Προς το περιεχόμενο

FTP Server - Guides


billpeppas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1) Τα αρχεία αποθηκεύονται στον δίσκο του FTP Server...άρα το PC σου/FTP Server πρέπει να είναι ανοιχτό αν θες να πάρεις ή να ανεβάσεις αρχεία

 

2) Μπορείς να κάνεις ένα dynamic dns ( http://www.dyndns.org ) και να μπαίνεις μέσω dyndns :)

 

Κάτσε γιατί προσπαθώ κι εγώ να το καταλάβω γριά γυναίκα! Έχουμε δηλαδή κάποια αρχεία στον υπολογιστή και με κάποιου διαφορετικού τύπου σύνδεση, επιτρέπουμε σε ορισμένους χρήστες της προτίμησής μας να ανεβάζουν τα αρχεία που έχουμε στον υπολογιστή μας. Το κατάλαβα καλά; Ο FTP Server δεν είναι όπως π.χ. το Rapidshare που ανεβάζουμε τα αρχεία και έχουμε τα links. Ή πρέπει να τα ανεβάσουμε; :???:

 

Συγγνώμη βρε billάκο που σε ζαλίζω κι εγώ με ανόητες ερωτήσεις. Άλλα θέλω να μάθω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάτσε γιατί προσπαθώ κι εγώ να το καταλάβω γριά γυναίκα! Έχουμε δηλαδή κάποια αρχεία στον υπολογιστή και με κάποιου διαφορετικού τύπου σύνδεση' date=' επιτρέπουμε σε ορισμένους χρήστες της προτίμησής μας να ανεβάζουν τα αρχεία που έχουμε στον υπολογιστή μας. Το κατάλαβα καλά; Ο FTP Server δεν είναι όπως π.χ. το Rapidshare που ανεβάζουμε τα αρχεία και έχουμε τα links. Ή πρέπει να τα ανεβάσουμε; :???:

 

Συγγνώμη βρε billάκο που σε ζαλίζω κι εγώ με ανόητες ερωτήσεις. Άλλα θέλω να μάθω! :)[/quote']

 

Kala katalaves Mporoune osoi theloun(osous epithimis esy diladi) na katavasoune kai na anevasoune oti arxeio travaei i psixi tous(Apo afta pou tha tous prosfereis diladi) kai na sou dosoun episeis oti thelisoun.Afto einai to FTP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε γιατί προσπαθώ κι εγώ να το καταλάβω γριά γυναίκα! Έχουμε δηλαδή κάποια αρχεία στον υπολογιστή και με κάποιου διαφορετικού τύπου σύνδεση' date=' επιτρέπουμε σε ορισμένους χρήστες της προτίμησής μας να ανεβάζουν τα αρχεία που έχουμε στον υπολογιστή μας. Το κατάλαβα καλά; Ο FTP Server δεν είναι όπως π.χ. το Rapidshare που ανεβάζουμε τα αρχεία και έχουμε τα links. Ή πρέπει να τα ανεβάσουμε; :???:

 

Συγγνώμη βρε billάκο που σε ζαλίζω κι εγώ με ανόητες ερωτήσεις. Άλλα θέλω να μάθω! :)[/quote']

 

Kala katalaves Mporoune osoi theloun(osous epithimis esy diladi) na katavasoune kai na anevasoune oti arxeio travaei i psixi tous(Apo afta pou tha tous prosfereis diladi) kai na sou dosoun episeis oti thelisoun.Afto einai to FTP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kita na deis einai sxetika efkola ta pragmata alla ginonde exeretika diskola an exeis Router.Paleotera pou ixa mono Dsl Modem to eixa kanei kai mirazomastan 5-6 atoma orismena arxeia.Me to router pou exo tora arneite na vgei Online to FTP giati kati sinvenei pou den mporo na to vro akoma.An kai logo xronou den prospathisa kai poli.

Sou efxomai na ta katafereis kai na to vgaleis online kai na mirazese me alous oti thes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kita na deis einai sxetika efkola ta pragmata alla ginonde exeretika diskola an exeis Router.Paleotera pou ixa mono Dsl Modem to eixa kanei kai mirazomastan 5-6 atoma orismena arxeia.Me to router pou exo tora arneite na vgei Online to FTP giati kati sinvenei pou den mporo na to vro akoma.An kai logo xronou den prospathisa kai poli.

Sou efxomai na ta katafereis kai na to vgaleis online kai na mirazese me alous oti thes.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω στήσει τον serv-u 6.20 με 30 μέρες ελεύθερη χρήση. Δεν έχει επιλογές που δεν δουλεύουν στην δοκιμαστική αυτή περίοδο.

 

Μπορεί κανένας να μου πει, γιατί αφού έχω unlimited bandwith και transfer σαν default επιλογή για τους χρήστες που μπαίνουν, παρ' όλα αυτά η ταχύτητα δεν πάει πάνω από 5-8 kbs;

 

Ο φίλος που συνδέεται είναι από τον ίδιο πάροχο Internet, αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο.

 

Ευχαριστώ όσους σπαζοκεφαλιάσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω στήσει τον serv-u 6.20 με 30 μέρες ελεύθερη χρήση. Δεν έχει επιλογές που δεν δουλεύουν στην δοκιμαστική αυτή περίοδο.

 

Μπορεί κανένας να μου πει, γιατί αφού έχω unlimited bandwith και transfer σαν default επιλογή για τους χρήστες που μπαίνουν, παρ' όλα αυτά η ταχύτητα δεν πάει πάνω από 5-8 kbs;

 

Ο φίλος που συνδέεται είναι από τον ίδιο πάροχο Internet, αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο.

 

Ευχαριστώ όσους σπαζοκεφαλιάσουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 5 εβδομάδες αργότερα...
paidia hi exw problem otan katevazw to prog se trial mou leei :This Home FTP Server program has been discontinued by GlobalSCAPE. kai den mporw na to ksekinisw ti ginete?

sthle mou PM gia na sou doso oti xriazese gia afto pou thes na kaneis:twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω στήσει τον serv-u 6.20 με 30 μέρες ελεύθερη χρήση. Δεν έχει επιλογές που δεν δουλεύουν στην δοκιμαστική αυτή περίοδο.

 

Μπορεί κανένας να μου πει' date=' γιατί αφού έχω unlimited bandwith και transfer σαν default επιλογή για τους χρήστες που μπαίνουν, παρ' όλα αυτά η ταχύτητα δεν πάει πάνω από 5-8 kbs;

 

Ο φίλος που συνδέεται είναι από τον ίδιο πάροχο Internet, αν αυτό παίζει κάποιο ρόλο.

 

Ευχαριστώ όσους σπαζοκεφαλιάσουν[/quote']

 

apo oti ksero oi poio poloi ftp den theloun unlimited taxitita dokimase na naleis tin taxitita pou exeis dil. an exeis dsl 512 vale oti exei 500 kati san ta torrent kai na tous pis otan mpenoun ston ftp sou na klinoun to firewall kai oti selida exoun anixti giati kovi sto bandwith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tora mias kai arxisa na milao file billllllllllllllllllllllllll help den thelei na doulepsi me tipota exo to cutftp pro oxi to home kai den vrisko tipota apo afta pou les sto guite les na einai diaforetiko???? an mporeis na me voithiseis ligo tha sou eimai evgnomon an thes to msn mou einai [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

re paides gia na ftia3w ftp srvr ti 8a ginei???

vazw mesa arxeia kai meta katevenoun mesw internet??? Kai gia na to stisw xreiazete ena pc sinexeia anoixto kai mia sindesi me megalo upload na fantastw??? Episis iparxei periptwsi molinsis apo kanena io? [mi fame kai ksilo!!]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...