Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μόλις αγόρασα ηλεκτρονικά το expansion...

πήρα και τις 7 μερες free gameplay ...

κάνω install τα cd.. και σύντομα θα ξαναδώ την χαντερού μου μετά από ένα χρόνο+

 

σταδιάλα συγκινήθηκα.

 

τα alliance του aggramar πιο πάνω είναι KOS στα BG :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να δούμε τι θα δούμε, λεπoν

 

κάνω install Vanila>TBC>WotLK από τα CDια, το αφήνω να κατεβάσει τα/το patch, κατεβάζει ~5.6 Gb, το περνάει, ο downloader γίνεται Cataclysm, αρχίζει να κατεβάζει 6Gb (!!!) τέλος πάντων λέω, μπορεί να μην είδε τα προηγούμαι 5.6 το αφήνω να κατεβάζει... και τελικά γίνεται το εξής, εάν βάλω ότι νά'ναι username/pass μου λέει "cannot verify version και μπλα μπλα" εάν βάλω το δικό μου account crash-αρι :-(

 

any ideas? (κάνω repair και @@ριουα)

 

please don't tell me the magic word REINSTALL

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να δούμε τι θα δούμε, λεπoν

 

κάνω install Vanila>TBC>WotLK από τα CDια, το αφήνω να κατεβάσει τα/το patch, κατεβάζει ~5.6 Gb, το περνάει, ο downloader γίνεται Cataclysm, αρχίζει να κατεβάζει 6Gb (!!!) τέλος πάντων λέω, μπορεί να μην είδε τα προηγούμαι 5.6 το αφήνω να κατεβάζει... και τελικά γίνεται το εξής, εάν βάλω ότι νά'ναι username/pass μου λέει "cannot verify version και μπλα μπλα" εάν βάλω το δικό μου account crash-αρι :-(

 

any ideas? (κάνω repair και @@ριουα)

 

please don't tell me the magic word REINSTALL

Reinstall :P

BTW δεν χρειάζεται να κάνεις εγκατάσταση ένα ένα expansion, μπορείς να βάλεις απευθείας το dvd του WotLK και κάνει install απευθείας την 3.0

 

εγώ ακόμα προσπαθώ να κατεβάσω αυτά τα 5.6 από τορρεντς πλέον γιατι απο blizz downloader δεν...

Δοκίμασε να απενεργοποιήσεις το p2p στον blizz downloader, κατεβάζει ταχύτερα καμιά φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BTW δεν χρειάζεται να κάνεις εγκατάσταση ένα ένα expansion, μπορείς να βάλεις απευθείας το dvd του WotLK και κάνει install απευθείας την 3.0

 

woot, πως δουλεύει μονο με το expansion? :confused: η αρχίζει και κατεβάζει ότι σου λείπει από το game?

 

κάτι άλλο, όταν περάσεις το 4.0.1 patch το login screen πρέπει να είναι Cata η το παλιό ?

 

---------- Προσθήκη στις 15:35 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:25 ----------

 

hmm κάνει install κανονικά μονο από το DVD το Wrath :whistle: όσο ζεις μαθαίνεις (noob me :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τώρα ένα άλλο άκυρο, αφού το WotLK από το DVD είναι 3.0.x ενώ το 4.0.1 λέει ότι είναι 3.3.x - > 4.0.1 γιατί δεν κατεβάζει τα patch μεταξύ 3.0.x και 3.3.x ? και πάει κατευθείαν στο 4.0.1 ?

 

που είναι το τόπι oeo

 

---------- Προσθήκη στις 20:10 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 17:16 ----------

 

μπα συνεχίζει τα ίδια, crash-αρι στο login, κάτι άλλο φτάει :-(

Επεξ/σία από Sugizo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...