Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, Damachi είπε

1500 ευρώ δινεις μονο για κατι πραγματικό αν θες να λεγεσαι πλουσιος οχι ηλιθιος :P Lord of the Reins achievement και δεν αγορασα ποτε τιποτα

Ξέχασες να προσθέσεις '' δεν αγόρασα ποτέ τίποτα γιατί καιγόμουν 24/7''

Ηλίθιος είσαι αν δεν έχεις και πας και χρεωθείς για να πάρεις κάτι που δεν είναι είδος πρώτης ανάγκης. Αν τα φυσάς τα μπικικίνια δεν κάθεσαι στιγμή να σκεφτείς να μην δώσεις λεφτά για κάτι που σε κάνει χαρούμενο. Με τη λογική σου και εμείς ηλίθιοι είμαστε γιατί δίνουμε 15 ευρώ το μήνα για gamecard ενώ στην Ουγκάντα θα ζούσαμε με αυτά τα λεφτά για έξι μήνες.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτος ο οποιος το φυσαει το μαρουλι θα παρει αλλα πραγματα αν θελει να πουλησει μουρη απο ενα mount σε ενα παιχνιδι το οποιο μετα τον πρωτο μηνα οι περισσοτεροι το παρατανε.

Βεβαια οι περισσοτεροι οι οποιοι πραγματικα εχουν πολλα λεφτα δεν τα σκορπανε δεξια και αριστερα,δεν ξερω απο που εχει βγει αυτο το πραγμα.Ισα ισα που και στην Ελλαδα τοσα χρονια αυτοι που ξοδευαν περισσοτερο ηταν αυτοι που δεν ειχαν(δανεια).

Οι περισσοτεροι που πραγματικα εχουν χρηματα ή τα επενδυουν ή αν ειναι να κανουν επιδειξη θα αγορασουν αναλογα.

Και με την αραχνη που εχει 1μ τα ιδια εγιναν.Την ειχαν 2-3 σε ολο το server και καθονταν afk στις μεγαλες πολεις....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Vasivouzoukos είπε

Ξέχασες να προσθέσεις '' δεν αγόρασα ποτέ τίποτα γιατί καιγόμουν 24/7''

Ηλίθιος είσαι αν δεν έχεις και πας και χρεωθείς για να πάρεις κάτι που δεν είναι είδος πρώτης ανάγκης. Αν τα φυσάς τα μπικικίνια δεν κάθεσαι στιγμή να σκεφτείς να μην δώσεις λεφτά για κάτι που σε κάνει χαρούμενο. Με τη λογική σου και εμείς ηλίθιοι είμαστε γιατί δίνουμε 15 ευρώ το μήνα για gamecard ενώ στην Ουγκάντα θα ζούσαμε με αυτά τα λεφτά για έξι μήνες.

Συμφωνω πληρως, ταυτιζομαι πληρως με την αποψη σου, ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΡΑΜΑ: ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΟΥΓΚΑΝΤΑ.. εκει ειναι καλυτερα απο δω. Δυστυχως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Fulgore είπε

Αυτος ο οποιος το φυσαει το μαρουλι θα παρει αλλα πραγματα αν θελει να πουλησει μουρη απο ενα mount σε ενα παιχνιδι το οποιο μετα τον πρωτο μηνα οι περισσοτεροι το παρατανε.

Βεβαια οι περισσοτεροι οι οποιοι πραγματικα εχουν πολλα λεφτα δεν τα σκορπανε δεξια και αριστερα,δεν ξερω απο που εχει βγει αυτο το πραγμα.Ισα ισα που και στην Ελλαδα τοσα χρονια αυτοι που ξοδευαν περισσοτερο ηταν αυτοι που δεν ειχαν(δανεια).

Οι περισσοτεροι που πραγματικα εχουν χρηματα ή τα επενδυουν ή αν ειναι να κανουν επιδειξη θα αγορασουν αναλογα.

Και με την αραχνη που εχει 1μ τα ιδια εγιναν.Την ειχαν 2-3 σε ολο το server και καθονταν afk στις μεγαλες πολεις....

ποια αραχνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/5/2018 στις 5:44 ΜΜ, Vasivouzoukos είπε

Όπως και στην αληθινή ζωή έτσι και στο wow κάποιοι έχουν και τα δίνουν. Πάντα οι φραγκάτοι θα ξεχωρίζουν από την πλέμπα....

Το καλύτερο mount πάντως για μένα παραμένει η Spectral Tiger. Αν είχα να δώσω έτσι 1500 ευρώ θα τα 'δινα. Τα 1500 ευρώ για εμένα θα είναι για κάποιον άλλον να δίνει 1.50 ευρώ οπότε είναι όλα υποκειμενικά.

swift spectral κιολας αμεσα διαθεσιμη η καρτουλα με τα δυο mount στο tcgloot.com στα 2400 δολλαρια τσαμπα πραμα δηλαδη ¨-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Υπάρχει ακόμη scroll of resurection και αν ναι, υπάρχει κάποιος να μου στείλει?

Έχω περιέργεια να δω πόσο έχει αλλάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βρε παλιοσειρες ακομα δε σκυλοβαρεθηκατε το wow , το grinding και το carrot on the stick? 😀😀

εγω απεχω απο whatever multiplayer game πλεον κανα 2 χρονια..

1500 ευρω για spectral tiger ? λολ..

Θα προτιμησω 10 βιζιτες χαχα

 

Επεξ/σία από stefanos9
  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβγαλα και το mage tower του paladin. Πολύ πούτσα το healing challenge. Μία μαλακία να κάνεις άντε πάλι απο την αρχή. Τώρα θέλω να το κάνω και με τον druid αλλά φοβάμαι ότι θα είναι το πιο δύσκολο γιατί παίζει πολύ με HoT και χάνει mana πολύ γρήγορα αν αρχίσει τα heals.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

προσπαθω να ανεβασω cooking. ειμαι 730 και απο οτι καταλαβα η διαδικασια ειναι η εξης:

grinding για να μαζεψεις υλικα για να κανεις reseach με work orders για να βρεις νεες πορτοκαλι συνταγες για να κανεις grinding για να τις μαγειρεψεις για να ανεβεις. και μετα repeat οταν γινουν πρασινες.  και η ανακαλυψη των νεων συνταγων φυσικα γινεται μεσω του RNGesus.

αυτο το αισχος συστημα με τα επαγγελματα θα υπαρχει και στο επομενο exp? :mad:

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KilliK είπε

προσπαθω να ανεβασω cooking. ειμαι 730 και απο οτι καταλαβα η διαδικασια ειναι η εξης:

grinding για να μαζεψεις υλικα για να κανεις reseach με work orders για να βρεις νεες πορτοκαλι συνταγες για να κανεις grinding για να τις μαγειρεψεις για να ανεβεις. και μετα repeat οταν γινουν πρασινες.  και η ανακαλυψη των νεων συνταγων φυσικα γινεται μεσω του RNGesus.

αυτο το αισχος συστημα με τα επαγγελματα θα υπαρχει και στο επομενο exp? :mad:

Όχι. Θα βελτιωθούν κατά πολύ. Ο νομι είναι ότι χειρότερο έχει συμβεί σε profession

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να παιξει κανεις το wow Ποσα θελει για να φτιαξει Pc για raids rbgs Κλπ κλπ..ειδα στο Bfa γραφουνε κατι για i7 4771 στα recommender specs rofl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω επεξεργαστή σχεδόν 10ετιας. Amd bulldozer 1100t black edition.

Παίζω κανονικά χωρίς θέματα απλά σε raid πέφτουν τα frames αλλά όχι τόσο να μην με αφήνει να παίξω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...