Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

sorry αγόρια, ξενέρωσα με το pet :P

από fb δεν θα δείτε κάτι, μόνο ένα dragon tattoo δείχνω.

 

Εγώ πάντως προσφέρομαι να γίνω pet σου :P

 

Nice tattoo. Γυναίκα που δεν έχει λουλουδάκι/πεταλουδίτσα.......σπάνιο δυστηχώς.

 

Όπα, βάστα, που το έχεις το dragon tatoo? :o

 

Chill, φέρε flasks, έχουμε raid με final boss :-D

 

Φιλαράκο, άστο δεν πέφτει είναι πολύ δυνατό. Εδώ ούτε ένα try για friendly coffee δεν μας αφήνει να κάνουμε τι να λέει το flask. Πάρε καμιά ντουζίνα dwarven stout να πιούμε να ξεχάσουμε xaxa.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι παπ@ριά έχουν κάνει με το UI στο 4.0.3?

 

Μπήκα σήμερα να παίξω και τα εικονίδια είναι σε μέγεθος μπιζελιού σε 1680 Χ 1050.

Ξέρει κανείς πώς αλλάζει αυτό?

 

Απο οτι φαινεται, ειναι νεο "feature" (γιατι προφανως ολα αυτα που θελουν διορθωμα τα φτιαξανε :devil: ):

 

The default UI Scale has been altered so it will be set at a 1:1 pixel/texel ratio. This will result in a smaller UI appearance for higher resolution monitors.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γεια χαρα ρε παιδια....

 

Απεχω COMPLETELY κανα 8μηνο+ απο version 3.3, αλλα μου στειλαν 7 μερες free και μπηκα να δω τι παιζει τωρα με τον κατακλυσμο στον οριζοντα.....:-D:shock:

 

Εχω χαθει με τις αλλαγες στα specs, τα masteries, και δεν ξερω γω και τι αλλο....Υπαρχει και καινουργιο raid (RS) απο οτι ειδα.....

Ειχα Mage και Druid.

 

Τελικα καλυτερα ηταν 3.3 η 4.0+ ????

 

Πεταμε παντου με τα μουντς τωρα αν καταλαβα ?

Επεξ/σία από stefanos9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω εκεί που έλεγα 3 μέρες άδεια για να λιωσω στο κατακλυσμ + 2 ρεπό δώσανε υποχρεωτική άδεια γιατί της χρωστάνε στην γυναίκα μου την βδομάδα του κατακλυσμου. Πόσο γκαντεμης είμαι;;;;;;;;;;;;;;;;

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνω εκεί που έλεγα 3 μέρες άδεια για να λιωσω στο κατακλυσμ + 2 ρεπό δώσανε υποχρεωτική άδεια γιατί της χρωστάνε στην γυναίκα μου την βδομάδα του κατακλυσμου. Πόσο γκαντεμης είμαι;;;;;;;;;;;;;;;;

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

 

Xaxaxaxa!!!!!

 

Κλείσε της ένα 5ήμερο spa στην Ελβετία και στείλε την να ανανεωθεί. Και θα σε λατρέψει και το κυριότερο θα παίξεις wow χωρίς μπούρου μπούρου την εβδομάδα της έναρξης του cataclysm :P

 

Υπάρχουν και χειρότερα πάντως, σκέψου εμένα που μόλις μπήκα σε νέα σχέση και η κοπελιά αγνοεί παντελώς τα video games* και άκουσε πρώτη φορά από εμένα την λέξη warcraft. Από τις 7/12 θα τα μάθει θέλοντας και μη :-D

 

*moar sleepy like gurls wanted pl0x

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...