Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν θες να ξεκινησεις μπορω να σε κανω Recruit a Friend, ετσι θα εχουμε τριπλο xp και διαφορα αλλα πλεονεκτηματα για 90 μερες. Αν ενδιαφερεσαι στειλε μου το email σου σε pm.

 

Ε, και 1 μήνα τζαμπέ για σένα + mount.Πες τα όλα, πες τα όλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για όποιον ψάχνετε για account επειδή πλέον δεν υπάρχει καθόλου χρόνος για παιχνίδι ας ρίξει μια ματιά :

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/pc/231151-battlenet-account/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχεις και πολύ αδικο αν και δεν ξερω με το merge τι θα γινει αν γινει ποτε στον genjuro ....από εκει και περα εχει και αλλα παιχνίδια μεσα το account μπορει καποιος να θελει και τα υπολοιπα . + τα mount π.χ !! Αν καποιος μου πει τα θελω αλλα θελω μεταφορα του χαρακτήρα θα του κοψω και ένα 25 ρικο να την κανει τζαμπα νταν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της πουτάνας γίνεται και τώρα, γι'αυτό τον διάλεξα. Μπορεί σε ώρες αιχμής να έχεις login quote κάνα δεκάλεπτο.

Lag δεν έχω, 65ms home/world σταθερά είμαι, σε fastpath.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Blizzard μόλις εξέδωσε ανακοίνωση βάση της οποίας ορισμένοι λογαριασμοί στο World of Warcraft ίσως βρεθούν εκτεθιμένοι μπροστά σε ένα επικίνδυνο trojan που κλέβει πληροφορίες από accounts ή ακόμα και κωδικό του authenticator!

Προς το παρόν επηρεάζονται οι PC gamers, ενώ όσοι έχετε Mac θα παραμείνετε πιθανότατα ασφαλείς. Το πρόβλημα προκλήθηκε από μια ψεύτικη έκδοση του Curse Client μέσω του οποίου περνούσε το Trojan στο σύστημά σας. Αν κάνετε Uninstall τον client αυτόν και τρέξετε ένα scan με το Malwarebytes Anti-Malware τότε θα είστε ασφαλείς σύμφωνα με την Blizzard. Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τις αναλυτικές οδηγίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον ψάχνετε για account επειδή πλέον δεν υπάρχει καθόλου χρόνος για παιχνίδι ας ρίξει μια ματιά :

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/videogames/pc/231151-battlenet-account/

επειδή μαλλον το εβαλα ακριβα δεν εχω ιδεα ποσο μπορει να πηγαινει ένα account Ποσο πιστευεται ότι είναι μια καλη τιμη να το δωσω ρε παιδια μαζι με όλα τα παιχνίδια που εχει μεσα ; να φευγει ; γιατι δεν υπαρχει σαλιο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολα να το πάρει κάποιος, γενικά. Μην το πουλάς, μπορεί να το μετανιώσεις αργότερα. ;p

 

Αν θες λόγκαρε με fake account σε κάνα full server και σπάμαρε στο trade πως τα πουλάς, μόνο έτσι μπορεί κάποιος να το τσιμπήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω ρε παιδια οπως επισης ξερω οτι ισως το μετανιωσω. Αλλα δεν υπαρχει σαλιο και καθολου χρονος οποτε δεν χανω τιποτα να δοκιμασω να τα ξεφορτωθω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξερω ρε παιδια οπως επισης ξερω οτι ισως το μετανιωσω. Αλλα δεν υπαρχει σαλιο και καθολου χρονος οποτε δεν χανω τιποτα να δοκιμασω να τα ξεφορτωθω

Προσπαθησε μπας και το πουλήσεις εδώ www.epicnpc.com, απλά προσοχή πέφτει πολύ scam. Εκεί είχα πουλήσει σε κάποιον το δικό μου πριν 7 χρόνια όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...