Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οι καρτουλες δωθηκαν στον talos_2002 ;)

Ευχαριστώ ArisG88.:-)

 

Επειδή είναι πολλές και φυσικά εγώ δεν τις χρειάζομαι όλες, όποιος θέλει να μιλάει και να στέλνει κι εκείνος με

25 cent το λεπτό σε όλους || SMS 4 cent || MMS 36 cent

 

είναι πολλοί οι αριθμοί και χαρίζονται

6995770334, -341, -344, -347, -348, -349, -351 ως 354, -356, -357, -369, -405, -519, -521, 6996147763

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρομαι για την φωτογραφική μηχανή Γιάννη...σου στέλνω πμ

 

 

Κι εγω σου εστειλα αλλα τωρα ειδα οτι δεν σε ενδιαφερει η φωτογραφικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1)χαριζεται μητρικη καρτα Shuttle AN35N Ultra (nForce2) κατα πασα πιθανοτητα καμμενη, παντως φαινεται να δινει ρευμα στις μνημες και θερμαινεται η CPU οταν λειτουργει.

 

2)χαριζονται 3 κουτες με common καρτες για το παιχνιδι Magic the Gathering απο τις πιο προσφατες συλλογες.

 

3) χαριζεται μητρικη soyo με pentium 3 (νομιζω 500 Mhz)

 

4)χαριζεται καρτα γραφικων SIS 350 128 bit 32 MB AGP

 

5) χαριζεται σκληρος δισκος 10.2 GB quantum fireball,

 

6) χαριζεται καρτα ηχου creative soundblaster CT4810

 

ολα τα κομματια εκτος του σημειου 1) πρεπει λογικα να παιζουν κανονικα.

μενω σαλαμινα και με βολευει συγκεκριμενες μερες και στον πειραια.

αν ενδιαφερεστε για κατι στειλτε μου ενα πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 3,4,5,6 κλειστηκαν απο τον αλφα.

 

7) προσθετω και εναν εκτυπωτη canon i560 κατα πασα πιθανοτητα με χαλασμενη κεφαλη (δεν την αναγνωρηζει το συστημα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε φιλε μου,στειλε μου πμ να κανονισουμε!:)

 

εχουν μεινει τα εξης κομματια:

 

1)μητρικη καρτα Shuttle AN35N Ultra (nForce2) κατα πασα πιθανοτητα καμμενη, παντως φαινεται να δινει ρευμα στις μνημες και θερμαινεται η CPU οταν λειτουργει.

 

7) εκτυπωτης canon i560 κατα πασα πιθανοτητα με χαλασμενη κεφαλη (δεν την αναγνωρηζει το συστημα).

 

8) σετ μελανια για τον canon i560. κανουν και για αλλα μοντελα της canon. σχεδον γεματα

 

9) ενα σφραγισμενο μαυρο μελανι για canon i560. κανει και για αλλα μοντελα. κωδικος c-003 eBK 30 ml

 

10) κουτι ATX midi tower , χρωμα πρασινο (μονο πραλαβη απο σαλαμινα)

 

11) ADSL modem Siemens XpresslinkD

 

12) CD-Rom Creative

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω κι εγώ τα εξής:

 

1) Επιτραπέζιο DVD Recorder μάρκας Firstline - δούλευε κανονικά, αυτή τη στιγμή ενώ "παίρνει" ρεύμα δεν ανάβει ούτε από τη συσκευή ούτε από το τηλεχειριστήριο. Όποιος μπορεί να το φτιάξει δικό του.

2) Ασύρματο πληκτρολόγιο Innovator - δεν μπορώ να το κάνω να συγχρονίσει με τον δέκτη του.

3) Μητρική Albatron 915P - δούλευε κανονικά αλλά έχουν σταβώσει 2-3 ποδαράκια στη βάση της CPU, με 5 λεπτά δουλειά θα είναι ΟΚ.

 

Παραλαβή από Πειραιά εργάσιμες ημέρες και ώρες... έχω κι άλλα για χάρισμα που θα βγάλω αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μετα απο μια ακαρπη προσπαθεια να τα σπρωξω τα αντικειμενα, αποφασισα να τα χαρισω μπας και φυγουν απο το ντουλαπι μου..

τι να κερδιζα 10 Ευρω για ολα?

κλαιν μαιν, δε θα μας σωσουν..

ετσι λοιπον ...

 

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=258880

 

Να ευχαριστήσω και δημόσια τον bill για τον PIII (550Μhz) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω κι εγώ τα εξής:

 

1) Επιτραπέζιο DVD Recorder μάρκας Firstline - δούλευε κανονικά, αυτή τη στιγμή ενώ "παίρνει" ρεύμα δεν ανάβει ούτε από τη συσκευή ούτε από το τηλεχειριστήριο. Όποιος μπορεί να το φτιάξει δικό του.

2) Ασύρματο πληκτρολόγιο Innovator - δεν μπορώ να το κάνω να συγχρονίσει με τον δέκτη του.

3) Μητρική Albatron 915P - δούλευε κανονικά αλλά έχουν σταβώσει 2-3 ποδαράκια στη βάση της CPU, με 5 λεπτά δουλειά θα είναι ΟΚ.

 

Παραλαβή από Πειραιά εργάσιμες ημέρες και ώρες... έχω κι άλλα για χάρισμα που θα βγάλω αργότερα.

εχεις πμ.... !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...