Προς το περιεχόμενο

World Of Warcraft Topic v1


Aias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

μια χαρά, έβλεπα τις προάλες γνωστό μου frost DK με 277/284 gear να βγάζει λίγο παραπάνω dmg στο recount από ένα Lock με σαφώς χειρότερο gear...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Patch 4.0.3

 

 

Warlock

 

 

* Bane of Agony damage has been reduced by approximately 12%.

 

* Bane of Doom damage has been reduced by approximately 12%.

 

* Corruption damage has been reduced by approximately 12%.

 

* Death Coil damage has been reduced by approximately 12%.

 

* Drain Life damage has been reduced by approximately 12%.

 

* Drain Soul damage has been reduced by approximately 12%.

 

* Immolate damage has been reduced by approximately 12%.

 

* Incinerate damage has been reduced by approximately 12%.

 

* Rain of Fire damage has been increased to be more comparable to other area-of-effect abilities.

 

* Searing Pain damage has been reduced by approximately 12%.

 

* Seed of Corruption damage has been reduced to be more comparable to other area-of-effect abilities.

 

* Shadowbolt damage has been reduced by approximately 12%.

 

* Soul Fire damage has been reduced by approximately 12%.

 

 

 

Demonology

 

 

* Hand of Gul'dan damage has been reduced by approximately 12%.

 

 

 

Destruction

 

 

* Chaos Bolt damage has been reduced by approximately 12%.

 

* Conflagrate damage has been reduced by approximately 12%.

 

* Shadowburn damage has been reduced by approximately 12%.

 

 

 

Ποσο nerf ακομη θα υποστουμε!!! Ελεος!

 

Μωρέ και λίγο είναι, στα τάρτατα πρέπει να σας ρίξουν, που μυξοκλαίνε όλοι για τους Palas και rollάρουν lock.

 

Fear, DoT, Pet και imba dps ε άντε γεια πλέον με το κακομαθημένο class της Blizz.

 

QQ now! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να προσθέσουμε επίσης πλέον στο Dungeon Group Finder πρέπει να ξανακάνεις discover τα instances για να τα ξεκλειδώσεις! Πολυ άκυρο μου φαίνεται εμένα η συγκεκριμένη κίνηση απο την Blizzard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και να προσθέσουμε επίσης πλέον στο Dungeon Group Finder πρέπει να ξανακάνεις discover τα instances για να τα ξεκλειδώσεις! Πολυ άκυρο μου φαίνεται εμένα η συγκεκριμένη κίνηση απο την Blizzard!

 

Δεν ισχύει αυτό. Παίζει να ήταν bug γιατί το ανέφεραν guildies χθες το πρωι που τους άφηνε μόνο για CoS, αλλά το βράδυ κάναμε κανονικά 6-7 διαφορετικά HCs μαζεμένα για farming με τον druid μου που έχει πατήσει 80 εδώ και μία βδομάδα περίπου. ;)

Επεξ/σία από Erwdios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες μέχρι τις 1 το βράδυ ίσχυε. Πήγα να κάνω random και ήταν ανοιχτό μόνο το vh. Στα αλλά είχε κλειδαριά και έλεγε με mouse over ότι you must discover the instance entrance before you enter η κάτι τέτοιο. Σήμερα δεν έχω μπει καθόλου δεν ξέρω αν διόρθωσαν τίποτα

 

 

Αποστολή από iPhone με το Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.wow-hp.org

 

------------------

Greek

 

Στις 4 Δεκεμβρίου 2010 και ώρα 20:00, μερικές μόνο μέρες πριν από την επίσημη κυκλοφορία του πολύ-αναμενόμενου expansion Cataclysm (είναι προγραμματισμένο να κυκλοφορήσει στις 7 του ίδιου μήνα), διοργανώνεται στην Αθήνα, στο μπαρ Excalibur (Ορμινίου 4, Ιλίσια) η 2η Πανελλήνια Συνάντηση Φίλων του World of Warcraft.

 

Κατά την διάρκεια της συνάντησης, οι φίλοι του παιχνιδιού από όλη την Ελλάδα και την Κύπρο θα έχουν την ευκαιρία να γνωριστούν και να ανταλλάξουν απόψεις για το αγαπημένο τους παιχνίδι, να λάβουν μέρος σε διαγωνισμούς με πολλά δώρα, και να γιορτάσουν την άφιξη ενός ακόμα expansion του νούμερο 1 online παιχνιδιού όλων των εποχών.

 

Την συνάντηση υποστηρίζουν οι αλυσίδα καταστημάτων FANTASY SHOP, η αλυσίδα internet cafe GNET, το κανάλι MAD TV, οι ραδιοφωνικοί σταθμοί VILLAGE FM 88.3 και BEST RADIO 92.6, η ιστοσελίδα GAMEWORLD.GR, οι Σύλλογοι ΕΣΠΑΙΡΟΣ, και eΙΔΑΣ, η επίσημη ελληνική WoW ιστοσελίδα WORLDOFWARCRAFT.GR, καθώς και η ίδια η BLIZZARD ENTERTAINMENT.

 

Διοργανωτής και οικοδεσπότης της βραδιάς, θα είναι η συντεχνία (guild) Hellenic Pantheon (www.wow-hp.org) του server Silvermoon.

 

 

 

English

 

On the 4th of December 2010 at 20:00, few days before the long-awaited Cataclysm expansion (set for release on the 7th of the same month), the 2nd Panhellenic Meeting for friends of World of Warcraft is being organized in Athens, in Excalibur Bar (Orminioy 4, Ilysia).

 

During the meeting, players and friends of the game from all over Greece and Cyprus will have a chance to meet each other, exchange views on their favorite game, participate in contests with numerous presents, and celebrate the release of yet another expansion of the number 1 online game of all times.

 

The meeting is supported by the chain stores FANTASY SHOP, internet cafés chain GNET, MAD TV channel, VILLAGE FM 88.3 and BEST RADIO 92.6 radio stations, GAMEWORLD.GR web community, gaming clubs ESPAIROS and eIDAS, the official Greek WoW website WORLDOFWACRAFT.GR, as well as BLIZZARD ENTERTAINMENT itself.

 

The event is organised by the Hellenic Pantheon guild (www.wow-hp.org) of Silvermoon server.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα public διαφημίζουν ένα Cataclysm Event τις 6/12 στις 21.00.

Έχει κανείς καμία ιδέα για το τι θα γίνει τότε???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα public διαφημίζουν ένα Cataclysm Event τις 6/12 στις 21.00.

Έχει κανείς καμία ιδέα για το τι θα γίνει τότε???

 

Τι να γίνει, η επιδρομή των Ούννων θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σκοπευω να 3αναρχισω το βοου μετα απο καιρο παιζω απο το 2005 και εχω εμπειρια σε πολλα ραιδς απο τοτε. υπαρχει κανενα γκυιλτ που θελει κανενα ρογκ? τον εχω πολυ στημενο αυτη τη στιγμη και θα θελα να μπω σε ενα γκυιλτ πριν γινει outdated το gear μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση.Ειμαι στο Crossroads στα northern Barrens και προσπαθω να παω στα Southern Barrens.Αλλα δεν μπορω να βρω το μονοπατι για να παω και πεφτω συνεχεια στην λαβα ψαχνωντας.Γνωριζει κανεις πως μπορω να παω προς τα εκει?Επισης επειδη πλημμυρισε το thousand needles,πως πηγαινουμε Tanaris?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μια ερωτηση.Ειμαι στο Crossroads στα northern Barrens και προσπαθω να παω στα Southern Barrens.Αλλα δεν μπορω να βρω το μονοπατι για να παω και πεφτω συνεχεια στην λαβα ψαχνωντας.Γνωριζει κανεις πως μπορω να παω προς τα εκει?Επισης επειδη πλημμυρισε το thousand needles,πως πηγαινουμε Tanaris?

 

Δηλαδή περάστηκαν επιτέλους οι αλλαγές του Cata? (sorry για τη noob ερώτηση αλλά έχω χάσει την μπάλα μ' αυτά που γίνονται).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι περάστηκαν την Τετάρτη.

Cabir το gear σου έτσι και αλλιώς θα είναι outdated εφόσον σε λίγες μέρες βγαίνει το cata.

 

 

Δεν έχω ιδέα για thousand needles, εγώ ευτυχώς είχα ήδη fp στο tanaris με το lowbie mage μου. http://www.wowhead.com/blog=174523/cataclysm-old-world-zone-changes#thousand-needles-screenshots

Επεξ/σία από sleepy_head
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...