Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άρα με 35 + 13 = 48 ευρώ παίρνουμε αυτή τη στιγμή

game το οποίο θα παίξουμε σε 35 μέρες

είπαμε κλασσικό άρμεγμα

 

Ε βάλε κάρτα 2 μέρες πρίν το Cata ρε aliaka να έχεις συνδρομή μέχρι 5/1, να μη θεωρείς εαυτόν αρμεγμένο.

 

2 μέρες πριν, σίγουρα προλαβαίνεις να κατεβάσεις patch + expansion files. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και γιατι στους αλλους βαζει 700ΜΒ και σε σενα 6gb? (μετα το 4gb patch κατεβαζει και ενα αλλο γυρω στο 1 gb απο τον launcher , μηπως λες αυτο?)

 

Anyway δεν ξερω γιατι δεν εχω παρει digital download (Και ουτε προκειτε να δωσω τα ιδια λεφτα για να μην εχω το dvd)

Απλα ελπιζω να το κανουν οπως το wotlk που ηταν standalone install τα παντα, ωστε να κανω ενα unistall και install παλι μονο απο το dvd του cataclysm

 

11gb λεμε εχω κατεβασει και βαλει.5gb το 4.0.1 patch συν αλλα 6gb που κατεβασε απο μονο του το Launcher,το οποιο τα δειχνε ολα σε progress bar με τα 5gb του Patch να τα αναφερει ως playable Και τα 6gb ως locked.

 

χμ,τελικα το ξανασκεφτηκα και νομιζω ξερω τι πρεπει να εχει συμβει.τα 6gb που ελεγε οτι κατεβαζει, ειναι στην ουσια τα 5 απο το patch που ειχα ηδη συν το 1gb που τελικα πρεπει και να εχει κατεβασει μονο.δηλαδη τα 6gb που ελεγε οτι ειναι locked ηταν παλι τα 5 που ειχα ηδη αλλα επειδη δεν ειχα το 1 και συνολικα πρεπει να ειναι 6,τα αναφερε ολα μαζι σαν δευτερο progress bar που επρεπε να ολοκληρωθει.

 

καλα κρασια.αντε να τελειωσει αυτη η ιστορια με τις αναβαθμισεις,να ξαναψαξω παλι τι αχρειαστα cache folders εχει δημιουργησει η Bliz στον σκληρο μου και να τα σβησω.

 

και οσο σκεφτομαι το τριημερο που θα φαω να ψαχνω updates η replacements για τα addons που χρησιμοποιω.ΕΛΕΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βάλε κάρτα 2 μέρες πρίν το Cata ρε aliaka να έχεις συνδρομή μέχρι 5/1, να μη θεωρείς εαυτόν αρμεγμένο.

 

2 μέρες πριν, σίγουρα προλαβαίνεις να κατεβάσεις patch + expansion files.

εγώ δεν λέω τι θα κάνουμε εμείς

αλλά τη κάνει η εταιρία

(btw εγώ το έχω παραγγείλει από το πρωί

αλλά το σωστό να λέγετε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορά απο το battle.net φτηνά και άμεσα.

 

Απλά θα γίνει δυο-τρεις μέρες πριν, γιατί ήδη κάποιοι ανέφεραν οτι αντί να ανβαθμιστεί το account τους, έγινε downgrade σε trial!!! Οπότε περιμένουμε να διορθωθούν αυτά τα bug.

 

Όσο για τα cinematic, ε σιγά το κακό. Όλο και κάποιος θα βρεθεί να έχει αγοράσει το κουτί με τα dvd, οπότε με μια επίσκεψη σπίτι και αντιγραφή όλου το φακέλου ή με δανεισμό των dvd, το λύνουμε κι αυτό το θέμα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το θέμα δεν είναι αυτό..αγοράσαμε το παιχνίδι, γιατί να μην μπορούμε να τα κατεβάσουμε μαζί με τα υπόλοιπα, τώρα πρέπει να ψαχνόμαστε. I feel gimped.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Cataclysm pre-release event είναι πλέον γεγονός. Εισβολή elementals γίνεται τυχαία σε διάφορες περιοχές του Azeroth και οι Twilight Hammer cultists άρχισαν ήδη να σπέρνουν την προπαγάνδα τους για το τέλους του κόσμου στις πόλεις Orgrimmar και Stormwind. Επίσης, έγιναν διαθέσιμα πολλά καινούρια quests, με πολλά ακόμα να αναμένονται μέχρι την κυκλοφορία του WoW: Cataclysm. Οπότε, τι περιμένετε; Βουτήξτε στον κόσμο του Azeroth και ζήστε την περιπέτεια.

 

Πηγή : http://www.gameover.gr

 

Κανεις στους server Να μας πει τι παιζει ? ειμαι δουλεια και δεν εχω ιδεα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα μικρό chain q στη SW.. καλουλι ηταν..

 

Για αλλαγη σερβερ και αλλαγη από alliance σε horde τί βηματα ακολουθω? Πρωτα αλλαγη σερβερ και μετα αλλαγη faction?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα μικρό chain q στη SW.. καλουλι ηταν..

 

Για αλλαγη σερβερ και αλλαγη από alliance σε horde τί βηματα ακολουθω? Πρωτα αλλαγη σερβερ και μετα αλλαγη faction?

 

:confused: CHRIS ΠΡΟΔΟΤΗ, ΙΟΥΔΑ ΙΣΚΑΡΙΩΤΗ

 

Που να γίνεις ο νέος GAMON ρε και να πέφτεις σαν μυγάκι κάτω κάθε φορά που θα συναντάς ally

 

:P

 

Φαντάζομαι πρώτα server change και μετά faction change ειδικά αν είσαι σε pvp server και δεδομένου ότι θα έχεις και άλλους ally chars.........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα μικρό chain q στη SW.. καλουλι ηταν..

 

Για αλλαγη σερβερ και αλλαγη από alliance σε horde τί βηματα ακολουθω? Πρωτα αλλαγη σερβερ και μετα αλλαγη faction?

 

το πρώτο βήμα ειναι να πουλήσεις το κορμί σου γιατι αυτή η αλλαγή κοστίζει 45ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα στο wtf folder εχει 2 inf arxeia αν θυμαμαι καλα τα κανουμε edit και αλλαζοθμε το αccount status απο LK σε CT ,και να σου τα υπολοιπα 700mb.blizzard approved!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα στο wtf folder εχει 2 inf arxeia αν θυμαμαι καλα τα κανουμε edit και αλλαζοθμε το αccount status απο LK σε CT ,και να σου τα υπολοιπα 700mb.blizzard approved!!!

 

 

OMGHAX!!!

 

Και με αυτο κατεβαζει και τα 700ΜΒ χωρις να εχεις αγορασει το game?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεσα στο wtf folder εχει 2 inf arxeia αν θυμαμαι καλα τα κανουμε edit και αλλαζοθμε το αccount status απο LK σε CT ,και να σου τα υπολοιπα 700mb.blizzard approved!!!

 

Tωρα που ειμαι σπιτι θα σας πω ακριβως.Τα αρχεια ειναι τα config.wtf και laucher.wtf δεξι κλικ και open with notepad.Κατεβαζεις τα 700mb αλλα το account σου δεν αναβαθμιζεται οποτε απλα εχεισ τα 700μβ χωρις να σκασεις το 40ευρο.Σε blue post ειπε η μητερα blizz οτι δεν τρεχει τιποτα αν κανεις αυτο.

 

Τσεκαρετε το wowinsider για moar Info. Και τα cinematics ειναι included στο digital το λεει στο mmochampion.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:confused: CHRIS ΠΡΟΔΟΤΗ, ΙΟΥΔΑ ΙΣΚΑΡΙΩΤΗ

 

Που να γίνεις ο νέος GAMON ρε και να πέφτεις σαν μυγάκι κάτω κάθε φορά που θα συναντάς ally

 

:P

 

Φαντάζομαι πρώτα server change και μετά faction change ειδικά αν είσαι σε pvp server και δεδομένου ότι θα έχεις και άλλους ally chars.........

 

θα (t)rollaρω priest :P :-D

 

ιτ ιζ ταιμ του τζοιν δε αδερ σαιντ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...