Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

περιπου στα ιδια ειμαστε πια. Απλα εγω έκανα και πρωταθλητισμο παραλληλα και μετά απο ένα ατυχημα που ειχα και με καθήλωσε για κανα 4-6 μηνες ήταν που πήρα την κάτω βολτα. αλλα όσο μπορώ το παλεύω τωρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δηλαδή που είμαι 96 με 1,87 ύψος να λέω και ευχαριστώ. :P

 

 

ΧΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

ΚΟΡΜΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!

 

:P

 

Να κόψεις τις κόκκινες μπύρες εσύ κ θα σαι μια χαρά!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Ξέρτε πώς μπορώ να αναβαθμίσω το WoW σε υπολογιστή χωρίς σύνδεση στο διαδίκτυο;Κατέβασα ένα patch 3....κάτι σε 4.0.0.1 αλλά εμφανλιζει πως πρέπει να συνδεθεί στο ίντερνετ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.Ξέρτε πώς μπορώ να αναβαθμίσω το WoW σε υπολογιστή χωρίς σύνδεση στο διαδίκτυο;Κατέβασα ένα patch 3....κάτι σε 4.0.0.1 αλλά εμφανλιζει πως πρέπει να συνδεθεί στο ίντερνετ

Μετα την 4 γινεται μονο με streaming δυστηχως

 

 

Sent from my iPhone 4 using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πόσο καιρό παίζεις είπαμε?

1,5 - 2 χρόνια. Ρε κάτι πρέπει να κάνω! Για να τα χάσω αυτά θέλω χρόνια γαμώτο :( Τα games μου μέσα.. Ούτε γκόμενα μπορώ να βρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1,5 - 2 χρόνια. Ρε κάτι πρέπει να κάνω! Για να τα χάσω αυτά θέλω χρόνια γαμώτο :( Τα games μου μέσα.. Ούτε γκόμενα μπορώ να βρω..

 

Κιλά ναι πρέπει να χάσεις για το δικό σου το καλό. Δεν ξέρω κατά πόσο κολλημένος είσαι με τα games - αν διαθέτεις κονσόλα κλπ αλλά ρίξε μια ματιά σε αυτό. Όχι ότι θα σε κάνει κορμάρα or something αλλά θα σου δώσει την ώθηση για να ασχοληθείς.

 

Δεν χρειάζεσαι χρόνια αλλά ακόμα και αν χρειαστείς καιρό για να φτάσεις στα κιλά που θες τα οφέλη θα αξίζουν και με το παραπάνω τον όποιο κόπο ή προσπάθεια.

 

Το μόνο θετικό στα 140 σου κιλά είναι ότι δεν μπορείς να βρεις γκόμενα. Ναι είναι θετικό.......ρώτα και μας που βρίσκουμε, έτσι όπως είναι η πλειονότητα των γυναικών σήμερα καλύτερα να είσαι μακριά τους :-)

 

Ας όψεται το πήδημα αλλιώς πιο καλή μοναξιά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...