Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι ναι.. για έλα μία βόλτα από draenor. 1.5k ουρά, έκανα 45 λεπτά (ίσως κ παραπάνω) να μπω.

Τελη 70 μεχρι και τελη των 80 ημουν Draenor και Horde και Alliance αρα σε καταλαβαινω :P

 

εκανα login στο ακαουντ μου ολοι μου οι χαρακτηρες εκει ειναι , απλα δεν εβλεπα στην αρχη τον twillights... μετα που τονβρηκα καταλαβα οτι εχει πεθανει ο σερβερ. 1000 ατομα περιπου ~_~

Ελληνικος server σαν τον Genjuros ηταν και αυτος λογικο να εχει πεθανει :P.

Συμφωνώ και εγώ..Εαν δεν είναι το official δεν λεει..μπορεί να πληρώνεις,αλλα πιστεύω πως κανένα απο τα καινούρια και free mmorpg δεν μπορεί να φτάει το wow.και ολες οι συγκρίσεις με τα καινούρια π κάνουν για γραφικά κλπ ειναι χαζομάρες,διότι το παιχνιδι αυτο ειναι δεκαετίας παιχνιδι..και ακόμα καλα κρατάει..επίσης πιστεύω οτι το επόμενο expansion που θα βγάλουν αν και θα ειναι πιθανότατα το τελευταίο θα το κάνουν πολύ τούμπανο γιατι ηδη ψιλοέφαγαν τα μούτρα τους με το pandaria.

Για το τελευταιο συμφωνω και εγω στο Pandaria το παρατησα,ή πιο σωστα στο DS του Cataclysm :P. Εκανα Hardcore raiding 3-4φορες την εβδομαδα μεχρι και Firelands 25hc στον Twisting Nether,και μετα με το DS και το Lfr τον πρωτο καιρο(για οσους το προλαβαν με ξερουν τι γινοτανε απο ninja loot :P) ειδα οτι δεν παει αλλο. Το νεο ομως expansion μου φενεται πολυ ενδιαφερον και απο οτι φενεται θα το τιμησω.

 

Οσο για το πρωτο που λες αλλα βλεπω εγω εδω http://uk.ign.com/articles/2013/12/17/rapt-report-most-played-games-of-2013 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σιγουρα αλλα υπάρχουν κ πολλοί λογοι π σχετιζονται με το παιχνιδι..κοιτα πιστευω πως αν εριχνε κανενα 5ευρω την μηνιαια συνδρομή θα ειχε περισσοτερο κόσμο..π.χ εμενα φιλαρακι π εχω και ελιωνε με hardcore raids και foul pvp σηχαθηκε π σε καθε patch πρεπει να λιωνεις για να παρεις ολη τη νεα στολη π εχει βγει, ενω τα αντικείμενα π επερνε απο το λιωσιμο ωρων στα raid  μπορουσε μετα ο καθε ενας να τα παρει απλα με valor..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από παλιά έτσι ήταν. έλιωνε για λάθος λόγο. το θέμα είναι να απολαύσεις το encounter και το όποιο challenge υπάρχει, είτε στο boss είτε στο class σου, είτε στη συνεργασία των ατόμων που συμμετέχουν. το gear είναι η επιβράβευση για το υπάρχον content και μόνο. το αν θα το πάρουν όλοι μετά, ε, κάπως πρέπει να ακολουθήσουν τη ροή του παιχνιδιού και αυτοί που δεν έχουν τόσο χρόνο, τι να κάνουμε τώρα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρα αλλα υπάρχουν κ πολλοί λογοι π σχετιζονται με το παιχνιδι..κοιτα πιστευω πως αν εριχνε κανενα 5ευρω την μηνιαια συνδρομή θα ειχε περισσοτερο κόσμο..π.χ εμενα φιλαρακι π εχω και ελιωνε με hardcore raids και foul pvp σηχαθηκε π σε καθε patch πρεπει να λιωνεις για να παρεις ολη τη νεα στολη π εχει βγει, ενω τα αντικείμενα π επερνε απο το λιωσιμο ωρων στα raid  μπορουσε μετα ο καθε ενας να τα παρει απλα με valor..

Μα αν δε γινόταν αυτό το παιχνίδι θα γινόταν (ακόμα πιο) alt unfriendly μιας και δε θα υπήρχε catch up mechanic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα..εχει τα αρνητικα του εχει και τα θετικά του πλεον..Για μενα παντως ειναι αναντικαταστατο..σοβαρα!

 

Κάποιος φίλος είπε Twilight's Hammer. Και εγώ εκεί ξεχασμένος και μάλιστα Alliance :P

Κ εγω τα ιδια ειχα παθει.ολοι οι βασικοι μ ειναι bloodhoof alliance αλλα δεν εχει πια κοσμο και ετσι την εκανα εχω ενα druid στο stormscale τωρα.horde ειναι!εκει εχει κοσμο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κ εγω τα ιδια ειχα παθει.ολοι οι βασικοι μ ειναι bloodhoof alliance αλλα δεν εχει πια κοσμο και ετσι την εκανα εχω ενα druid στο stormscale τωρα.horde ειναι!εκει εχει κοσμο!!

Εγώ ρε φίλε περιμένω να μας κάνουν κάνα merge.. Έχω ακριβώς 33 characters στον Twilight's Hammer όλους Alliance.. Horde δεν μπορώ.. -.-"

 

PS: I used to be a multiboxer. Now, no money no honey..

Επεξ/σία από jmirko15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά να κάνω μια ερώτηση είχα στο Ηead ένα Meta Gem που ήθελε έλεγε το λιγότερο 2 Blue για να 'ενεργοποιηθεί' είχα βάλει τώρα όμως τα άλλαξα με δυο Yellow αλλά βλέπω τα στατιστικά του να συνεχίζουν να είναι "φωτισμένα" στο slot δεν τα έχασα τα έχασα τι παίζει? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά να κάνω μια ερώτηση είχα στο Ηead ένα Meta Gem που ήθελε έλεγε το λιγότερο 2 Blue για να 'ενεργοποιηθεί' είχα βάλει τώρα όμως τα άλλαξα με δυο Yellow αλλά βλέπω τα στατιστικά του να συνεχίζουν να είναι "φωτισμένα" στο slot δεν τα έχασα τα έχασα τι παίζει? Ευχαριστώ.

 

Δεν τα άλλαξες με κίτρινα...αλλά πιθανόν με πράσινα;

Δες Link.png Site: εδώ όλα τα gems και θα καταλάβεις για παράδειγμα ότι τα orange κουμπώνουν σε κόκκινα και κίτρινα sockets.

 

Link.png Site: wowhead

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...