Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Oταν λογκαρω μετα το εξπανσιον θα μοιράσω ότι μείνει αν και παίζει να τα φάω σε πετς. Twillight's hammer νομιζω ειναι, horde. 

twillights, οκ, αλλά τι fanction είσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δείχνει ότι το νέο expansion δίνει έναν αέρα ανανέωσης, και νομίζω ότι από άποψη subscribers πάει πάρα πολύ καλά.

 

Από το παραπάνω chart πάντως δεν μπορείς να βγάλεις κάποιο συμπέρασμα για το WoD, πέρα από την αίσθηση που υπάρχει και από αυτό που βλέπουμε στο Wowhead για τα beta keys που έχουν 100Κ requests ανά βδομάδα.

 

Κι εγώ πιστεύω ότι θα ανανεωθεί το WoW από άποψη συνδρομητών. 6,8 εκατομμύρια είναι πάρα πολλά κι εξακολουθούν να είναι αλλά αυτό είναι τον Ιούνιο, χωρίς να ξέρουμε πόσοι διακόψανε συνδρομή για καλοκαίρι κοκ. 

 

Ωραίο θα ήταν να υπήρχε μία μέτρηση ποιός έχει προπαραγγείλει το παιχνίδι digital μέχρι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το παραπάνω chart πάντως δεν μπορείς να βγάλεις κάποιο συμπέρασμα για το WoD, πέρα από την αίσθηση που υπάρχει και από αυτό που βλέπουμε στο Wowhead για τα beta keys που έχουν 100Κ requests ανά βδομάδα.

 

Κι εγώ πιστεύω ότι θα ανανεωθεί το WoW από άποψη συνδρομητών. 6,8 εκατομμύρια είναι πάρα πολλά κι εξακολουθούν να είναι αλλά αυτό είναι τον Ιούνιο, χωρίς να ξέρουμε πόσοι διακόψανε συνδρομή για καλοκαίρι κοκ. 

 

Ωραίο θα ήταν να υπήρχε μία μέτρηση ποιός έχει προπαραγγείλει το παιχνίδι digital μέχρι τώρα.

Θέλω να πω ότι από όλα expansion μου δίνει την αίσθηση ότι θα έχει τον περισσότερο κόσμο σε σε σχέση με τα υπόλοιπα.

 

Πάντως 10 χρόνια κυκλοφορίας και ακόμα και τώρα με τόσους 'ανταγωνιστές', το να έχει 6.8 εκατ συνδρομητές κατατάσσει το wow σαν 'το παιχνιδι'

 

Δεν νομίζω να υπάρξει παιχνίδι που να πλησιάσει αυτούς τους συνδρομητές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πω ότι από όλα expansion μου δίνει την αίσθηση ότι θα έχει τον περισσότερο κόσμο σε σε σχέση με τα υπόλοιπα.

 

Πάντως 10 χρόνια κυκλοφορίας και ακόμα και τώρα με τόσους 'ανταγωνιστές', το να έχει 6.8 εκατ συνδρομητές κατατάσσει το wow σαν 'το παιχνιδι'

 

Δεν νομίζω να υπάρξει παιχνίδι που να πλησιάσει αυτούς τους συνδρομητές.

 

Σε αυτή την αίσθηση θα συμφωνήσω, δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσει να φέρει 6 μύρια συνδρομητές για να 'πιάσει' το WoTLK αλλά σίγουρα θα φέρει πίσω κόσμο όπως και νέο κόσμο. 

 

Στα σίγουρα συμφωνώ ότι το WoW είναι Το Παιχνίδι. Όντως είναι νο1 σε θέμα subs παιχνιδιών κι αποτελεί τη Ναυαρχίδα της Blizz. Δεν είμαι βέβαιος ότι θα μπορέσει άλλο game να πιάσει τους αριθμούς του WoW και μάλιστα σε τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα. Το σίγουρο είναι ότι εξακολουθεί και είναι από τα πλέον κερδοφόρα κι έχει ψωμί ακόμη μέχρι να εισακουστούν τα παπαγαλάκια για F2P.

 

Μέχρι τότε, θα είμαστε πιστοί :) :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση στα γρηγορα:

 

εχω ενα Horde character ston Twilight's Hammer και εναν Alliance ston Sunstrider

μπορω να κανω transfer ton Horde ston Sundstrider, και να εχω εναν Alliance και εναν Horde στο ιδιο realm?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση στα γρηγορα:

 

εχω ενα Horde character ston Twilight's Hammer και εναν Alliance ston Sunstrider

μπορω να κανω transfer ton Horde ston Sundstrider, και να εχω εναν Alliance και εναν Horde στο ιδιο realm?

 

Ναι μπορείς να το κάνεις αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτή την αίσθηση θα συμφωνήσω, δεν ξέρω κατά πόσο θα μπορέσει να φέρει 6 μύρια συνδρομητές για να 'πιάσει' το WoTLK αλλά σίγουρα θα φέρει πίσω κόσμο όπως και νέο κόσμο. 

 

Στα σίγουρα συμφωνώ ότι το WoW είναι Το Παιχνίδι. Όντως είναι νο1 σε θέμα subs παιχνιδιών κι αποτελεί τη Ναυαρχίδα της Blizz. Δεν είμαι βέβαιος ότι θα μπορέσει άλλο game να πιάσει τους αριθμούς του WoW και μάλιστα σε τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα. Το σίγουρο είναι ότι εξακολουθεί και είναι από τα πλέον κερδοφόρα κι έχει ψωμί ακόμη μέχρι να εισακουστούν τα παπαγαλάκια για F2P.

 

Μέχρι τότε, θα είμαστε πιστοί :) :)

 

Κερδοφόρο δεν θα πείς τίποτα, έχει ακόμα μακρύ δρόμο να διαβεί το παιχνίδι. 

 

όσο για τα f2p, από όσα έχω περάσει, συμπεριλαμβάνω και αυτά που απλά αγοράζεις το παιχνίδι, κανένα δεν με κράτησε όσο εντυπωσιακό και αν ήταν.

 

Ανέκαθεν ανά τα χρόνια μόνο στο wow ξαναγύρναγα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Ότι και να λέμε WoW>all αυτό έδειξε η ιστορία μέχρι τώρα. Περιμένω πως και πως να το τιμήσω με τον κολέκτορα πάλι!!  (Προσοχή από multirama , ειχα αγορασει το burning crusade collectors, αλλά η blizzard το αναγνωρισε ως standard....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίζει κανένα scroll of resurrection μπας και ξαναμπώ ? δε βλέπω άσπρη μέρα με αυτά που δοκιμάζω κ tbh βαρέθηκα να δοκιμάζω mmο , αηδία κατάντησε .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...