Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί πολλοί γουστάρουν να το έχουν σε δισκάκι και κουτί. Εγώ προτίμησα την digital έκδοση (άλλωστε τα κουτιά πιάνουν χώρο...)

 

Ευτυχώς πάντως που η Blizzard προσφέρει και digital version από το site της, γιατί αν θυμάμαι καλά στο WotLK δεν γινόταν από την αρχή παρά μόνο μετά από κάμποσους μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ψάχνω να αγοράσω Cataclysm Collector's Edition. Καμιά ιδέα για να το έχω ontime?

Ή να πάω amazon και να ελπίζω για τα καλύτερα δυνατά αποτελέσματα.

 

http://www.cdmedia.gr/ProductDetails.aspx?product=7e04c65b-a36e-4037-86ed-94a8f3a692ab

 

Οι τύποι λένε ότι θα το έχουμε on time. Τώρα, από εκεί και πέρα θα δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας και θα το σκεφτω αν θα το παρω στις επομενες μερες γιατι δεν εχω ξαναπαιξει τετοιο παιχνιδι και δεν εχω καποιο γνωστο να μου το δειξει ,αλλο να εχεις παρεα να παιξεις και αλλο να την βρεις μεσα απο το game. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τέτοια περίπτωση καλά θα είναι να μπεις Genjuros στην αρχή και να βρεις πολλούς και διάφορους Έλληνες που θα σε βοηθήσουν (αρκετοί φαντάζομαι θα είναι από εδώ μέσα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μιλάς αγγλικά μια χαρά θα είσαι παντού.

 

Μπήκα λίγο σήμερα και ανέβασα τον rogue σε 71...τι βαρεμάρα, και είναι το μοναδικό class που στα dungeons δεν είμαι ποτέ πρώτη. Να μην έχει κανένα aoe πριν 80αρίσει? :(

 

Εδώ και 2 μέρες έχω βάλει καινούρια ετικέτα και ακόμη να τη δει ο chill...

/cast invisibility

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην έχει κανένα aoe πριν 80αρίσει? :(

 

Blade Flurry + Killing Spree :-) , θα μου πεις αυτό γίνεται κάθε 2 min, αλλα από το τίποτα :D , κι Blade Flurry σε cd πάντα.

 

ωπα έχει και αυτό, τώρα το είδα Restless Blades άρα μικρότερο cd :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και 2 μέρες έχω βάλει καινούρια ετικέτα και ακόμη να τη δει ο chill...

/cast invisibility

 

Προβλέπεις γεγονότα sleepy :-)

 

Luv at first sight

 

αγοραίος έρωτας βέβαια μιας και μου στοίχισε 5k ...... μέχρι ώρας :P

 

ntoylhspower.th.jpg

 

Αριστερά το μωρό μου, και δεξιά το gnome μου xaxaxa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχου τα μωρε τα allianceακια..Πιο ωραια ειστε οταν σας σφαζω παντως.

 

Μολις μου ηρθε το πιο ψαρωτικο μουφα mail που εχω παρει.

Τσεκαρετε το site..Μετα κοιταξτε το πραγματικο site απο κατω..:P

 

 

wow1211.jpg

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Blade Flurry + Killing Spree :-) , θα μου πεις αυτό γίνεται κάθε 2 min, αλλα από το τίποτα :D , κι Blade Flurry σε cd πάντα.

 

ωπα έχει και αυτό, τώρα το είδα Restless Blades άρα μικρότερο cd :P

 

μπα βαρέθηκα combat και είμαι assassination (dual specced αλλά δεν έχω ακουμπήσει combat). Το killing spree είχε 45sec cd πριν το patch :( Τότε ήταν μια χαρά.

 

@chill: Θέλω και εγώ!:P

 

edit: Sugizo δίκιο έχεις. Δοκίμασα πάλι combat και είναι μια χαρά με το restless blades. Μάλλον είμαι τυφλή γιατί δεν έβλεπα το μείωση στο cd πριν xD

Επεξ/σία από sleepy_head
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

With two new playable races just on the horizon, many players have been asking when they'll be able to convert their existing characters into goblins or worgen. Paid faction and race changes will be available immediately once Cataclysm is released. Realm First achievements for leveling any class to 85 will be available in Cataclysm. However there will be no Realm First achievements associated with leveling characters of a specific race.

 

 

 

There will be a slight change to the way paid services work for goblins and worgen. Goblin and worgen characters wishing to change race or faction cannot be in Kezan, Lost Isles or Gilneas; they must be elsewhere to initiate the process. There are no restrictions on race/faction change to goblin or worgen.

 

 

Οποτε ξεχναμε τα race first για οποιον ειχε σκοπο να κανει αλλαγη race για να προλαβει το Realm First :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.cdmedia.gr/ProductDetails.aspx?product=7e04c65b-a36e-4037-86ed-94a8f3a692ab

 

Οι τύποι λένε ότι θα το έχουμε on time. Τώρα, από εκεί και πέρα θα δείξει.

 

Λες να τους κάνω ένα τηλ. να δούμε τι θα μου πούνε αν θα το έχω ontime κτλ ή αν μπορώ να το προπαραγγείλω και να το πάω από εκεί και να παραλάβω νωρίτερα; Οο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

With two new playable races just on the horizon, many players have been asking when they'll be able to convert their existing characters into goblins or worgen. Paid faction and race changes will be available immediately once Cataclysm is released. Realm First achievements for leveling any class to 85 will be available in Cataclysm. However there will be no Realm First achievements associated with leveling characters of a specific race.

 

 

 

There will be a slight change to the way paid services work for goblins and worgen. Goblin and worgen characters wishing to change race or faction cannot be in Kezan, Lost Isles or Gilneas; they must be elsewhere to initiate the process. There are no restrictions on race/faction change to goblin or worgen.

 

 

Οποτε ξεχναμε τα race first για οποιον ειχε σκοπο να κανει αλλαγη race για να προλαβει το Realm First :P

 

Τι μαλάκες θα βάλουν race change εξ'αρχής ... Μάλλον πολλά τα έξοδα αν αναλογιστεί κανείς οτί πριν από λίγο καιρό έλεγαν οτί θα έπρεπε να περάσουν 6 μήνες μετά την κυκλοφορία του παιχνιδιού για κάτι τέτοιο , αλλά milkthecow.jpg

 

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...