Προς το περιεχόμενο

Διακοπές, ταξίδια, εκδρομές


paschalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχουμε καμια πρόταση για κέρκυρα και ενοικιαζόμενα δωματία γυρο στα 30-35 ευρώ? επίσης πόσο κοστίζει το καράβι απο ηγουμενίτσα για αμάξι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Έχουμε καμια πρόταση για κέρκυρα και ενοικιαζόμενα δωματία γυρο στα 30-35 ευρώ? επίσης πόσο κοστίζει το καράβι απο ηγουμενίτσα για αμάξι?

1 ατομο και επιστροφη 70€.

 

με 30-35 δυσκολο να βρεις κοντα στο κεντρο. Δες προς Γουβια-δασια-υψο-περαμα-μπενιτσες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουμε καμια πρόταση για κέρκυρα και ενοικιαζόμενα δωματία γυρο στα 30-35 ευρώ? επίσης πόσο κοστίζει το καράβι απο ηγουμενίτσα για αμάξι?

εχει κατω στον καβο.... αλλα δε θες να πας εκει...καλυτερα δωσε 50αρικο κ αλλου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξερει κανεις αν επιτρεπονται τα ενσυρματα headphones στην πτηση? (Aegean).

Με earbuds πχ μπαινεις κανονικα.

μονο κατα την απογηωση/προσγειωση απαγορευεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

Θέλει η αδερφή μου (18 χρονών) να πάει με 2 φίλες της διακοπές σε νησί κοντά στην Αθήνα.

 

Τα δεδομένα είναι τα εξής:

 

  • Το πολύ 5 ώρες ταξίδι με το πλοίο
  • 4 νύχτες
  • Δεν θέλουν πολύ νταμπα-ντούμπα, άντε μέχρι κανά μπαράκι.
  • Δεν έχουν μεταφορικό μέσο ούτε θα νοικιάσουν, οπότε καλό θα ήταν η παραλία να είναι κοντά.
  • Θέλουν νησί οπωσδήποτε
  • Προϋπολογισμός 200€ μαζί με φαγητά, εξόδους κλπ. η κάθε μια.

 

Για πείτε οι γνώστες :)

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

Θέλει η αδερφή μου (18 χρονών) να πάει με 2 φίλες της διακοπές σε νησί κοντά στην Αθήνα.

 

Τα δεδομένα είναι τα εξής:

 

  • Το πολύ 5 ώρες ταξίδι με το πλοίο
  • 4 νύχτες
  • Δεν θέλουν πολύ νταμπα-ντούμπα, άντε μέχρι κανά μπαράκι.
  • Δεν έχουν μεταφορικό μέσο ούτε θα νοικιάσουν, οπότε καλό θα ήταν η παραλία να είναι κοντά.
  • Θέλουν νησί οπωσδήποτε
  • Προϋπολογισμός 200€ μαζί με φαγητά, εξόδους κλπ. η κάθε μια.

 

Για πείτε οι γνώστες :)

 

Ευχαριστώ.

Να τσεκάρουν για Αίγινα, Αγκίστρι, Πόρο. Παίζουν πολύ καλές τιμές λίγο που κοίταξα στο booking π.χ. για τέλος Αυγούστου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπέτσες

Για Σπέτσες που ειναι λιγο τσιμπημενες δυσκολο..Επίσης θελεις και μεταφορικο.

Καλησπέρα !

 

Με την ολη την αναμπουμπούλα λεω να αλλαξω τα σχέδια διακοπων αλλα να κανω 3-4 μερες κατι σε κανα κοντινό νησάκι.

 

Για προτείνεται με μηχανακι που θα παρω απο Αθηνα κανα νησάκι με λιγο νταβαντουρι και ωραιες θάλασσες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα σε όλλους θέλω να πάω στην νάξο με ημερομηνίες 31-7-15 έως 3-8-15. μιθάς και θα είναι η πρώτη μου φορά στο νησί υπάρχει κάποιο μέλος που έχει πάει να με κατατοπίσει για το πού να μείνω(2 άτομα ενήλικες) σε ποιά περιοχή δλδ ώστε να έχω κοντά(άν είναι δυνατόν και στα 10 βήματα) καλή παραλία (ψιλοδιασκέδαση όχι και κάτι τρομερό) αλλά και γενικότερη ησυχία????

 

μου είπαν για την χώρα της νάξου αλλά έχω την εντύπωση οτι εκεί δέν κοιμούντε ποτέ απο την φασαρία κτλ. κοιτάζω για άγιο γεώργιο και αγία άννα. παρακαλώ άν υπάρχει μέλος απο εκεί ή έχει πάει πρόσφατα να με ενημερώσει υπεύθυνα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα σου ειπαν για αγ.αννα. Απλα οταν κλεισεις διαμονη, να τσεκαρεις τα reviews για ησυχα δωματια / ξενοδοχειο και οχι πανω απο κανα μπαρ.

Οι συγκοινωνιες για τα μερη σε αυτη την πλευρα ειναι πολυ καλες οποτε θα πηγαινεις για κολυμπι σε διαφορες γαματες παραλιες ή βραδινη βολτα στη χωρα ξερωγω.

 

http://www.naxosdestinations.com/naxos-ktel-destinations.html

 

Πανεμορφο μερος η ναξος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...