήθελα (εκτος των άλλων) να επισκεπτω και το heathrow. σκευτομαι να περιμενω κανα μηνα ακομα και μετα να κλεισω εαν δεν βγει καποια προσφορα.

 

Προσεχε ομως γιατι στα αεροπορικα ισχυει και οτι αν το βρεις και εχεις σιγουρο το ταξιδι, κλειστο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θελω easyjet γιατι παω πρωτη φορα Λονδινο και θα ήθελα (εκτος των άλλων) να επισκεπτω και το heathrow. σκευτομαι να περιμενω κανα μηνα ακομα και μετα να κλεισω εαν δεν βγει καποια προσφορα.

To Heathrow γιατί τέτοια κάψα να το δεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο θεσσαλονικη για Στουτγκαρδη Η φρανκφουρτη οσο πιο φθηνα γινεται !! ( Αντε πρακτορες καντε καμια καλη τιμουλα !!)

 

Λοιπον για 2 ατομα . Αναχωρηση 30 Μαρτιου-Επιστροφη στις 7 Απριλιου !!!

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα θες κατσε θα παω εγω με το δικο μου εκεινες τις μερες , σε πεταω αμα ψηνεις....

 

μας δουλευεις ρε φιλε? αεροπορικες ειμαστε για να μας κανεις παζαρι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ μάλλον θέλεις και αλλαγές πτήσεων για να χαμηλώσεις την τιμή.

Για δες λίγο το google.com γιατί τέτοια site με προσφορές έχω συναντήσει κατά το παρελθόν αλλά δεν έχω συγκρατήσει κάποιο url.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμα θες κατσε θα παω εγω με το δικο μου εκεινες τις μερες , σε πεταω αμα ψηνεις....

 

μας δουλευεις ρε φιλε? αεροπορικες ειμαστε για να μας κανεις παζαρι?

Χαλαρωσε ρε μεγαλε...ελεος ! Αν μπορει ειπα καποιος που ειναι πρακτορας να κανει καλυτερη τιμη ! Που το κακο ;

 

μεχρι και στο airtickets , εαν υπαρχει φθηνοτερο εισιτηριο με συνδιασμο πτησεων θα του το βγαλει...

προφανως θα ειναι ακριβοτερα.

Αυτα τα εχω ψαξει ηδη φιλε . ΧΡονια ειμαστε στο κουρμπετι ! Αλλη λυση ψαχνω ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...