Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για δοκίμασε να σβήσεις το cache folder στο wow/data/

ή

Windows Vista and 7:

Step 1 - Install - http://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/add-take-ownership-to-explorer-right-click-menu-in-vista/

Step 2 - Right-click your World of Warcraft folder and then click Take Ownership. *

Took from: http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=18971780462&sid=1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αφού κατέβηκαν τα 5,6GB του Patch από 3.3.0.10958 σε 4.0.1.12911 , μου βγάζει άλλα 7 GB .

 

lol ok...

 

Note: There are two parts to the 4.0 patch:

Conversion from 3.3.x to 4.0.1.12911, mostly using data from the background downloader (which includes installing the new streaming launcher) — 4.9-5.3GiB

Updating from 4.0.1.12911 to 4.0.1.13164, done via the new launcher using the streaming method — 1.4 GiB

 

what am i missing? σε αυτα τα 7GB είναι και το download του Cata μήπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά το πρόβλημα ήταν πιο έξυπνο από εμενα, γιατί προφανώς είμαι χαζός :lol:

έφταιγε το firewall και συγκεκριμένα το κόμοντο, δεν το υποψιάστηκα γιατί πριν 6 μήνες που έπαιζα είχα και το κόμοντο και δεν είχα πρόβλημα.

 

επίσης πήρα 7 μέρες free για άγνωστο λόγο, φαντάζομαι για τις υπόλοιπες @@ριες που παρουσίασε το patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια τι κατεβαζει παλι?? πριν λιγο μου εβγαλε μυνημα not enough space για updates και να βρω 650ΜΒ ενω εχω 3.5GB free στον δισκο

 

Και τι ακυρη ωρα ειναι αυτη? maintenance απο τοσο νωρις? το απογευμα επαιζα κανονικα

 

Εντιτ ακυρο τελικα αδειασα λιγο χωρο και μπηκε χωρις να κατεβασει τπτ τι ακυρο ηταν αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκινησε σημερα το phase 4 του Pre-Cataclysm event. Καθε 3 ωρες (με διαρκεια 1 ωρα), οι Orgrimmar/Thunder Bluff και Ironforge/Stormwind πολιορκουνται απο elementals. Το event παει καπως ετσι:

 

*Sandbags phase: Οι παικτες πρεπει να δημιουργουν "οχυρωσεις" lootαροντας sandbags απο τα σημεια με τα πρασινα βελακια, και να τα ριχνουν στα σημεια με τα κοκκινα βελακια. Συνολικα νομιζω ειναι 70 sandbags που πρεπει να τοποθετηθουν.

 

Αν τοποθετηθουν ολα, η αν περασουν 5 min, συνεχιζει στο:

 

*Invasion phase: Οι παικτες πρεπει να ελευθερωνουν citizens καθε πολης που εχουν παγιδευτει χρησιμοποιοντας totem που παιρνουν απο τους shaman του Earthen Ring (βρισκονται αρκετοι σε καθε πολη). Επισης σκοτωνουν elementals (συγκεκριμενα για καθε περιοχη της πολης) μεχρι να κλεισουν τα rifts απο τα οποια spawnαρουν. Καθε rift εχει 32 HP, και για καθε elemental που πεθαινει, τρωει 1 damage.

 

Αν ολα τα rifts σε μια πολη κλεισουν (επιτυχιμενο defense δηλαδη), ανοιγει για μικρο χρονικο διαστημα ειδικο LFG Queue το οποιο σε στελνει σε ορισμενα element-specific bosses.

 

Ironforge / Orgrimmar: Spawns Earth / Fire rifts, successful defense δινει LFG queue για Crown Princess Theradras και Grand Ambassador Flamelash.

Stormwind / Thunder Bluff: Spawns Water / Air rifts, successful defense δινει LFG queue για Kai'ju Gahz'rilla και Prince Sarsarun.

 

Ολα τα παραπανω boss ριχνουν loot iLvl 251.

 

Edit: Απο το ιδιο LFG υπαρχει και 1 quest ανα boss, αυτα προς το παρον το μονο που δινουν ειναι 13g each...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OH

MY

GOSH

 

She's availiable :P!!!!!!!

 

Ντούλη, τι λες, να πάρουμε και την sleepy μαζί μας για ποτάκι :o?

 

rofl

για να σας κρατάω το φανάρι? :P

 

<3

 

Ας δώσει ένα facebook πρώτα και βλέπουμε. :P

 

Όχι τπτ άλλο, απλά μόλις μας δει θα ψήσει και καμιά φίλη της να έρθει και θα δεις μετά ποιος θα κρατάει ή θα κρατιέται από το φανάρι :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας δώσει ένα facebook πρώτα και βλέπουμε. :P

 

Όχι τπτ άλλο, απλά μόλις μας δει θα ψήσει και καμιά φίλη της να έρθει και θα δεις μετά ποιος θα κρατάει ή θα κρατιέται από το φανάρι :-D

 

Μπα της περνάμε αδιάφοροι ρε, δεν βλέπεις ότι ασχολείται με το anniversary pet :P

 

Εγώ σταματάω την πολιορκία για τώρα, εξάλλου όπως ξέρεις είμαι απασχολημένος αυτήν την περίοδο :o

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σταματάω την πολιορκία για τώρα, εξάλλου όπως ξέρεις είμαι απασχολημένος αυτήν την περίοδο :o

 

Το παρατήρησες κι εσύ ότι είμαστε αόρατοι ε? :lol:

 

Άντε με το καλό στα δικά σου. :P

 

Τι παπ@ριά έχουν κάνει με το UI στο 4.0.3?

 

Μπήκα σήμερα να παίξω και τα εικονίδια είναι σε μέγεθος μπιζελιού σε 1680 Χ 1050.

Ξέρει κανείς πώς αλλάζει αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...