Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

sto worldofwarcraft.gr de brika download section egw! Isws eimai tyflos ti na pw...

 

Apo fileplanet ta katebazw egw. Me to neo patch 1.4.0 to lag egine poly xeirotero pantws...

Opoios einai crushridge wisp me Jediknight - <Greek Heroes> Guild

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pseira, ξεκίνησα σήμερα έναν χαρακτήρα στο Crushridge, Horde Tauren Druid (lvl 6), το nick μου είναι Stormblade και atm βρίσκομαι στο Bloodhood Village. Τί πρέπει να κάνω για να μπω στο guild?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sto worldofwarcraft.gr de brika download section egw! Isws eimai tyflos ti na pw...

 

Δεν υπάρχει download section και δεν μίλησα για κάτι τέτοιο εγώ. Απλά σου δίνει direct link για να κατεβάσεις ότι νεότερο patch έχεις δει. Το direct link βρίσκεται στις ανακοινώσεις στο κέντρο της σελίδας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλληνες έχει στον Crushridge :D (PvP εννοείται έτσι? ;-)). Οι περισσότεροι είμαστε Horde οπότε διαλέγεις εσύ ποιον χαρακτήρα θέλεις. Άντε σε περιμένουμε να σε βάλουμε και στο ελληνικό guild :D. Το nick μου είναι Stormblade, βάλε με στην Friends List σου πατώντας το κουμπάκι "Social" μόλις μπεις στο παιχνίδι.

 

Για ότι απορίες έχεις εδώ είμαστε ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exw mia aporia.An kai exw diavasei arketa to ti paizei gyrw apo to paixnidi kai exw kai thn empeiria apo RPG de exw katalabei ti akribos einai to guild.

Oi perissoteroi eiste horde opote gia friend lists ktl prepei na ftiakso horde character e?:D

 

Re paidia den yparxei kapou kapoio direct link na katebasw to patch?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι σε ένα guild μπορείς να ζητήσεις τη βοήθεια κάποιου άλλου μέλους αν πχ. έχεις κολλήσει σε κάποιο quest ή οποιαδήποτε άλλη απορία έχεις.

 

Ναι για να βάλεις Horde στην friends list σου πρέπει να είσαι και εσύ Horde.

 

Για το τελευταίο που ρωτάς κοίτα εδώ:

 

http://www.worldofwarcraft.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...