Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άλλο πάλι και τούτο... πως το κάνανε δλδ? Ήταν, είναι και παραμένει το κορυφαίο MMO παρόλα τα χρόνια που έχουν περάσει. Για ρετρό, δες από pacman μεριά.

 

 

well said.

μετα απο 8 χρονια υπαρξης και να διατηρει σχεδον 8 εκατομμυρια συνδρομητες πραγματι δεν ειναι τυχαιο  ;)

 

http://www.mmo-champion.com/content/3741-WoW-Up-to-7-8-Million-Subscribers

 

ειναι το MMORPG που πεθαινει καθε χρονο.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειχα την 8600 GT .... επαιζα με 30 fps εκτος πολης σε medium όλα...εβαλα την 8800 GTS σημερα που μου εφερε ο κουμπαρος μου....και πιανει 90 fps σε high ....και 60 fps σε ULTRA ... τοσο μεγαλη διαφορα ?!?!?!?!??!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι έχουν τεράστια διαφορά (ειδικά αν είναι η GTS 512 με το G92), αλλά είναι αρχαίες και οι δύο.

Δεν ξέρω σε τι ανάλυση παίζεις, αλλά μου φαίνονται υπερβολικά πολλά τα fps σου.

 

Βέβαια αν εννοείς κάποια πόλη του Genjuros, ε το ίδιο είναι, 3 νοματαίοι τριγυρνάνε και βαράνε κάνα dummy, πόσο να σε ρίξει. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω απορια,παιζει γενικα guilds με μικρο αριθμο ατομών πχ 30 max με παρείστικο χαρακτηρα που παιζουν και για το progression αλλα και για την παρεα? Γιατι εχω πετυχει μονο μεγαλα guilds που δεν υπαρχει καν επικοινωνια καθως και πολλα που πρεπει να εισαι max lvl με καλο gear για να μπεις.Ρωταω γιατι σε αλλα mmos με μικροτερη κοινοτητα απο το wow ειχανε τετοιου τυπου ομαδες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1440 x 900 παιζω full screen και εκτος πολης αυτα τα fps .... Αρχαια ξε αρχαια μια χαρα μου κατσε χεχε. Δεν παιζω αλλο παιχνιδι οποτε gg πλεον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,,,

  Scroll of resurection μέχρι σήμερα παιδιά 18/2 μετά το το απενεργοποιούν , τελευταία ευκαιρία.Επίσης θα προσθέσουν το lvl90 boost στο αυριανό patch αλλά δεν θα το ενεργοποιήσουν ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το lvl 90 boost θα γεμισει ο κοσμος ατομα που θα ψαχνουν να βρουν τα κουμπια τους ελεος.απογοητευση οτι κλεινει το mop χωρις ενα αποχερετηστηριο raid

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνουν ποτέ merge τον Twilight's Hammer.. Δεν θέλω να βάλω κάρτα να παίζω μόνος μου -.-"

 

PS: Yesss κλειδώθηκα έξω από τον λογαριασμό μου γιατί ξέχασα ότι έπρεπε να απενεργοποιήσω το Authenticator από το παλιό κινητό πριν το δώσω /fml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω απορια,παιζει γενικα guilds με μικρο αριθμο ατομών πχ 30 max με παρείστικο χαρακτηρα που παιζουν και για το progression αλλα και για την παρεα? Γιατι εχω πετυχει μονο μεγαλα guilds που δεν υπαρχει καν επικοινωνια καθως και πολλα που πρεπει να εισαι max lvl με καλο gear για να μπεις.Ρωταω γιατι σε αλλα mmos με μικροτερη κοινοτητα απο το wow ειχανε τετοιου τυπου ομαδες..

 

Γενικά δύσκολο γιατί τα 30 άτομα δεν φτάνουν για 25αρι run (συνήθως δε θα είναι μέσα 25) ενώ για 10άρι θα περισσεύουν και θα υπάρχουν γκρίνιες.

 

Εμείς είχαμ κορυφαίο παρεΐστικο guild επί cataclysm + αρχές MoP αλλά εν τέλει ένα ζευγάρι που έπαιζε μαζί μας σταμάτησε και εκεί καταρεύσαμε τελείως και σταματήσαμε όλοι. Ειδικά cataclysm είχαμε και ένα σχετικά καλό progression για τις ώρες που παίζαμε (κάναμε 2 άντε 3 raid την εβδομάδα και ουσιαστικά είμασταν 12-15 άτομα (10 βασικοί και οι υπόλοιποι συμπληρωματικοί) και ήμασταν τόσο cool που πάντα αν υπήρχαν παραπάνω άτομα, ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είχε πρόβλημα να κάτσει έξω.

 

Οι καλύτερες εποχές μου στο wow.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...