Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατα τη γνωμη μου πας affliction μεχρι τα 50 lvl κ μετα πας demonology για το τελικο το felguard (tanking,imba dmg,charge) .

 

 

Αυτο ειναι για affliction μεχρι τα 50 http://www.wowhead.com/?talent=IEbriRbzqt

Και αυτο για demonology απο τα 50 κ μετα http://www.wowhead.com/?talent=IZ0gczIizcxsu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τον περασμένο μήνα μπήκα μόνο για να πάρω τα....δώρα από τον Santa :P. Η συνδρομή μου τελειώνει όπου να ναι και ετοιμάζομαι για pause και πάλι. Με τόσους τίτλους που έσκασαν μύτη αυτήν την περίοδο και το γεγονός ότι πλέον είμαι και κάτοχος ps3 προβλέπω το συγκεκριμένο διάλειμμα να είναι το μεγαλύτερο :D!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού δεν κατάφερε μια γυναίκα να σε απαλάξει από το wow δύσκολο βλέπω να το κάνει παιχνιδοκονσόλα :-D:-D

 

Το θέμα είνα μην τον απάλαξε το WoW από τη γυναίκα, LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε παιδιά από τότε δεν έχω επανέλθει στο wow. To ότι έπαιζα 5-10 ώρες ανά εβδομάδα δεν λέει κάτι, τη στιγμή που πριν έκλεινα 10ωρα (μόνο?) κάθε ημέρα. Και μόνος μου που είμαι και πάλι δεν το έχω τη διάθεση να το λιώσω. Δεν λέω το λατρεύω ως game απλά τώρα δεν είμαι στην φάση καψίματος. Ίσως στο επόμενο xpansion να αλλάξει αυτό. Μέχρι τότε βλέπουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε παιδιά από τότε δεν έχω επανέλθει στο wow. To ότι έπαιζα 5-10 ώρες ανά εβδομάδα δεν λέει κάτι, τη στιγμή που πριν έκλεινα 10ωρα (μόνο?) κάθε ημέρα.

 

Αυτό να σου πω την αλήθεια με τρόμαξε λίγο.:shock: Αν 2 ώρες περίπου κάθε μέρα δεν είναι επιστροφή τότε τι?

Πλάκα κάνω chill καλή αποτοξίνωση τότε και εις το επανιδείν στο xpansion!!

 

Υ.Γ. Ελπίζω να συνεχίσεις να συμμετέχεις στο forum πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό να σου πω την αλήθεια με τρόμαξε λίγο.:shock: Αν 2 ώρες περίπου κάθε μέρα δεν είναι επιστροφή τότε τι?

Πλάκα κάνω chill καλή αποτοξίνωση τότε και εις το επανιδείν στο xpansion!!

 

Υ.Γ. Ελπίζω να συνεχίσεις να συμμετέχεις στο forum πάντως

 

Που να έβλεπες όταν είχε σκάσει μύτη το naxx και τρέχαμε για server first....εκεί θα τρόμαζες στην κυριολεξία.

 

Μπορεί στο παιχνίδι να είμαι human, στα fora είμαι troll, οπότε εδώ θα είμαι :D.

 

Αν δεν το κόψεις μαχαίρι τότε δεν μπορείς να το κόψεις καθόλου. Σαν το τσιγάρο είναι κι αυτό.

 

Και το τσιγάρο μαχαίρι το έκοψα για 3 χρόνια, αλλά το ξανάρχισα αν και πλέον ένα πακέτο μου φτάνει για 3-4 μέρες :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που να έβλεπες όταν είχε σκάσει μύτη το naxx και τρέχαμε για server first....εκεί θα τρόμαζες στην κυριολεξία.

 

Το καταφέρατε τελικά?..

Κάτι άσχετο, ένας 70άρης σε πόσους 60άρηδες χαρακτήρες αναλογεί? Σκεφτόμαστε με κάτι φιλαράκια για την πλάκα της υπόθεσης να πιάσουμε τα pre-tbc instances και raids...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καταφέρατε τελικά?..

Κάτι άσχετο, ένας 70άρης σε πόσους 60άρηδες χαρακτήρες αναλογεί? Σκεφτόμαστε με κάτι φιλαράκια για την πλάκα της υπόθεσης να πιάσουμε τα pre-tbc instances και raids...

 

Χωρίς να έχω διαβάσει κάτι κάπου πιστεύω ότι ένας 70αρις είναι περίπου 2 φορές όσο ένας 60άρις,ίσως λίγο λιγότερο.

Δλδ για ένα 40άρι instance λογικά θα θέλετε 20-25 άτομα.

Αλλά έτσι κι αλλιώς σε όλα τα σοβαρά instances δεν μετράει κυρίως το πόσα άτομα έχετε αλλά το αν ξέρει ο κάθε ένας τα tacts.Το λέω γιατί και εγώ είχα πάει mc με 40 άτομα(random) 70αριδες αλλά στο 2ο boss φάγαμε τρελά wipes γιατί κανείς δεν ήξερε τα tacts...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...