Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτή τη στιγμή ματώνω τις μπάλες μου.

 

Τίποτα από τον Μάη.

 

Κάτοχος MSc, 3 ξένες γλώσσες, δεκάδες σεμινάρια κ κάνω την νοικοκυρά γιατί η μέλλουσα δουλεύει :lol:

 

Να σηκωνεσαι μισή ωρα νωρίτερα στις 6 για να φτιαξεις γάλα με nesquick κ κελογκς Κόκο ποπς...ωπ ωπ ωπ ωπ ευνούχος style!!!

 

Θα ξαναρχισω το wow μου φαίνεται... Γιατί με τα μέχρι στιγμής δεδομένα θα δουλεψω απο μέσα Δεκέμβρη ξανά... Κοντά στα 300km μακριά (αν κ συνεχιζω να ψάχνω για να αποφυγω τυχών μάχη στην καλύτερη ή χωρισμό)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκρίνεις τα οικονομικά μας το 2007 και το 2008 με αυτά του 2014;

 

Τότε μπορούσα να αγοράσω και 20 collectors μονομιάς, έτσι ρε παιδί μου να καλύψω έναν τοίχο...τωρα....με δανεικά ακόμα και την απλή.

 

Το tbc εφυγε για 200€ λόγω άμεσης ανάγκης ρευστού.....το wrath μένει.

 

Τα δικά μου τα οικονομικά το 2008 είναι τα ίδια με το 2014 μη σου πω και χειρότερα. Μόνο την Cataclysm κατάφερα να πάρω σε Collector's και έκανε να με δει το φως της ημέρας κανένα δίμηνο.

 

Κοινώς, τα οικονομικά σου παραήταν καλά το 2008 και απλά τώρα κατέρρευσαν. Εμένα σκατά ήταν, σκατά έμειναν,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δικά μου τα οικονομικά το 2008 είναι τα ίδια με το 2014 μη σου πω και χειρότερα. Μόνο την Cataclysm κατάφερα να πάρω σε Collector's και έκανε να με δει το φως της ημέρας κανένα δίμηνο.

 

Κοινώς, τα οικονομικά σου παραήταν καλά το 2008 και απλά τώρα κατέρρευσαν. Εμένα σκατά ήταν, σκατά έμειναν,

Ε ναι ρε το 2008 έβγαζα σταθερά 1 χαρτί, υπήρχαν μήνες που ηταν και πολύ περισσότερα. Τώρα ο bank account μου έχει ακριβώς 0,97 cent :lol:. Πήρα πρόσφατα και ενα cent τόκο γίαυτο ειναι τόσα πολλα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή ματώνω τις μπάλες μου.

 

Τίποτα από τον Μάη.

 

Κάτοχος MSc, 3 ξένες γλώσσες, δεκάδες σεμινάρια κ κάνω την νοικοκυρά γιατί η μέλλουσα δουλεύει :lol:

 

Να σηκωνεσαι μισή ωρα νωρίτερα στις 6 για να φτιαξεις γάλα με nesquick κ κελογκς Κόκο ποπς...ωπ ωπ ωπ ωπ ευνούχος style!!!

 

Θα ξαναρχισω το wow μου φαίνεται... Γιατί με τα μέχρι στιγμής δεδομένα θα δουλεψω απο μέσα Δεκέμβρη ξανά... Κοντά στα 300km μακριά (αν κ συνεχιζω να ψάχνω για να αποφυγω τυχών μάχη στην καλύτερη ή χωρισμό)

σε ειχα το 8 ;ρ

 

για να συνεχισω να σε εχω σηκωθηκα κ εφυγα εδω κ 1μιση χρονο... 

 

προς το παρον δεν με ψηνει το εξπανσιον παντως, οσο κ αν γουσταρω το "η γεννηση της ορδης"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως παίξω και γω. σίγουρα μερικά φιλαράκια ξεκίνησαν με το που είπα ότι θα παίξω και έχω κανά 2-3 μέτριες προτάσεις και κοιτάω μπας και ξαναζεσταθώ εάν αντέξω world 1-10 raiding. πάντως μετά από 2 χρόνια η ιδέα να παίξω ξανά με τρομάζει και εξιτάρει ταυτόχρονα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ειχα το 8 ;ρ

 

για να συνεχισω να σε εχω σηκωθηκα κ εφυγα εδω κ 1μιση χρονο... 

 

προς το παρον δεν με ψηνει το εξπανσιον παντως, οσο κ αν γουσταρω το "η γεννηση της ορδης"

Και γω θα εφευγα...Προετοιμασία δυο χρόνια την κωλογλωσσα (παρλεβουδικα) κ τελευταια στιγμη έφαγα πόρτα...

 

Μετά γνώρισα την chilla (καμια σχέση με την αφρικανη του reality, η δικιά μου είναι ξανθιά :lol:) κ σοβαρευτηκα σταματώντας να κυνηγω γκομενες που μου καρφώνει στο μυαλό ο jenkins.Βρήκα την υγειά μου λέμε!!!

 

Σήμερα με πήραν απο δουλειά... Αλλά κοιμομουν. Ε με 40 βαθμούς πλυνε, μαγειρεψε... Η μεσημεριανή σιεστα είναι απαραίτητη. Θα κάνω call back 2morrow :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι γκομενες/γυναικες παρουσιαζουν ασυμβατοτητα με το παιχνιδι, απο τα πρωτα bug του παιχνιδιου, θα επρεπε να ειστε ενημεροι. Εγω μαλλον θα δω το εξπανσιον αν κ την εβδομαδα που εδωσαν δωρεαν δεν λογκαρα καν. Εχω κ ενα πριεστ με 400Κ να καθονται και χανουν αξια. Λογικα καπου πρεπει να τα μοιράσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...