Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νομίζω ναι δεν πάει πιο πάνω αλλά τότε είναι που αρχίζει το γλέντι!!! Βέβαια τα quests δεν τελειώνουν ποτέ έτσι? Το πιο ωραίο βέβαια θα είναι το ότι θα παλεύεις με άλλους 60άρηδες και θα πέφτουν κορμιά!!! :razz:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαίνετε 1α εσείς 60 level, και μετά το συζυτάμε, το αν τερματίζετε :)

Btw εγώ είμαι στο Thunderhorn, έχει κάποιους συμπατριώτες εδώ (έχω φίλους), αλλά από lag, λίγα πράγματα.

Leonkard lvl 18 (επί του παρόντος), Proud Human Warlock, όποιος ενδιαφέρεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τον έχω αφήσει στον silvermoon εδώ και 1μιση μήνα, τον human warrior μου lvl 35. Βασικά έρχεται εξεταστική, ε και αφού θα πλακωθώ στο διάβασμα από 3 Μάη είπα να ζήσω και έναν μήνα ελευθερης real life και μέσα Ιούλη να επανέλθω. Έχω ήδη εξοπλιστεί με 4 pre-paid cards αλλά όσο και να γουστάρω δεν τις βάζω δεν τις βάζω. Και ας μου λείπει η Stormwind, ελπίζω μέσα στο καλοκαίρι να ξανακάτσω για ψάρεμα στην γέφυρα της........... Άτιμη ζωή με τις υποχρεώσεις σου............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gnomes suck!!!!!!!!! Όταν αρχίσω από την αρχή με την μεριά της Horde σε pVp server θα σφάζω όποια κολοτούμπα βρίσκω μπροστά μου. Μ'αρέσει που μισώ gnomes, μισώ dwarfs, μισώ τους φλωρο paladins και κατα τα άλλα ξεκίνησα με την alliance.

 

Bring ur κολοτούμπα 2 the slaughter!!!!!!!!!!!!! Θα τις σφάξω όλες τις πινέζες ρεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...