Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ένα μεγάλο ευχαριστώ στον σύντροφο harrys23 για το ωραιότατο πισάκι που μου χάρισε. Με το κατάλληλο λινουξάκι πιστεύω πως έχει ακόμα πολλά να προσφέρει :-) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μετα απο μια ακαρπη προσπαθεια να τα σπρωξω τα αντικειμενα, αποφασισα να τα χαρισω μπας και φυγουν απο το ντουλαπι μου..

τι να κερδιζα 10 Ευρω για ολα?

κλαιν μαιν, δε θα μας σωσουν..

ετσι λοιπον ...

 

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=258880

 

τα λεγομενα περι τιμης, προσφορας, ανταλλαγης, χαζα χαμενα.... δεν ισχυουν προφανως...

 

ολα τα αντικειμενα χαριζονται οπως ακριβως ειναι σε οποιον τα θελει..

 

περιμενω μηνυμα η ποστ εδω..

 

ΥΓ. αν υπαρχει προβλημα που τοποθετησα λινκ απο την αντιστοιχη αγγελια να μου το πειτε να το διορθωσω.. το εκανα γιατι ηθελε αρκετη μορφοποιηση γενικα κι επειδη ειναι αγγελια που εχουν δει πολλα μελη και ξερουν για τι πραγμα μιλω.. δεν ειναι προφανως διαφημιση της αγγελιας καθως δεν εχω κερδος απ αυτην.. τα αντικειμενα χαριζονται πλεον.. αν αποτελει ωστοσο σπαμ η αντιδεοντολογικη συμπεριφορα, ενα μηνυμα απο τον διαχειριστη και θα κατσω να τ αλλαξω ολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε gagbill20 αν υπάρχει ο Εκτυπωτης Epson Stylus Color 600 καλοπροαιρετος αν θες σου στελνω pm

και πληρωνω βεβαια τα ταχυδρομικα

 

υπαρχει χωρις καλωδια και μελανια..

καντον οτι θες..:-)

στειλε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ενδιαφερεσαι και τα δινεις, στο στελνω με κτελ..

τις προαλλες για μεταφορα κτελ πληρωσα 5 Ε αθηνα-θεσ/νικη..

οτι πεις..

 

 

αστο δε πειραζει. καποιος αλλος θα τον χρειαστει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται 18 πακετα κινητης τελεφωνιας Q Telecom ανοιχτα χωρις χρονο ομιλιας. Δουλευουν ολες οι sim (πιστευω). Ειναι στα χαρτινα κουτακια του ολες οι sim με PIN/PUK. Απο το να τα πεταξω ισως τα χρειαστει καποιος. Περιοχη Μποτσαρη με Ολγας για παραλαβη, απογευματινες ωρες.

 

Οποιος τα θελει ενα ποστ εδω ή ενα pm :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαριζονται 18 πακετα κινητης τελεφωνιας Q Telecom ανοιχτα χωρις χρονο ομιλιας. Δουλευουν ολες οι sim (πιστευω). Ειναι στα χαρτινα κουτακια του ολες οι sim με PIN/PUK. Απο το να τα πεταξω ισως τα χρειαστει καποιος. Περιοχη Μποτσαρη με Ολγας για παραλαβη, απογευματινες ωρες.

 

Οποιος τα θελει ενα ποστ εδω ή ενα pm :-)

 

mpορω να εχω 2? αθηνα/φιλαδελφεια μενω. κοντα σε τραινο κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...