Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε αμα χάσω από καμία πινέζα-κολοτούμπα σε κανένα duel ελπίζω η blizz να έχει συμπεριλάβει στις εντολές της και αυτή της αυτοκτονίας!!!! Διότι όλα μπορώ να τα αντέξω στο wow, -τις ουρές στα quest, τα πολύωρα ταξίδια χωρίς μεταφορικό μέσο για να μας μείνουν τα λεφτά- αλλά αν πάρω κανένα δίμετρο orcάκι ή κανένα tauren καi τον πιώ σε καμιά μάχη από την διασταυρωση μίξας με ανάποδο γαμώτο ε τότε θα ήθελα να πληκτρολογήσω /commit suicide.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Emergency Maintenance - Update

02/05/2005

Due to problems with the air conditioning in one of our datacenters we were forced to conduct an emergency shut down to certain realms. This emergency shutdown caused the affected realms to be unavailable for the duration of the procedure, which lasted approximately 2 hours. However, the situation has been resolved and all realms are now back online. Thank you for your understanding and apologies for the inconvenience."

 

Apo to epishmo site tou paixnidiou.

 

http://www.wow-europe.com/en/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι τα ιδια

Dlizz@rd sucks

 

Βtw οταν εγεινε on-line ειχα τελειωσει ενα Quest

και διαλεξα την ανταμοιβη μου , ενα αντικιμενο.

 

Οσο το ιδατε εσεις αλλο τωσο το ιδα και εγω !!!

 

ΒLΙΖΖ@RD SSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUUCCCCCCCCCCCKKKKKKKKKKSSSSSSSSSSSS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι έχετε μπουχτίσει από το WoW και αρέσκεσται στο να παίζεται mmorpg έσκασε μύτη και το guild wars το οποίο φαίνεται αρκετά καλό (από μια πρώτη ματιά στα ξένα sites και forums). Και το κυριότερο δεν έχει και μηνιαίο fee όπως το WoW.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grigores erotiseis prin ksexutho kai ego plaisio na to paro....

 

 

1) Sto spiti ego tha paizo apogevma/vradu kai o aderfos mou proi mias kai ego doulevo eno aftos doulevei... ton kosmo!!! An paro tis pre-paid cards mporoume na ftiaksoume diaforetikous xaraktires apo DIAFORETIKO pc kai na paiksoume, i prepei na ginoun diafora sto router (zyxel modem 650) oste i IP pou tha dromologeitai na einai pote to ena pc kai pote to allo????

 

2) Episis san game einai efkolo na ksekiniseis i tha ton troo apo pantou? Poioi servers einai oi kaliteroi gia na exoun ellines alla na einai kai gia newbies?

 

3) Meta pou ksekinao se enan server, mporo na metapidiso se enan allo? H' paketothika?

 

4) Ti einai PVE & ti PVP? (katalavaino oti PVP einai o sozon eafton sothito?)

 

5) Apo lag pos paei? me 384 forthnet tha eimai ok?

 

Sorry gia tis erotiseis alla epeidi psiloviazomai den prolavaino na kano ektenis erevna!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Grigores erotiseis prin ksexutho kai ego plaisio na to paro....

 

 

1) Sto spiti ego tha paizo apogevma/vradu kai o aderfos mou proi mias kai ego doulevo eno aftos doulevei... ton kosmo!!! An paro tis pre-paid cards mporoume na ftiaksoume diaforetikous xaraktires apo DIAFORETIKO pc kai na paiksoume' date=' i prepei na ginoun diafora sto router (zyxel modem 650) oste i IP pou tha dromologeitai na einai pote to ena pc kai pote to allo????

 

2) Episis san game einai efkolo na ksekiniseis i tha ton troo apo pantou? Poioi servers einai oi kaliteroi gia na exoun ellines alla na einai kai gia newbies?

 

3) Meta pou ksekinao se enan server, mporo na metapidiso se enan allo? H' paketothika?

 

4) Ti einai PVE & ti PVP? (katalavaino oti PVP einai o sozon eafton sothito?)

 

5) Apo lag pos paei? me 384 forthnet tha eimai ok?

 

Sorry gia tis erotiseis alla epeidi psiloviazomai den prolavaino na kano ektenis erevna!! :)[/quote']

 

 

1)Όταν κάνεις το account σου παίζεις από όποιο pc θέλεις, όταν μπαίνεις στο game θα σου ζητάει το username και το pass. Μπορείς δηλαδή να παίζεις και εσύ και ο αδερφός σου, εννοείται σε διαφορετικά χρονικά διαστήματα, δεν μπορείτε να είστε και οι δυο on-line με το ίδιο pass. Τώρα δεν ξέρω αν είναι εφικτή η δημιουργία 2 χαρακτήρων, δεν μου έχει χρειαστεί να κάνω κάτι τέτοιο οπότε ας σου πει κάποιος άλλος που γνωρίζει γι'αυτό.

2)Είναι αρκετά εύκολο, εγώ δεν αντιμετώπισα κανένα πρόβλημα εκμάθησης τους και ας είχα μηδενική εμπειρία από mmorpg. Αν πάλι αντιμερωπίσεις προβλήματα υπάρχει ένας official οδηγός στρατηγικής στα καταστήματα αλλά και αρκετοί ακόμα on-line. Στον silvermoon που είμαι εγώ υπάρχουν καμιά 200αριά έλληνες (τα μισά guilds είναι ελληνικά lol) αλλά είναι normal server.

3)Μπορείς να μεταφέρεις τον χαρακτήρα σου σε άλλο server αλλά απόσο γνωρίζω αυτή η διαδικασία αντιμερώπισε ορισμένα προβλήματα κατά την εφαρμογή της.

4)Στον PvP όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε.........υπαρχουν οι ηλίθιοι που είναι 40lvl και μόλις σε δουν θα σου κολήσουν για μαγκιές και άντε να ξεμπερδέψεις. Ελπίζω το honor system που μπήκε στο τελευταίο patch να διόρθωσε το πρόβλημα με τους ψευτόμαγκες.

5)Εγώ στον Silvermoon δεν αντιμετώπισα σπουδαία προβλήματα, αν εξαιρέσεις το Ironforge θα έλεγα κανένα. Θα είσαι μια χαρά με 384 εδώ υπάρχουν άτομα που το παίζουν με 56άρι modem (μέχρι τουλάχιστον να τους έρθει ο λογαριασμός τηλεφώνου)

 

Όσοι έχετε προβλήματα με τα quests στο wow επισκεπτείτε το http://www.thottbot.com που εξηγεί αναλυτικά τα πάντα για τα quests που έxετε αναλάβει.

 

Το guild wars έχει φτάσει και στην Ελλάδα, αλλά δεν νομίζω να πιάσει μια μπροστά στην wow-mania που επικρατεί. Θα το πάρω βέβαια αλλά λίγο αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)Όταν κάνεις το account σου παίζεις από όποιο pc θέλεις, όταν μπαίνεις στο game θα σου ζητάει το username και το pass. Μπορείς δηλαδή να παίζεις και εσύ και ο αδερφός σου, εννοείται σε διαφορετικά χρονικά διαστήματα, δεν μπορείτε να είσται και οι δυο on-line με το ίδιο pass. Τώρα δεν ξέρω αν είναι εφικτή η δημιουργία 2 χαρακτήρων, δεν μου έχει χρειαστεί να κάνω κάτι τέτοιο οπότε ας σου πει κάποιος άλλος που γνωρίζει γι'αυτό.

 

Ναι, μπορείς να φτιάξεις παραπάνω από έναν χαρακτήρα, δεν παίζει ρόλο η κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, μπορείς να φτιάξεις παραπάνω από έναν χαρακτήρα, δεν παίζει ρόλο η κάρτα.

 

Νομίζω όμως μόνο στον ίδιο server έτσι???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο chill είπε κάτι "ωραίο" παραπάνω για τον λογαριασμό τηλεφώνου .Παιδιά , μην τρελλαίνεστε , το παιχνίδι ΑΠΑΙΤΕΙ dsl , αλλιώς θα το πληρώσετε χρυσό , μόλις έρθει ο πρώτος λογαριασμός από τον ΠΟΤΕ . Στο σπίτι , το παιχνίδι , το παίζουμε τρία άτομα (γίνετε της πουτ........ ποιός θα πρωτοπαίξει) , αν δεν είχαμε dsl(256ara) όλα μας τα λεφτά , θα τα έτρωγε ο ξεφτιλισμένος ο ΠΟΤΕ.

Τι να κάνουμε , αυτό που σε άλλες χώρες της ευρωπαικής ένωσης είναι δεδομένο , σε μας είναι εξαίρεση . Συγχίστηκα πάλι , αει σιχτίρ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...