Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μοιάζουν λίγο και με του vanilla, το οποίο θεωρώ αξεπέραστο. Εκτός από τη μουσική, μου άρεσε που στο κέντρο της οθόνης, εκεί που βάζουμε τα login στοιχεία μας, είχε ένα μικρό ανηφορικό δρομάκι μέσα στην πρασινάδα, σαν να έλεγε ότι μετά το login θα μεταφερθούμε σε αυτό το μαγικό, μακρινό κόσμο του Azeroth μέσα από το portal.

 

Εξίσου καλό ήταν και του TBC. Το LK login δεν μου άρεσε γιατί με εκνεύριζε ο δράκος που πετούσε. Θυμάμαι ότι έβαζα γρήγορα γρήγορα τα στοιχεία μου πριν προλάβει και εμφανιστεί ο δράκος με την σπαστική φωνή του. Τα ίδια και το Cata. Το Panda ήταν εντάξει, η μουσική όμως, με αποχρώσεις από την Άπω Ανατολή, δεν με κέρδισε ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πλαίσιο την φέρνει!!! Την παραγγελία μου την χτύπησα με παραλαβή από το κατάστημα για να μην έχω τιποτα δραματα με τις ημερομηνίες παραδοσης των μεταφορικών....

 

http://www.skroutz.gr/s/5256212/World-of-Warcraft-Warlords-of-Draenor-Collector-s-Edition-PC.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ, εχε το νου σου με το πλαισιο. δυο φορες εχω κανει προπαραγγελιες σε collectors και δεν ηρθαν ποτε. γιαυτο παντα προσπαθω να τα αγοραζω απο το εξωτερικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Yeap, με 20% προκαταβολη στο πλαισιο ειπαν οτι θα μου φερουν 1 κομματι 10000000%.

Πηγα εδωσα 20€ και ο θεος να τους φυλαει αν δεν το φερουν
 

Επεξ/σία από paularas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από πλαίσιο? αν και έχω τις χειρότερες εμπειρίες απο αυτούς, ήταν οι μοναδικοί που σε pre order μου έδωσαν παιχνίδι νωρίτερα (sc2 ce) αντί να περιμένω το χαζό- mid night event τους. άντε να δούμε (λες και θα το παίξουμε το παιχνίδι αλλά anw) (έτσι +1 για την συλλογή του acc)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ελπίζω να μην πάρει τα τρελά πάνω του το game γιατί θα κάνουμε πάλι μία δυο ώρες queuing για να μπούμε μέσα (καθότι δεν με έχει πείσει η Blizz ότι ήταν έτοιμη σε κάθε expansion να μην έχει προβλήματα είτε σταθερότητας, είτε queue). Οψόμεθα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

digital copy όχι hard να φανταστώ. σωστά? 

 

45 είναι η απλή 60 η digital deluxe (όχι collectors μιας και θα δίνει το 90άρι boost αλλά όχι πχ heartstone card back)

 

πάντα digital, δεν θέλω κουτιά. Ναι απλή αγόρασα, το 90ρι όλο και κάπου θα χρησιμεύσει τα άλλα όχι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...