Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ενα μηνα και κατι, με την προυποθεση οτι εννοεις 3 ωρες gaming χωρις να κανεις ασκοπους κυκλους μεσα στην Orgrimmar η να χαζευεις auction house τιμες κλπ. Φτιαξε εναν οδηγο αν δεν εχεις, η κατεβασε, ετσι που να βρεις την πορτεραιοτητα των quest και τα cords και το lvl up θα γινει ανετα και γρηγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα μηνα και κατι, με την προυποθεση οτι εννοεις 3 ωρες gaming χωρις να κανεις ασκοπους κυκλους μεσα στην Orgrimmar η να χαζευεις auction house τιμες κλπ. Φτιαξε εναν οδηγο αν δεν εχεις, η κατεβασε, ετσι που να βρεις την πορτεραιοτητα των quest και τα cords και το lvl up θα γινει ανετα και γρηγορα.

 

Και που ξέρεις ότι θα παίξω με Horde lol.Βασικά έχω ήδη έναν 70 lvl human mage στον Darkspear αλλά έχω σταματήσει να παίζω εδώ και 9 μήνες.Βέβαια τότε έλιωνα έπαιζα 10+ ώρες για μήνες αλλά σκέφτομαι μήπως ξαναρχίσω και να κάνω κυρίως pvp,κανά instance και να ανεβάζω και κανά alt.Βασικά δε θέλω να ξαναλιώσω απλώς να μπαίνω λίγο να παίζω να κάνω το κέφι μου γιατί το άτιμο μερικές φορές μου λείπει:cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκίνησα να ανεβάσω έναν warrior.Σε ρυθμούς απελπιστικά αργούς τον έχω τώρα 34 lvl και έχει played 2 days...

Αυτό τα λέει όλα πιστεύω όταν ο main χρειάστηκε 14 days played για να πάει 60.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exo stamatisei na paizo edo k 5 mines opote dn ksero ti fasi paizei me to patch ala prin ama eixes anevasei eidi enan 60 k ikseres pano kato pos liturgei to prama su eperne giro stis 7-8 meres played,k ama thimame kala tora kopsane 20% tu xp k valan kati quests p tha se efkolinun opote vazw ena 25% ego p einai to 1/4 tu 7.5 days played k paei giro stis 5. 5x24=120 120/3 oritses tin imera einai 40 opote tha s parei giro stis 40 meres me tus ftoxus ipologismus mu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές τις ημέρες κυκλοφόρησε στα περίπτερα ένα wow comic σε μηνιαία επεισόδια για όσους ενδιαφέρονται. Έχει την εγγύηση της DC Comics και το βρήκα πολύ καλό αν και μικρό. Καλή κίνηση μιας και το Sunwell trilogy το βρήκα εξαιρετικό και αναζητούσα κάτι νέο.

 

Πρωταγωνιστές του story, οι γνώριμοι μας από τις action figures της blizz Broll Bearmantle (nightelf drood), Valeera Sanguinar(bloodelf rogue) και ένας άγνωστος μέχρι ώρας human warrior (?) εξ Stratholme.... Τίτλος επεισοδίου "Ξένος σε ξένη χώρα". Φήμες ότι το επόμενο επεισόδιο θα τιτλοφορείται "Dejavu" δεν ευσταθούν :P.

 

P.s. GIEF more Anveena imo. Τι κρίμα που δεν θα δω το sunwell instance στο επόμενο patch /cry.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με 1 μέρα περίπου played έχω φτάσει lvl 21 χρησιμοποιώντας guide...

 

Δεν θα πας πολυ ακόμα αν δεν έχεις 70 char φίλους να σε βοηθήσουν. Πολλά απο τα quests είναι μέσα σε instance που δεν μπορείς να πας μόνος στα lvl σου. Επίσης για party απλά ξέχασε το . Παντου ερημιές στις low lvl areas.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα πας πολυ ακόμα αν δεν έχεις 70 char φίλους να σε βοηθήσουν. Πολλά απο τα quests είναι μέσα σε instance που δεν μπορείς να πας μόνος στα lvl σου. Επίσης για party απλά ξέχασε το . Παντου ερημιές στις low lvl areas.

 

Ίσα ίσα, που μετά το patch είναι που δεν χρειάζεσαι άλλους για να κάνεις quest. Γιατί τα περισσότερα elite quest (group) έγιναν απλά.

 

Όντως υπάρχουν quest για instances, αλλά σε σχέση με τα outdoor είναι πολύ λίγα. Ανέβασα 3ο alt μέχρι το 60, κάνοντας ελάχιστα instance run και χρειάστηκε μόλις 6 days played.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα πας πολυ ακόμα αν δεν έχεις 70 char φίλους να σε βοηθήσουν. Πολλά απο τα quests είναι μέσα σε instance που δεν μπορείς να πας μόνος στα lvl σου. Επίσης για party απλά ξέχασε το . Παντου ερημιές στις low lvl areas.

 

..αναλόγος τον server που είναι. Και τώρα μια χαρά κάνεις lvl, δεν χρειάζεσαι βοήθεια. Εγώ άρχισα να κάνω lvl ένα huntard και είμαι 31 σε 2 μέρες 5ώρες. Βέβαια ήμουν και afk πολύ ώρα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...