Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

μούφα και armory απλά δεν παίζει...

 

η 10-15-2008 ίσως να ήταν η πρώτη μέρα που μπήκαν τα Achievments, λογικό να πήρε πολλά μαζεμένα τότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι δεν ήταν πολυάσχολος άπλα εκείνη την ημερα μπήκε το patch για τα archimnents :PPPP

όποτε τα βάλανε όλα τα παλιότερα σε μια ημερομηνία :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια πολύ απλή εξήγηση είναι ότι τα achievements μπήκαν στο παιχνίδι στις 14 Οκτ. 2008 (Αμερική) και 15 Οκτ. 2008 (Ευρώπη).

 

Conspiracy theory #8957396759 debunked.

 

Άτιμε Etheros με πρόλαβες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νεο Alpha built απο τα talents του Druid. Οσοι παιζουν Balance ετοιμαστειτε για τρελες αλλαγες και επισης αρκετες σοβαρες αλλαγες για Resto. Τα γατακια και τα αρκουδακια ακομα δεν υπαρχει τιποτα στα talents.

 

http://talent.mmo-champion.com/?druid#,,11927

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τα είδα! Τι είναι αυτά ρε;;!!

 

Tree of life κάθε 5 λεπτά και διαρκεί 45sec, και επαναφέρουν μάλιστα και slow movement 30%(!).

 

Τι μαλ!>@#$.... που είναι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΜ λογικό! Άντε πια, γιατί εχω βαρεθεί να κηνυγάω δέντρα που τρέχουν πιο γρήγορα απο μένα...ΔΕΝΤΡΟ ΕΙΣΑΙ ! ΒΓΑΛΕ ΡΙΖΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΣΕ ΕΚΕΙ!

χα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ NERF ΣΤΑ ΚΩΛΟΔΕΝΤΡΑ!!!

 

Κλαίνε όλοι εδώ και 5 χρόνια για τους Palas, τους οποίους έχουν φτάσει στην undercity από το nerf (έφτασε ο rogas να κάνει καλύτερο dps από τον retri σε PvE) και είχαμε αφήσει τα δέντρα ανεξέλεγκτα να μας σπάνε τα ούμπαλα. Έτρεχε γύρω γύρω πετούσε τα HoTs και του έκλανες μια μάντρα αν δεν ήσουν lock.

 

Άντε και ένα nerf στον priest τώρα που πέφτει πιο δύσκολα κι από plate + την chetiά που έχει με το curse ειδικά απέναντι στους mages.

 

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ NERF ΣΤΑ ΚΩΛΟΔΕΝΤΡΑ!!!

 

Κλαίνε όλοι εδώ και 5 χρόνια για τους Palas, τους οποίους έχουν φτάσει στην undercity από το nerf

 

Boo fckin hoo

 

Κλαίω από την στεναχώρια μου τώρα :<

 

Καημένο zero skill one button class :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(έφτασε ο rogas να κάνει καλύτερο dps από τον retri σε PvE)

 

lol και που ακριβώς είναι το περίεργο σε αυτό? oO

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τα είδα! Τι είναι αυτά ρε;;!!

 

Tree of life κάθε 5 λεπτά και διαρκεί 45sec, και επαναφέρουν μάλιστα και slow movement 30%(!).

 

Τι μαλ!>@#$.... που είναι!

 

Ισα ισα πλεον βολευει. Επισης ειναι 5λεπτο αλλα διπλα ακριβως εχει ταλεντ που το κανει 3.5 λεπτα CD. Επισης το "buff" πλεον θα λειτουργει ακριβως οπως το Metamorphosis του Warlock και το δεντρο θα εχει ΔΙΠΛΑΣΙΑ επιθετικη δυναμη (σχεδον Balance power δηλαδη και δεν υπαρχει περιορισμος για heal only spells) με ΕΞΤΡΑ δυναμη στα heals και εξτρα εφε σε αυτα. Θα υπαρχει επισης glyph που θα αυξανει τη διαρκει του δεντρου απο 45 sec σε 1 min που σημαινει οτι θα μαμαει ασχημα οποτε το αναβεις.

 

Οπως ειδες δεν θα σου ξεφυγε και το ταλεντ που κανει proc starfire ή wrath instant και τζαμπα και στις 2 περιπτωσεις ε? Συνδιασε το με το δεντρο για να καταλαβεις τι παιζει. Ε μετα απο ολα αυτα ειναι λογικο να επιστρεψει το 30% self-hamstring.

 

Οσο για αυτους που λενε οτι τα δεντρακια δεν πεφτουν....L2P f00kin nabs....δεν παιζει ρολο το 1 ν 1, η αρενα παιζει ρολο και μαλιστα το 3 ν 3 και 5 ν 5. Ετσι και αλλιως δεν θα επρεπε να μπορεις να φας healer μονος σου για κανενα λογο. 1 DPS (οποιοσδηποτε αλλα ειδικα rogues, warriors και warlocks) και 1 offensive dispeller ακυρωνουν ενα δεντρακι για πλακα.

 

Οριστε και τα στατιστικα για οσους εχουν "αμφιβολιες" περι αυτου.

 

http://www.realmhistory.net/arena-statistics/class-breakdown.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν, τα όποια παράπονά μου αφορούν το κομμάτι του PvE και μόνο.

 

Με το PvP ποτέ μου δεν ασχολήθηκα, που και να ήθελα δεν θα μπορούσα από την στιγμή που έχω 4Net (lag κοινώς).

 

Αυτό που με χαλάει είναι οτι δεν θα είμαι δέντρο συνεχώς, πράγμα που μου άρεσε, Έχω τόσο πολύ συνηθίσει να παίζω σε αυτή την μορφή τον druid, που αν καστάρω σε normal form θα ξενερώσω τελείως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...