Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες modαρισμένων κουτιών/cases...


nikoskon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα και καλη χρονια σε ολους. Υπαρχει περιπτωση να θελει κανενας να παραγγειλει κατι απο cablemod??? Εχει ελαχιστη παραγγελια και θελω να παρω ενα 12pin και προφανως δε συμπληρωνω παραγγελια. Αν παρ'ελπιδα υπαρχει κανενας στειλτε κανα pm μπας και κανουμε τη δουλεια 😁.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 20/12/2020 στις 12:24 ΠΜ, markos9 είπε

Καλημέρα παιδιά, εχω το CORSAIR CARBIDE SERIES 200R και θέλω να πλαινο καπακι να το κανω με τζαμι (πλεξι γκλας)

υπάρχει κάποιος στην Αθήνα η γενικά στα νότια προάστια που κανει τέτοιες δουλειές; 

Έψαξα να το βρω έτοιμο να το αγοράσω, αλλά, δεν βρήκα τίποτα σε ολο το ιντερνέτ.

Ευχαριστώ εκ των προτερων.

Ποίός με φώναξε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

 

3 λεπτά πριν, Chocobo είπε

@Dinosfan δες εδώ ρε.Που χάθηκες το άφησες το case modding ?

Νομίζω αρκετοί απ' τους "παλιούς" πλέον το έχουμε παραμελήσει λόγο χρόνου δυστυχώς.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, Νυσταγμένος είπε

 

Νομίζω αρκετοί απ' τους "παλιούς" πλέον το έχουμε παραμελήσει λόγο χρόνου δυστυχώς.

Καλώς τον.Μια απο τα ίδια , χρόνος αλλά και χρήμα.Απο το 16 τώρα στήνω pc.

Ανεβάζω βέβαια ένα περίεργο κουτί που έστησα ενός συναδέλφου(το κουτί το είχε πάρει χωρίς να ρωτήσει κάποιον)

Το εν λόγω κουτί είναι ότι πιο περίεργο έχω δει.Έχει 3 εντελώς κοσμητικά fan μπροστά.Σχεδόν ακουμπάνε στο τζάμι , μιλάμε για χιλιοστά clearance. 
Φυσικά τα ξήλωσα και τα έβαλα απο μέσα με μικρούς αποστάτες για να έχει 1-2cm να πάρουν αέρα.Βέβαια χάνει το εφέ μπροστά..
Απορώ ποιος το αξιολόγησε στο eshop...

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Chocobo είπε

Καλώς τον.Μια απο τα ίδια , χρόνος αλλά και χρήμα.Απο το 16 τώρα στήνω pc.

Ανεβάζω βέβαια ένα περίεργο κουτί που έστησα ενός συναδέλφου(το κουτί το είχε πάρει χωρίς να ρωτήσει κάποιον)

Το εν λόγω κουτί είναι ότι πιο περίεργο έχω δει.Έχει 3 εντελώς κοσμητικά fan μπροστά.Σχεδόν ακουμπάνε στο τζάμι , μιλάμε για χιλιοστά clearance. 
Φυσικά τα ξήλωσα και τα έβαλα απο μέσα με μικρούς αποστάτες για να έχει 1-2cm να πάρουν αέρα.Βέβαια χάνει το εφέ μπροστά..
Απορώ ποιος το αξιολόγησε στο eshop...

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

Σ'ωραιος! Μια χαρά είναι και τα μικρά mod, έτσι για να μη ξεχνάμε το άθλημα. Κι εγώ κάνα χρόνο πριν έκανα μια μικρή ανακατασκευή σε ένα παλιό κουτί που είχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα

Έχει κανένας υπόψην κανενα case που να μπορεί να ...χωρεσει 4 itx ή matx motherboards για 4 pc στο ίδιο κουτί???

Όσο μικρότερο τοσο το καλυτερο δε θα ειναι κανενα pc για gaming και θα εχουν απλα την ενσωματωμενη καρτα γραφικών τους.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...