Προς το περιεχόμενο

Τί μουσική ακούτε;


DJ_XLR8

Τί μουσική ακούτε;  

975 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τί μουσική ακούτε;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 715
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

RAMMSTEIN , trance , house , idustrial , metal , elinika , laika , varia , rebetika , rock , Γενικά τα πάντα ακούο αλλά κυρίος αυτά

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Και το "ω" με το συμπάθειο "ο" ακούγεται αλλά διαφέρει . ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

απο συγκροτηματα : Rammstein,Prodigy,Linkin park(μεχρι 2003),Depeche Mode,Disturbed,Placebo \m/

Απο ειδη: electronic,dubstep,Drum&Bass,chillout,Cafe del Mar,Deep House,Progressive,Psychedelic..^^

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Το Hip Hip τι είδος είναι ? :D

 

Εγω βασικά ακούω τα περισσότερα είδη ξένης μουσικής , εκτός Heavy Metal , Gothic R...

 

Κυρίως Dance [ με ότι αυτή περιλαμβάνει... house , progr... , trance , etc ] ακούω..

Κάποια κομμάτια της gothic είναι πολύ καλά...!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα παντα ολα απο Metal εκτως απο Power/Gothic,Classic/Hard/Heavy/Stoner Rock,60's/70's Rock,Blues,Reggae,Trance,κανα Ελληνικο λαικο,κανα σκυλο

 

Τα πάντα όλα από Metal, εκτός από.... Metal...; Κατάλαβες τι έγραψες....; Σόρρυ, αλλά μου έρχεται αυθόρμητα γέλωτας :P

 

Τα πάντα όλα από Metal, αλλά βγάζεις εκτός... τα πάντα σχεδόν από metal... Γίνεται να ακούς... "metal", και να μην ακούς.... τουλάχιστον... Heavy Metal....; Πάμε καλά...; Looooooooooooooooooooooooool.....!

 

Αν δεν ακούς Heavy Metal, τότε τι στο διάκο "metal" ακούς...; Το Heavy Metal, είναι το.... METAL.... Αν δεν υπήρχε αυτό, δεν θα είχες σήμερα το.... Blast drumming, την κιθάρα να.... ξυρίζει, γενικώς τα αφηνιασμένα riffs στο death, black, thrash metal που προφανώς... "ακούς"... Δεν θα είχες τους Slayer, τους Dimmu Borgir, τους Cannibal Corpse, τους Cradle Of Filth, τους... Behemoth, τους mayhem, katatonia και δεν συμμαζεύεται, να θερίζουν σήμερα... 

 

Μα ακούγεται... κάπως ρε παιδί μου... Ακούω Metal, αλλά δεν ακούω το σημαντικότερο κομμάτι της... LOL :P

 

(και εγώ ακούω extreme metal, το προτιμώ περισσότερο, αλλά ρε παιδί μου... To Heavy Metal, το NWOBHM είναι έρωτας, είναι ζωή, είναι.... το ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ! --- Βέβαια οφειλω να παραδεχτώ για να μην σε αδικήσω και τελείως και σε πάρω από το λαιμό, ενδέχεται, έτσι όπως τα έγραψες κολλητά, χωρίς να μπορεί να καταλάβει κάποιος εύκολα ---> διότι είναι δυσνόητο όπως το έγραψες, να σε αδίκησα και να εννοούσες κάτι άλλο. Σε αυτή την περίπτωση ζητώ συγνώμη, αν και κάτι μου λέει πως δεν έκανα λάθος :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε φιλε τρολλαρα....έκανα λάθος,ίσος δεν είχα το μυαλό μου στο τι έγγραφα,εννοούσα ότι ακούω τα πάντα όλα από metal εκτος από gothic και power

 

και προφανώς ήθελα να γράψω τι μου "αρέσει μετά το Metal" περισσότερο το οποιο δεν το γράψα και το συνέχισα μετά το κόμα....

έκανες λάθος και δέχομαι την συγγνώμη σου,το NWOBHM φαίνεται από το nickname σου ότι είναι ερωτας σου ^^

 

(το χα προσέξει αλλα βαριόμουν να το αλλάξω)

 

EDIT : τα κάνα λίγο ρδέλομπου :P

 

EDIT 2 : και να σε διορθώσω σε κάτι!!!αν δεν είχαν εμφανιστεί οι Sabbath ή πιο καλύτερα ο Iommi δεν θα υπήρχε το Heavy Metal και οι υπόλοιπες μπάντες που αναφέρεις

Επεξ/σία από -Mayhem-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουω πολυ ποπ...Αγαπημενη μου η Kylie Minoque.μ αρεσουν πολυ και η Μαντονα φυσικα η Κειτυ περυ η Ριανα.

 

Μ αρεσει η ελληνικη μουσικη κυριως τα τελευταια τραγουδια της Καιτης Γαρμπη που της ειχε γραψει ο Νικος Αντυπας,η Πεγκυ Ζηνα,η Λενα Παπαδοπουλου,η Ανδριανα Μπαμπαλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κυριως  ξενη μουσικη  80s   και λιγο  ροκ 

 

αλλα και ελληνικο εντεχνο, γενικα λιγο απ ολα!!

Επεξ/σία από panos0100
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...