Προς το περιεχόμενο

Τί μουσική ακούτε;


DJ_XLR8

Τί μουσική ακούτε;  

975 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Τί μουσική ακούτε;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ροκ,ποπ των 70's και 60's

Αγαπημένοι Beatles, KInks, Κate Bush και άπειροι καλλιτέχνες αυτών των δεκαετιών

Ακόμα ανακαλύπτω διαμάντια από λιγότερο γνωστά (αλλά και από περισσότερο γνωστά) groups αλλά ευκολάκουστα.

Η λίστα είναι ανεξάντλητη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 715
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τα αγαπημένα μου είδη μουσικής είναι η disco,η dance pop,η indie pop,διάφορα είδη της ροκ όπως η punk και διάφορα άλλα είδη της ποπ και της μέταλ, το καθένα εκφράζει  διαφορετικά συναισθήματα μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μπορεί να μπένω στα 43...να έχουν ασπρίσει τα μαλιά μου....αλλα ευρηταρα η Rock μουσική και κυριος Metal και Gothic εξακολουθεί να με συγκινη οπως τα εφηβικά μου χρονια!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ακούω τα πάντα.. παίζω κιθάρα μπάσο τύμπανα  και φτιάχνω μερικά  house κομμάτια στο logic. 

 Τα τελευταία χρόνια με εξαίρεση τα κομμάτια που παίζω στα όργανα ακούω  festivalιστικη μουσική  και ιδιαίτερα  hardwell / dimitri vegas like mike 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ξεκίνησα με Prodigy στα 4 μου ( να ναι καλά η μάνα μου ) μετά άλλαξα και πήγα σε hip-hop/r 'n' b, nu metal, rock, Celtic music, death/black/progressive/doom/Viking/thrash metal αλλά δεν μένω μόνο σε αυτά. Δεν άκουσα ποτέ ελληνικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...