Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια ερώτηση, η είσοδος (μέσα στην στοά εννοώ και όχι απέξω στον ανοιχτό χώρο) του icc, είναι sanctuary όπως στhn είσοδο των HoR dungeons ή όχι?

επίσης αν έχει κανείς κανένα link ss ή video που να το επιβεβαιώνει θα μου ήταν χρήσιμο

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όχι δεν είναι. Δεν έχω ss ή video, το λέω από εμπειρία που κάθε φορά πήγαινα να μπώ στο ICC περίμεναν καμιά 10αριά horde απ'έξω για να με πιάσουν. lag+blink=win

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok για την αρνητική απάντηση δεν χρειάζομαι ss ή video βασικά, ευχαριστώ παίδες

απλά το wowwiki το έχει λάθος εκτός αν δεν καταλαβαίνω εγώ τι εννοεί

δλδ στα sanctuary το αναφέρει

οπότε θα γίνεται χαμός εκεί πέρα σε server που γέρνουν έτσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok για την αρνητική απάντηση δεν χρειάζομαι ss ή video βασικά, ευχαριστώ παίδες

απλά το wowwiki το έχει λάθος εκτός αν δεν καταλαβαίνω εγώ τι εννοεί

δλδ στα sanctuary το αναφέρει

οπότε θα γίνεται χαμός εκεί πέρα σε server που γέρνουν έτσι?

 

Δεν είναι sanctuary..oπως είπε και ο φίλος πιο πάνω πέφτει τρελό gang..θυμάμαι μια φορά που είχε μπει ένας σε ένα site των alliance να δει τι ώρα κάνoun raid Icc και τους περιμέναμε στην στοά με την guild:):):):)

Περιττό να πω ότι δεν κάνανε το raid...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά δεν νομίζω οργανωμένο raid group να έχει κανένα πρόβλημα να μπει όσοι και να κάθονται απέξω στην είσοδο αλλά anyway

σωστός sleepy_head, δεν κάθησα να το κοιτάξω λίγο καλύτερα, απλώς αναφέρει τη γεωγραφική τοποθεσία του frozen halls λέγοντας 'icc' πιο μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος κάποια guild που να raidάρει αργά το βράδυ (ανάμεσα 11-1 π.χ) κατά προτίμηση Alliance?

 

Θέλω να raidάρω, αλλά με το πρόγραμμα που έχω στη δουλειά, αυτό είναι αδύνατον.

 

Έχω βρει τους Past Tense στον Bronzebeard, αλλά τα παιδιά έχουν σταματήσει το recruitement, γιατί είναι full. Οποιαδήποτε πληροφορία, ευπρόσδεκτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι Σοφάκι, δεν μου κάνετε, γιατί και οι δικοί μου 9 αρχίζουν. Το κακό είναι ότι μία βδομάδα δουλεύω ως τις 2 το μεσημέρι και την άλλη ως τις 11 το βράδυ, συνεπώς η απογευματινή βάρδια αποτελεί πρόβλημα... Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον πάντως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

raidάρετε κάνα γκομενάκι? gangbang?! :shock:

 

Why not? Κλασσικά θα στείλω τον Δημήτρη "μπροστά" που έχει εμπειρία από tanking και εγώ θα κάθομαι από "πίσω" ως healer :P

 

Τώρα άμα τύχουμε κανένα τούμπανο Elite γκομενέτο, μπορεί να χρειαστούμε και κανέναν τρίτο για να το "ρίξουμε". Χάρη είσαι ευπρόσδεκτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...