Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα να δεις που στο τέλος θα... ξανακυλήσω κι εγώ. Μόνο που αυτή τη φορά για να με κρατήσει περισσότερο μάλλον θα επιλέξω Horde ώστε να δω κάτι πραγματικά καινούριο (ναι, έπαιζα πάντα Alliance).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πήρα κι εγώ τις 7 μέρες free. Μπήκα μέσα και.... άλλο παιχνίδι. Έχουν μειώσει δραματικά τα διαθέσιμα spells/abilities.

 

Επίσης, πειράζει μου δεν μου αρέσουν τα νέα γραφικά των χαρακτήρων; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα κι εγώ τις 7 μέρες free. Μπήκα μέσα και.... άλλο παιχνίδι. Έχουν μειώσει δραματικά τα διαθέσιμα spells/abilities.

 

Επίσης, πειράζει μου δεν μου αρέσουν τα νέα γραφικά των χαρακτήρων; 

εχεις και επιλογη να βλεπεις τους χαρακτηρες με τα παλια πορτραιτα  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σωστός!

 

Much better now. Δεν άντεχα να βλέπω αυτό το ηλίθιο στυλ τρεξίματος  :-D

γνωμη μου παντα πολυ καλυτερα τα νεα απο τα παλια πορτραιτα αλλα πρεπει να τα φτιαξουνε λιγακι οσον αφορα το τρεξιμο οπως λες και το mount up. σε Undead Παντως πολυ καλυτερα τα πραγματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γνωμη μου παντα πολυ καλυτερα τα νεα απο τα παλια πορτραιτα αλλα πρεπει να τα φτιαξουνε λιγακι οσον αφορα το τρεξιμο οπως λες και το mount up. σε Undead Παντως πολυ καλυτερα τα πραγματα 

 

Ναι αλλά αυτοί οι όμοι του undead με την κοκκάλα να πετάγεται κα ιτην πανοπλία να αιωρείται πάνω της... Παναγία μου!

Πώς βάζεις τα παλιά μοντέλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι γίνεται εδώ; Free levels δίνουν;

 

Μπαίνω έτσι με τον priest που τον είχα αφήσει στο 85 να κάνω ένα random run, και μόλις τελειώσαμε βλέπω 25% την xp bar. Μπά λέω κάτι ιδιαίτερο θα έγινε. Ξανακάνω run το επόμενο, τσουπ 50% η xp bar. 

 

Να μην μακρυγορώ, με 4-5 runs πέρνεις και level. Μέσα σε ένα πρωϊνό 90άρισα και τον priest.

 

Τι κόλπα είναι αυτά; Όχι οτι με χάλασε βέβαια, τύφλα να έχει το instant 90  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ενημερωσω μονο οτι πλεον το Pre Order bonus και το http://www.skroutz.gr/s/5023874/World-of-Warcraft-Warlords-of-Draenor-Preorder-Box-PC.htmlτελειωσανε και πλεον τα καταστηματα θα εχουν παραλαβη το expansion κανονικα οταν βγει στις 13/11. Για οποιον τον ενδιαφερει το lvl 90 boost θα πρεπει να κοιταξει μεσω Online απο καποιο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...