Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά και βρήκες να το γράψεις αυτό μέσα σε thread που αφορά σε mmo-rpg? :lol:

 

Παν μετρον αριστον :P Άλλο συνεργάζομαι με αλλους για να προχωρήσω στο game,και αλλο το πολυ μπλα μπλα και trash info για το τίποτα.

Anyways,whine mode /off im out B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παν μετρον αριστον :P Άλλο συνεργάζομαι με αλλους για να προχωρήσω στο game,και αλλο το πολυ μπλα μπλα και trash info για το τίποτα.

Anyways,whine mode /off im out B)

 

Μα δεν είναι η πρώτη εταιρεία που παρέχει παρόμοια υπηρεσία.

Το Steam το παρέχει καιρό αυτό και ήταν κάτι που έλειπε από τα παιχνίδια της Blizzard.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο ειναι ρε παιδια οχι κραξιμο . Καλη φαση να ξερω που παιζει ο κολητος μου D2 και να μην ειμαι συνεχεια ALT TAB για να μιλαμε στο MSN

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλανια.. ισως με κραξεται αλλα το σκεφτομαι εδω και καιρο..

σκεφτομαι πολυ να αρχισω το wow... καπως καθυστερημενα το ξερω αλλα.. εσεις τι λετε? αξιζει?

και αν αποφασισω να το αρχισω μπορω να παρω το παιχνιδι απο καποιον φιλο που το εχει και απλα να αγοραζω τον μηνα τις καρτες για να παιζω?

και κατι τελευταιο.. ελληνες θα βρω να με βοηθησουν να μαθω ολα τα κολπα του παιχνιδιου? η μπα..?

αν γινεται απαντηστε σε ολες τις ερωτησεις μου να ειμαι καλυμενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλανια.. ισως με κραξεται αλλα το σκεφτομαι εδω και καιρο..

σκεφτομαι πολυ να αρχισω το wow... καπως καθυστερημενα το ξερω αλλα.. εσεις τι λετε? αξιζει?

Αν σου αρέσουν τέτοιου είδους παιχνίδια, ναι.

 

και αν αποφασισω να το αρχισω μπορω να παρω το παιχνιδι απο καποιον φιλο που το εχει και απλα να αγοραζω τον μηνα τις καρτες για να παιζω?

Όχι, πρέπει να αγοράσεις το παιχνίδι για το cd key (έχει και 2 expansion packs).

 

και κατι τελευταιο.. ελληνες θα βρω να με βοηθησουν να μαθω ολα τα κολπα του παιχνιδιου? η μπα..?

Έχει Έλληνες σε αρκετούς servers (twilight's hammer, genjuros), για βοήθεια όμως δεν ξέρω. Βρες εσύ τον server που θες να παίξεις και μετά κάνεις ποστ εδώ αν θές βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίξε στον ίδιο server με τους φίλους σου. Το game όπως γνωρίζεις είναι παλιό, οι περισσότεροι παίχτες ασχολούνται με αυτό χρόνια άρα μην περιμένεις ιδιαίτερη βοήθεια in game (έχουν όπως καταλαβαίνεις τα δικά τους να κάνουν όσο είναι online). Αν έχεις καλή online παρέα (εννοώ φιλαράκια εκτός παιχνιδιού που παίζουν αρκετά) και μπόλικο χρόνο πάντως αξίζει, αλλιώς άστο καλύτερα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίξε στον ίδιο server με τους φίλους σου. Το game όπως γνωρίζεις είναι παλιό, οι περισσότεροι παίχτες ασχολούνται με αυτό χρόνια άρα μην περιμένεις ιδιαίτερη βοήθεια in game (έχουν όπως καταλαβαίνεις τα δικά τους να κάνουν όσο είναι online). Αν έχεις καλή online παρέα (εννοώ φιλαράκια εκτός παιχνιδιού που παίζουν αρκετά) και μπόλικο χρόνο πάντως αξίζει, αλλιώς άστο καλύτερα :-)

 

εχω εμπειρια απο online games, εχω διαβασει καποια πραγματα για το wow και εχω και μερικους φιλους που με βοηθανε... το μονο που φοβαμαι ειναι αυτο που λενε πως αμα αρχισω παει τελειωσε.. θα κολλησω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αν θα κολλήσεις δεν μπορεί να σου το απαντήσει κανείς. Πρέπει να έχεις μέτρο και να παίζεις εσύ το παιχνίδι, όχι να σε παίζει αυτό.

Τα πάντα είναι θέμα αυτοσυγκράτησης και ενασχόλησης με πολλά πράγματα, για να μην σε απορροφάει το ένα. Να έχεις επιλογές να ξεφεύγεις κοινώς ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...