Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Ουτε προκειται να τον δεις καπου.Παρε απο τωρα και μιλησε με Πλαισιο/Public και αφησε τα στοιχεια σου.

Πλεον δεν φερνουν πολλα κομματια γιαυτο και στο προηγουμενο Legion μονο στο Public που ειχαν μεινει μερικα και τα οποια τα ζωα δεν ειχαν ανεβασει στην σελιδα τους(αρα δεν γνωριζες αν υπαρχουν ή οχι).

Μίλησα με πλαίσιο και είπαν οτι ακόμα δεν εχουν βγάλει για προπαραγγελία , οποτε περιμένουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 λεπτά πριν, SPANK είπε

Μίλησα με πλαίσιο και είπαν οτι ακόμα δεν εχουν βγάλει για προπαραγγελία , οποτε περιμένουμε

Ναι ασε τι σου λενε αυτοι γιατι και με το προηγουμενο expansion τα ιδια λεγανε και η collectors μια που ανεβηκε στο site και μια που κατεβηκε την ιδια στιγμη.

Αφου εχεις αγορασει πολλες εκδοσεις και εχεις ακουμπησει χρηματα σε αυτους,ασε τα στοιχεια σου να μπεις σε λιστα προτεραιοτητας για οταν τις φερουν.

Ειδες τι εγινε στο god of war με τις limited και collectors?Περνανε τηλεφωνο τα ατομα που εχουν ριξει προπαραγγελια και τους ρωταγαν ποσοι για αυτες,επειδη η διαθεσιμοτητα ειναι μικρη αλλα η ζητηση τεραστια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, KilliK είπε

Θεούλης ο τύπος/η τύπισσα που έβαλε banana for scale. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σε κανένα amazon δεν θα είναι διαθέσιμη;

 

Το σήμα δεν έχω καταλάβει, είναι πλαστικό ή μεταλλικό; Για πλαστικό το κόβω.

 

Άσχετο αλλά όπως έψαχνα στο amazon βρήκα αυτό https://www.amazon.de/gp/aw/d/B06XHBXMVC/ref=mp_s_a_1_3?ie=UTF8&qid=1523527470&sr=8-3&pi=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=battle+for+azeroth&dpPl=1&dpID=51FPaiDkFRL&ref=plSrch

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.plaisio.gr/games/pc/pc-paixnidia-games/Blizzard-World-Of-Warcraft-Battle-For-Azeroth-Collectors-DCT-PCT-04412.htm

https://www.skroutz.gr/s/14633636/World-Of-Warcraft-Battle-For-Azeroth-Collector-s-Edition-PC.html

100σφαλιαρες μηπως θελουν?Τι 100ευρω ρε ειναι ζωα τελειως?

Εντομεταξυ συμφωνα με την περιγραφη του Πλαισιου,μεχρι και το soundtrack το δινουν ψηφιακο.

Δηλαδη αντι για mousepad δινουν αυτο το εμβλημα και ανεβαζουν την τιμη της εκδοσης κατα κοντα 20ευρω?Αντε και του χρονου.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ προτιμώ το έμβλημα απο το mousepad. Άλλωστε mousepad έχω αγοράσει ήδη, δεν θα έβαζα του WoW. Α και τελικά είναι μεταλλικό που το έψαχνα.

Επίσης 99€ έχει παντού όχι μόνο εδώ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολοκληρωσα το leveling με τα δυο mains μου στο WOD, και τωρα ανεβαινω στo Legion. μπορω να πω οτι ειναι μακραν το καλυτερο exp που εχουν βγαλει μεχρι τωρα. πηραν τα στοιχεια που πρωτοπαρουσιασε το WOD και τα βελτιωσαν στο Legion. ωραιο storyline και τοποθεσιες. ελπιζω να εχουμε και στο καινουργιο κατι αναλογο με followers και class campaigns.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Silverage είπε

Εγώ προτιμώ το έμβλημα απο το mousepad. Άλλωστε mousepad έχω αγοράσει ήδη, δεν θα έβαζα του WoW. Α και τελικά είναι μεταλλικό που το έψαχνα.

Επίσης 99€ έχει παντού όχι μόνο εδώ. 

Συμφωνώ με τα κολο mousepad έχω πήξει στις collector τουλάχιστον έβαλαν κατι διαφορετικό να έχουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Legion ήταν πολύ καλό expansion γιατί είχε πολύ ιστορία, Nighthold, Tomb of Sargeras, Argus. Για το καινούριο δεν ξέρω. Εκτός και αν πιάσουν Old Gods και Voidlords.

19 λεπτά πριν, SPANK είπε

Συμφωνώ με τα κολο mousepad έχω πήξει στις collector τουλάχιστον έβαλαν κατι διαφορετικό να έχουμε

Γι'αυτό δεν τις αγόραζα και εγώ. Δεν είχε νόημα. Δεν είχαν κάτι ιδιαίτερο, κάτι αναμνηστικό, μόνο ένα dvd και το mousepad. Αυτή θα είναι η πρώτη που θα αγοράσω. Με εψησε η σύγκριση του εμβλήματος που κάνανε με την μπανάνα 😋

Επεξ/σία από Silverage
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To point μου δεν ειναι που δινουν το εμβλημα αντι για το mousepad αλλα που ανεβηκε τοσο πολυ η τιμη για αυτο και τα περισσοτερα ειναι ψηφιακο περιεχομενο.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.plaisio.gr/search.aspx?query=world of warcraft&catalogue=all&mode=searchlist

Δηλαδη μονο σε μενα η χρηματικη διαφορα ειναι τεραστια μονο και μονο για 1 εμβλημα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, Vasivouzoukos είπε

Τι εφιάλτης είναι αυτός να πας exalted με τους nightfallen για το loremaster γαμωωω :angry:

Εφιαλτης ειναι γενικα να πας exalted στα περισσοτερα factions,και το χειροτερο ειναι οτι αυτη την βλακεια την βαλανε σαν υποχρεωτικο πραγμα για τα νεα sub races του expansion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...