Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά βαρέθηκα να παίζω..πολύ καψιμο και εφτασα τα 142 κιλά. δεν αντέχω άλλο.

 

142kg ήτοι 2xchill+16kg :P (όχι thresh ο αράπης δεν με κυνηγάει πια στον διάδρομο :lol:)

 

Καλοκαίρι έρχεται, κλείσε το μπουρδέλο και τράβα έξω.

 

Για μένα το wow τελείωσε vanilla. Στο tbc demi - κάψιμο, wrath πολύ λίγα πράγματα, cata το απόλυτο τίποτα.....2,5 μήνες για να πάω 85 και μετά ούτε ξαναμπήκα. Μια χαρά είναι το παιχνιδάκι,τζιτζί θα έλεγα αλλά είμαι της άποψης ότι και την καλύτερη γκόμενα να πηδάς για χρόνια θα έρθει η περίοδος που θα την βαρεθείς και θα θες να παστελώσεις απλά κάποια άλλη.........

 

WOW SUX

 

toufas aproves :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω απολυτα με τον ChiLL ...

 

Ακριβως το ιδιο και σε μενα ισχυει . Vanilla τρελο καψιμο ατελιωτες νυχτες . TBC καψιμο μεχρι το 2.4 patch και μετα τον Illidan χαρταετο .

Wrath δεν πηγα ποτε μου raid απλα εκανα βολτες και χαζευα αριστερα δεξια να περασει η ωρα μου

Cataclysm πηγα 85 τον Shaman 85 ρισα τον mage και εχω να κανω login 1 1/2 μηνα .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια, αυτα τα τρελα νουμερα στα hp και damage ποτε ξεκινησαν? Ακουω για κατι 5ψηφια νουμερα damage και hp 50000 και βαλε.

 

Ο καινουριος warrior που εφτιαξα τωρα στο 32 εχει περιπου 1500hp.

Δεν θυμαμαι πως ηταν τα πραγματα πριν 5 χρονια και ποσα ειχε ο 60ρης warrior μου τοτε, αλλα θυμαμαι οτι η εξελιξη ηταν λιγο πολυ γραμμικη.

Αρα μαλλον σε καποιο απο τα expansion ξεφυγαν με τα stats. Ποτε εγινε αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο cataclysm φανηκε η μεγαλη διαφορα.. Στην ουσια μετα απο καθε εξπανσιον τριπλασιαζοταν το health ενος παιχτης που ειχε φτασει το οριο, τωρα πενταπλασιαστηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραδεχτο τανκ να έχουν life περισσότερο από raid bosses σχεδόν. Του παλιού zg. Το ξεσκισε. Ερώτηση. Τα outdoor bosses υπάρχουν ακόμα ;

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...