Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 καλώδια ρεύματος (για τροφοδοτικό, οθόνη κτλ)

1 Καλώδιο για εκτυπωτή παράλληλης θύρας (το παλιό και μεγάλο).

1 δισκέτα 5¼ ιντσών (360ΚΒ) Verbatim, οι μεγάλες με την τρύπα στη μέση.

1 cooler Vantec ICEBERQ αλουμινίου. Universal cooler για motherboard και gpu.

http://www.xpcgear.com/ccba1c.html (στη σελίδα είναι η χάλκινη έκδοση)

 

Πολλούς αριθμούς Q telecom. όποιος θέλει να μιλάει και να στέλνει κι εκείνος με

25 cent το λεπτό σε όλους || SMS 4 cent || MMS 36 cent

 

χαρίζονται

6995770334, -335, -341, -344, -351 ως 354, -356, -357, -369, -405, -519, -521, 6996147763

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

-AMD K5/166, 64MB ram, 250MB HDD, δεν ανάβει τώρα που τον δοκίμασα, δεν έχει κάρτα γραφικών ( θέλει μία PCI )

-Primax 4800 Direct scanner paraller δεν έχει drivers για XP, μόνο μέχρι Windows 2000.

-Nvidia RivaTNT2 32MB κάνει κάποια νερά στην απεικόνιση, αλλά για κανένα linux server σε console είναι εντάξει

-Ένα πικάπ από ένα daewoo all-in-one ηχοσύστημα, δεν γνωρίζω αν δουλεύει

-Πολλά χαλασμένα περιφερειακά ( κάτι ΙSA κάρτες, DVDRom, DVDRW, motherboards κλπ ), αν τα θέλει κανείς για μόντες ή για να πάρει κυκλώματα, πυκνωτές κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρε τελικά ο leftermann πριν από λίγο.

 

Sitecom 4 port usb 1.1 hub

CN-012 USB 4 Port HUB

http://www.sitecom.com/product.php?productname=USB+4+Port+HUB&productcode=CN-012&productid=17

με αντάπτορα για αγγλική σε ελληνική πρίζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα monitor της apple, 17" CRT. Λογικά θα βρώ και τον αντάπτορα για σύνδεση σε PC μέσω D-SUB15 (VGA). Σηκώνει τρελή ανάλυση το ακριβές νούμερο της οποίας δεν θυμάμαι.

Εμένα απλά μου πιάνει χώρο και θέλω να την ξεφορτωθώ. Αν την θέλει κάποιος ας μου στείλει pm. Παραλαβή απο το χώρο μου -αυστηρά- (Αθήνα).

 

-Έφυγε-

 

 

Να ευχαριστήσω τον e-tic για την οθόνη.

 

Τελικά όμως δεν θα τη χρησιμοποιήσω οπότε την χαρίζω κι εγώ με τη σειρά μου σε όποιον τη χρειάζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!εχω ενα lexmark χ1270!το δινv tzampe!!ειναι σε ικανοποιοιτικη κατασταση!το μονο που θελει ειναι μελανια!οποιοσ ενδιαφερεται pm!thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω τον e-tic για την οθόνη.

 

Τελικά όμως δεν θα τη χρησιμοποιήσω οπότε την χαρίζω κι εγώ με τη σειρά μου σε όποιον τη χρειάζεται.

 

Φιλε μου τη θελω εγω !!.Αν μπορει να συνδεθει σε pc...

 

Yπαρχει τροπος να σταλει με το ταχυδρομειο η με το κτελ ? :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!εχω ενα lexmark χ1270!το δινv tzampe!!ειναι σε ικανοποιοιτικη κατασταση!το μονο που θελει ειναι μελανια!οποιοσ ενδιαφερεται pm!thanks!

 

το θελω....εχεις pm! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται ένα zip drive το οποίο δεν έχει δοκιμαστεί αλλά μάλλον θα λειτουργεί και ένας σκληρός δίσκος quantum o οποίος παίζει σίγουρα. Αυτός πρέπει να είναι της τρελής χωρητικότητας από 1,5 ως 3,5 GIGA!!!! Όποιος τα θέλει να στήλει μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα!εχω ενα lexmark χ1270!το δινv tzampe!!ειναι σε ικανοποιοιτικη κατασταση!το μονο που θελει ειναι μελανια!οποιοσ ενδιαφερεται pm!thanks!

 

Αν δεν είναι εφικτή(ή τέλος πάντων υπάρχει πρόβλημα) η αποστολή του στην Αθήνα, ενδιαφέρομαι εγώ, είμαι και Θεσσαλονίκη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Plextor 708A. το μόνο που θυμάμαι είναι οτι έγραφε μόνο σε TY δισκάκια. είχα δοκιμάσει και κάτι ridisc, αλλά άφηνε ένα κενό προς την μέση. ταινίες που έχω γράψει με αυτό ακόμα παίζουν πάντως. όποιος το θέελει pm....

 

 

χαρίστηκε

 

Σε ευχαριστώ αδερφέ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- AMD K5/166, 64MB ram, 250MB HDD, δεν ανάβει τώρα που τον δοκίμασα, δεν έχει κάρτα γραφικών ( θέλει μία PCI )

- Primax 4800 Direct scanner paraller δεν έχει drivers για XP, μόνο μέχρι Windows 2000.

- Nvidia RivaTNT2 32MB κάνει κάποια νερά στην απεικόνιση, αλλά για κανένα linux server σε console είναι εντάξει

- Ένα πικάπ από ένα daewoo all-in-one ηχοσύστημα, δεν γνωρίζω αν δουλεύει

- Πολλά χαλασμένα περιφερειακά ( κάτι ΙSA κάρτες, DVDRom, DVDRW, motherboards κλπ ), αν τα θέλει κανείς για μόντες ή για να πάρει κυκλώματα, πυκνωτές κλπ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...