Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξαναλέω, Ιόνιο, εκτός αν θέλει να δει το ηλιοβασίλεμα στην Οία, οπότε σου παραθέτω και μία φωτογραφία για να καταλάβεις!

σκατα δεν εχει φωτογραφίες με τις ΟΡΔΕΣ τουριστών που περιμένουν να βγάλουν φωτογραφίες... μονο αυτη την φειλ..15.1260807218.the-crowd-waiting-for-the-

Ποια εξοδος του μετρό ειναι αυτή που βλέπουμε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για κανα 3ημερο κοντα σε αττικη, εκτος απο αγκιστρι που γινεται χαμος φετος που θα μπορουσαμε να παμε; Αμα ειναι και ρομαντικα ακομα καλυτερα. Σκεφτομουνα καμια υδρα/σπετσες/πορο αλλα εχω ξαναπαει και δεν ενθουσιαστικα.

 

Υ.Γ. Θα προτιμουσα φαση μη οργανομενο καμπινγκ αλλα και για ξενοδοχειο/δωματιο σχετικα φτηνο δεν υπαρχει θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κανα 3ημερο κοντα σε αττικη, εκτος απο αγκιστρι που γινεται χαμος φετος που θα μπορουσαμε να παμε; Αμα ειναι και ρομαντικα ακομα καλυτερα. Σκεφτομουνα καμια υδρα/σπετσες/πορο αλλα εχω ξαναπαει και δεν ενθουσιαστικα.

 

Υ.Γ. Θα προτιμουσα φαση μη οργανομενο καμπινγκ αλλα και για ξενοδοχειο/δωματιο σχετικα φτηνο δεν υπαρχει θεμα.

 

Ναυπλιο ειναι ωραια και ψιλορομαντικα για ζευγαρι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απελπίζομαι ρε παιδιά, που μπορώ να πάω για κανά 5ήμερο που να έχει πολύ κόσμο (φοιτητές και νεολαία από εξωτερικό) και να είναι φτηνά ? πχ. camping φάσεις.. έχετε καμία ιδέα, βαρέθηκα να πρεζακιάζω (να μην κάνω τίποτα) αθήνα ;P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απελπίζομαι ρε παιδιά, που μπορώ να πάω για κανά 5ήμερο που να έχει πολύ κόσμο (φοιτητές και νεολαία από εξωτερικό) και να είναι φτηνά ? πχ. camping φάσεις.. έχετε καμία ιδέα, βαρέθηκα να πρεζακιάζω (να μην κάνω τίποτα) αθήνα ;P

 

Πηγαινε στο φαραουτ στην Ιο..! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 1ημερη καλα ειναι, θα προτιμουσα κατι σε νησακι ομως, καλοκαιρι ειναι :)

Ρομαντικό νησάκι σχετικά κοντά στην Αττική, πέρα από τα νησιά που ανέφερες, νομίζω μόνο οι Κυκλάδες έμειναν. Η Σίφνος είναι ωραία αλλά άμα σου πέφτει μακριά μπορείς να δεις και για καμιά Κύθνο, για την οποία όμως δεν έχω άποψη γιατί δεν εχω πάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή σκοπεύω να πάω για camping στο γύθειο, έχει πάει κανείς ? Θέλω να πάω μόνος μου και να γνωρίσω ανθρώπους εκεί. Γίνεται χαμός από κόσμο ή θα βρεθώ να είμαι μόνος μου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή σκοπεύω να πάω για camping στο γύθειο, έχει πάει κανείς ? Θέλω να πάω μόνος μου και να γνωρίσω ανθρώπους εκεί. Γίνεται χαμός από κόσμο ή θα βρεθώ να είμαι μόνος μου ?

 

στο ΓΥΘΕΙΟ BAY ειχα παει πριν 2 χρονια

παραλια οχι πολυ καθαρη, η πολη του γυθειου βρωμαει

το καμπινγ μεσα εχει και παρεες και ζευγαρια και οικογενειες

θεματα με φασαρια δεν ειχα, νορμαλ κοσμος

το μπαρακι ειχε φαση μεσα στο καμπινγκ

ειχε και γκομενακια μονες τους για να κανεις παιχνιδι

το εστιατοριο μεσα ηταν ετσι κι ετσι απο φαι, τπτ σπουδαιο

απο καθαριοτητα ηταν οκ παντως

 

να σου πω την αληθεια εκει δε θα ξαναπηγαινα για καμπινγκ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα 


  Λοιπόν, ...σκοπεύουμε να κάνουμε τις καλοκαιρινές διακοπές  πελοπόννησο σε δύο σκέλη. Τι εννοώ....λέμε πρώτα για 4 μερούλες Ελαφόνησο και μετά να ανηφορίσουμε για Μονεμβασιά, Γύθειο, Αρεόπολη κτλ...Οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής...


1.πόσες μέρες να αφιερώσουμε στο δεύτερο σκέλος (roadtrip), χρονικός περιορισμός δεν υπάρχει


2.σε ποια χωριά να είναι η διαμονή κ από πόσες μέρες


3.ποιες παραλίες να επισκεφθούμε


4.οτιδήποτε άλλο καλοδεχούμενο


  Σκοπός μας είναι να γνωρίσουμε και να δούμε όσο το δυνατόν περισσότερα μέρη και ομορφιές της λακωνικής γης, γι' αυτό τα αυτιά μας είναι ανοιχτά και τα μάτια μας επίσης ....    clear.png


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψάχνεστε για εξωτερικό, η aegean έβγαλε μια ενδιαφέρουσα προσφορά

Link.png Site: http://www.flydeals.gr/%ce%bc%ce%b5%ce%b3%ce%ac%ce%bb%ce%b5%cf%82-%cf%80%cf%81%ce%bf%cf%83%cf%86%ce%bf%cf%81%ce%ad%cf%82-%cf%80%cf%84%ce%ae%cf%83%ce%b5%ce%b9%cf%82-%ce%b5%ce%be%cf%89%cf%84%ce%b5%cf%81%ce%b9%ce%ba%ce%bf/">Μεγάλες προσφορές Aegean και EgyptAir για πτήσεις στο εξωτερικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς που αξίζει κανείς να νοικιάσει δωμάτιο στη Μύκονο; Στη Χώρα λέει, ή εχει πολλή φασαρία;

 

Απο τιμές, τι να περιμένω για δίκλινο;

 

Καμια καλή πρόταση κανένας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...