Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή χρονιά σε όλους και μακάρι ο νέος χρόνος να φέρει στον χαρακτήρα σας όλα τα buffs που θέλετε. Ένα ευχαριστώ σε όλους όσους τον τελευταίο χρόνο έγραψαν κάτι χρήσιμο και βοηθητικό σε αυτό το forum και ελπίζω από απρίλη-μάιο να σας δω στο αντίστοιχο του WAR ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Whine anyone ?

 

Μήπως θές να πείς cheese ? Και δε καταλαβαίνω γιατί ειρωνεύεσαι μια κοπέλα που δεν μπορεί ούτε κάν να μιλήσει με το αγόρι της χάρην ενός παιχνιδιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτός δίνει 250 ευρώ για τέτοιον χαρακτήρα τότε εγώ πόσα πρέπει να ζητήσω? 2000 ευρώ?

 

1) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonblight&n=Restinpeace

 

2) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonblight&n=Sarisngr

 

3) http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonblight&n=Ventouziaris

 

Ο lock δεν είχε πολύ καιρό που είχε πατήσει τα 70 οπότε δεν είναι ντυμένος, αλλά δεν παύει να είναι ένας ακόμα 70άρης... και ειδικά lock. Έχω και έναν rogue lvl 62 αλλά επειδή είχα σιχαθεί το lvling από κάποιο σημείο και μετά δεν τον 70άρισα.

 

Ιδού και το λινκ:

 

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Dragonblight&n=Roguey

 

Καλημέρα και Καλή Χρονιά σε όλους!

 

Για να μην τα ξαναγράφω πάλι, πουλάω το account μου που αποτελείται από τους παραπάνω χαρακτήρες + έναν blood elf warlock level 19, όλοι είναι στον Dragonblight (PvE). Ο priest έχει και κάποια items από Karazhan εκτός των pvp. Μηνυματείστε με με προσφορές (εννοείται ότι δεν ζητάω 2000 ευρώ :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά σε όλους.

 

Μήπως θές να πείς cheese ? Και δε καταλαβαίνω γιατί ειρωνεύεσαι μια κοπέλα που δεν μπορεί ούτε κάν να μιλήσει με το αγόρι της χάρην ενός παιχνιδιού.

 

Γιατί το post αυτό ακριβώς είναι ένα whine post ,που προσωπικά δεν ξέρω τι επιδιώκει με το να αναφέρει αυτα σε ένα forum.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή χρονιά σε όλους.

 

 

 

Γιατί το post αυτό ακριβώς είναι ένα whine post ,που προσωπικά δεν ξέρω τι επιδιώκει με το να αναφέρει αυτα σε ένα forum.

 

Απο πότε η έκφραση προβληματισμού που έχει να κάνει με την επικοινωνία-σχέση δύο ανθρώπων θεωρείται whine ? Έχουμε μπλέξει τα μπούτια μας μου φαίνεται. Δηλαδή για οτιδίποτε ουσιαστικό γίνεται συζήτηση πρέπει να υπάρχουν και κάποιοι που πετάγοντε και πετάνε τις στερεότυπες ατάκες του στυλ "whine some more" ? Αμερικανίζουμε όσο δε πάει άλλο, σε λίγο όπως πάμε θα κουβαλάμε όπλα στα σχολεία για να αλληλοσφαζόμαστε και μετά να γράφουμε τραγούδια προκειμένου να νιώσουμε συμπάθεια για τους εαυτούς μας δικαιολογόντας την βλακεία που μας δέρνει. Άντε ρε, και καλή χρονιά του χρόνου πάλι τα ίδια και χειρότερα (Μιλάω γενικότερα βέβαια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπορώ να καταλάβω γιατί παραπονιέται η κοπελίτσα . Εδώ στην κορέα παντρεμένο ζευγάρι ξεχάσανε να ταϊσουν το μωρό τους , που πέθανε τελικά , γιατί είχαν απορροφηθεί από το διαδίκτυο . Και αυτή κλαίει που την γράφει ο γκομ....ος της . Ε, πολύ απλά ας βρεί άλλον .

Στα σοβαρά πάντως , μάλλον πολλοί έχουν ξεχάσει το αρχαίο ρητό " Μέτρον Άριστον" (και όχι "παν μέτρον άριστον , όπως έχει επικρατήσει να ακούγεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια καλη χρονια σε ολους,ειπα να μην ανηξω νεο thread για αυτο θα μπω στο κατεφθειαν στο ψητο.

 

Τοσο καιρο εγω παιζω wow απο 1 laptop το macbook pro το παιχνιδι το παιζει φανταστηκα κ πολλες φορες καλυτερα απο καποιους σταθερους υπολογιστες,προσφατα ανταλλαξα με τον πατερα μου υπολογιστη διοτι αυτος που μου εδωσε (επισης laptop) δεν ηταν τοσο επαγγελματικος οσο ειθελε κ μου ειπε οτι ηταν ποιο πολλοι για να παιζει παιχνιδια.Ομως απο οτι ειδα εχει ποιο κακη καρτα γραφικων απο τον αλλο υπολογιστη παρολα αυτα ομως παιζει ωραια τα παιχνιδια γιατι εχει ωραια οθονη κ ειναι γερος (πχ δν θερμενεται ευκολα).

Ομως στο wow με μεντιουμ γραφικα απο τα βιντεο οπτιονς εχει FPS 30-35 κ ετσι ο παικτις σερνεται ...αναγκαστηκα να κατεβασω στο μινιμυμ τα παντα εκτος το resolution κ ειδα οτι τα FPS ανεβηκαν στο 60-70 λεω "ωραια" εκει ομως που παω να παιξω ενω τα fps ειναι στο 60 ο παικτις εξακουλουθη να σερνεται ενω ειπρεπε να πηγαινει μπαλα με 60 fps...τι λετε να συνβενει?τι μπορω να κανω?υπαρχει λυση?

 

 

 

 

Υ.Γ η συνδεση μου ειναι καλη κ τα MS ειναι στα 100 περιπου οποτε δεν φταει το ιντερνετ

 

Thanks προκαταβολικα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αντιφατικό αυτό που γράφεις. Δεν μπορείς να έχεις 60fps και ο παίκτης να σέρνεται. Καταρχήν τι εννοείς με αυτό; Οτι όλα γύρω σου κινούνται κανονικά και ο χαρακτήρας σου κουνιέται σπαμοδικά; Δεν καταλαβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια καλη χρονια σε ολους,ειπα να μην ανηξω νεο thread για αυτο θα μπω στο κατεφθειαν στο ψητο.

 

Τοσο καιρο εγω παιζω wow απο 1 laptop το macbook pro το παιχνιδι το παιζει φανταστηκα κ πολλες φορες καλυτερα απο καποιους σταθερους υπολογιστες,προσφατα ανταλλαξα με τον πατερα μου υπολογιστη διοτι αυτος που μου εδωσε (επισης laptop) δεν ηταν τοσο επαγγελματικος οσο ειθελε κ μου ειπε οτι ηταν ποιο πολλοι για να παιζει παιχνιδια.Ομως απο οτι ειδα εχει ποιο κακη καρτα γραφικων απο τον αλλο υπολογιστη παρολα αυτα ομως παιζει ωραια τα παιχνιδια γιατι εχει ωραια οθονη κ ειναι γερος (πχ δν θερμενεται ευκολα).

Ομως στο wow με μεντιουμ γραφικα απο τα βιντεο οπτιονς εχει FPS 30-35 κ ετσι ο παικτις σερνεται ...αναγκαστηκα να κατεβασω στο μινιμυμ τα παντα εκτος το resolution κ ειδα οτι τα FPS ανεβηκαν στο 60-70 λεω "ωραια" εκει ομως που παω να παιξω ενω τα fps ειναι στο 60 ο παικτις εξακουλουθη να σερνεται ενω ειπρεπε να πηγαινει μπαλα με 60 fps...τι λετε να συνβενει?τι μπορω να κανω?υπαρχει λυση?

 

 

 

 

Υ.Γ η συνδεση μου ειναι καλη κ τα MS ειναι στα 100 περιπου οποτε δεν φταει το ιντερνετ

 

Thanks προκαταβολικα :-)

 

Έχεις μήπως παρατηρήσει την στιγμή που στο κάνει αυτό αν το led του σκληρού αναβοσβήνει σα τρελό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλο προβλημα λυθηκε αλλα ακομα κολαει καπως...αυτο που ειπες με τον σκληρο θα τον ελενξω σε λιγο που θα μπω κ θα σου πω ...οταν ενοω κολαει το game σερνεται και ναι εχω 40-60 fps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μεγαλο προβλημα λυθηκε αλλα ακομα κολαει καπως...αυτο που ειπες με τον σκληρο θα τον ελενξω σε λιγο που θα μπω κ θα σου πω ...οταν ενοω κολαει το game σερνεται και ναι εχω 40-60 fps

 

Τι directX έχει πάνω το p.c?

Σου κολλάει μόνο στις κεντρικές πόλης?

Δοκίμασες να κατεβάσεις hz και αναλύσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να τα ελενξω αυτα που μου λες κ δωσε κανα λινκ σε παρακαλω για να δω :-).

Και οχι δεν γινεται μονο σε κεντρικες πολης μπορει να γινει οπουδιποτε δηλαδη και χωρις να ειναι καποιος αλλος παικτις διπλα μου μονο mob hmmm ...whats going on? :shock:

 

EDIT : της αναλησης τις κατεβασα τερμα κατω φυσικα κ εχει μειωθει αλλα παλι βλεπω να κολλαει λιγο ενω με τον παλιο ενω ειχα 30 Fps καποιες φορες δεν ειχε προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορω να τα ελενξω αυτα που μου λες κ δωσε κανα λινκ σε παρακαλω για να δω :-).

Και οχι δεν γινεται μονο σε κεντρικες πολης μπορει να γινει οπουδιποτε δηλαδη και χωρις να ειναι καποιος αλλος παικτις διπλα μου μονο mob hmmm ...whats going on? :shock:

 

EDIT : της αναλησης τις κατεβασα τερμα κατω φυσικα κ εχει μειωθει αλλα παλι βλεπω να κολλαει λιγο ενω με τον παλιο ενω ειχα 30 Fps καποιες φορες δεν ειχε προβλημα.

 

Για να δεις τι directX έχεις πήγαινε Run και γράψε dxdiag .Στο παράθυρο που θα σου βγάλει κάτω σου λέει τι directX έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...