Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βγήκε νέο update!

 

Honor System launches in Europe this Friday

Ryann, 20/04/2005

 

Soon, European players will be able to reap awesome rewards: during Friday's maintenance, the long-awaited PvP Honor System will be implemented on all European realms!

Put on your finest suit of armor, ready your noble tools of conquest, and become the most respected (or feared) fighter on your realm as you ride your trusted mount into battle and earn your place amongst the legends. This coming patch will also include other new features.

 

In order to apply this latest patch to all European realms, Friday's regular maintenance window will be extended; it is currently scheduled to begin at 05:00 and end at 13:00 (UTC/GMT+2, Paris time).

 

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε εδώ:

 

http://www.wow-europe.com/en/pvp/pvp-article-part2.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα ήθελα να ρωτήσω επίσης αν ξέρει κανείς, αν υπάρχει κάποιο web site για να κατεβάζουμε τα updates γιατί με το peer to peer που έχει διαλέξει η Blizzard κάνουμε Πάσχα μέχρι να κατέβει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΛΕΟΣ!!! Με το καινούργιο update μου σβήστηκε ο χαρακτήρας που είχα ξεκινήσει!!!!!!!!!!! Ρε παιδιά τί έγινε??????? Αν έχει κάνει καμιά μαμακία η Blizzard θα γίνει χαμός!!!!! 10+ ώρες έπαιζα χθες!!!!!

 

 

*** EDIT ***

 

Μόλις είδα ότι είναι offline οι servers λόγω του update... ουφ... πήγε η καρδιά μου στη θέση της.

 

http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-server-status-en&t=183&p=1&tmp=1#post183

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όλα τα realms είναι κάτω...

sarisn σε ποιό realm παίζεις; crushridge? με τι nickname?

 

Παίζω στο Dragonblight, Alliance. Tο nick μου είναι SarisnGR. Θα φτιάξω όμως και έναν χαρακτήρα στο Crushbridge γιατί έμαθα ότι είναι πολλοί Έλληνες εκεί ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα σου το συμβούλευα...Το βράδυ/απόγευμα αν πας να μπείς έχει πάντα queue και πρέπει να περιμένεις κανένα μισάωρο+ για να μπείς.... Αν ενεργοποιήσουν ξανά το CHAR TRANSFER εεχω φύγει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι θα γίνει; 13.00 λέγανε (+2 GMT) και έχει πάει 16.00 σχεδόν! Έχω πάθει στέρηση! το patch τους μάρανε...

Γίνεται από pvp ρεαλμ να πάω σε PvE αν τα πάρω λόγω του PvP Honor Point Reward system?

 

Τα αντικείμενα που παίρνεις αν βγείς πρώτος (ρανκ 14) τα είδατε;; Απίστευτα (και πανάκριβα βέβαια!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Avrio tha ginw kai gw enas perhfanos katoxos tou en logw paixnidiou!Tha ithela na kanw merikes erotiseis.Prwton tha ithela na matho apo pou katebazeis patch gia to paixnidi.MPika sto epishmo site ( http://www.worldofwarcraft.com ) alla de vrhka tpt.Mphka kai sto evropaiko meso tou link pou dinei alla pali tpt.Mhpws to katebazeis automata mesa apo to paixnidi?Deuteron apo oti diavasa simperilamvanetai enas mhna dwrean.Gia na energopoiithei autos o mhna prepei na dwseis arithmo kartas?Kai triton einai diskolo na to matheis?Exw peira kai apo diablo kai d&d.

 

 

Edit: Loipon kati vrika apla thelw kapoia epeksigisi:

 

"Every player buying a World of Warcraft game box get a free one-month subscription period. This free month begin right after you have complete the account creation with an electronic method of payment (like a valid credit card, which won't be billed during the free month) or a prepaid game card."

 

1)Pragma pou simainei oti gia na dimiourgiseis account prepei na dwseis karta parolo pou de tha xreothei ton extra mina.Swsta?

 

"Q: I have no Credit or Debit card, how can I sign up to play World of Warcraft?

A: If you cannot subscribe to World of Warcraft due to not having access to any of our current payment methods, there will be an option to purchase Gamecards which will be available in most retail stores that sell World of Warcraft by the 4th of March. There may be more payment methods made available in the future, but we cannot confirm details of this until they are finalized."

 

2)Dld anti gia karta mporo na dwsw ton arithmo ths pre-game card?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα patchάκι μου είχε κατέβει αυτόματα αν δεν κάνω λάθος ωστόσο προτιμώ το κατέβασμα του από κάποιο site πριν ασχοληθώ με το παιχνίδι. Προτίμησε το http://www.worldofwarcraft.gr είναι ελληνικό και με γρήγορους χρόνους download.

 

Κατα τη δημιουργία του account σου μπορείς να επιλέξεις αν θα πληρώσεις για την συνέχιση της περιπέτειας σου μέσω credit card ή μέσω pre-paid card. Είναι υποχρεωτικό αυτό. Δηλαδή δεν μπορείς να δημιουργήσεις account χωρίς να επιλέξεις έναν εκ των δυο τρόπων πληρωμής. Δηλαδή είτε σ'αρέσει είτε δεν σ'αρέσει(πράγμα δύσκολο, πολύ δύσκολο) πρέπει να παίξεις και δευτερο μήνα............. Αν ωστόσο δεν έχεις στα χέρια σου μια credit card ή αν δεν γουστάρεις να χρεώσεις την πιστωτική σου μπορείς να δώσεις έναν fake αριθμό χωρίς επιπτώσεις std (στο λεω γιατί και εγω fake είχα βάλει) ή να πάρεις μια pre-paid τις οποίες πλεον δεν νομίζω να δυσκολευτείς να βρεις ετοιμοπαράδοτες στο εμπόριο. Με απλά λόγια μπορείς να δώσεις τον αριθμό της prepaid κατα τη δημιουργία του account επιλέγοντας τον ανάλογο τρόπο πληρωμής. Για οτιδήποτε περισσότερο και σε περίπτωση που δεν μπορείς να βρεις λύση σε όσα σε απασχολούν εδώ τσέκαρε το link που σου έδωσα. Είναι το ελληνικό official site του game και μπορείς να ενημερώνεσε ανα πάσα στιγμή για τις εξελίξεις που αφορούν τον τίτλο (δεν έχω καμία σχέση με το site, ούτε καν μέλος του δεν είμαι -ακόμα τουλάχιστον- απλά γίνεται πολύ καλή δουλειά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paidia kalimera exo to eksis provlima ean mporei na me voithisei kanenas sto account creation afou exo dosei ola ta aythentication keys kai ta sxetika ekei pou dimiourgo to username kai to password olo mou to xtipaei error kai den me afinei na sinexiso exo diavasei sto help oti prepei na einai apo 8 xaraktires eos 16 exei tixei kai se allon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...