Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχω έναν 486 DX4 100 με μητρική και μνήμη SIMM.. Το μόνο πρόβλημα είναι πως η μητρική δέχεται μόνον ISA και VESA Local Bus κάρτες και δεν έχω τέτοιες. Όποιος το θέλει ας μου πει. Πρέπει να παίζει κανονικά.

 

Αν είναι συνάντηση (Θεσσαλονίκη-Βόλος) τότε του δίνω και τροφοδοτικό, ειδάλλως με courrier και τα έξοδα δικά του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

jetSpeed 520i (over isdn)

 

Δεν έχει χρησιμοποιηθεί ποτέ.

 

Ο πρώτος που θα απαντήσει εδώ

 

YΓ Όποιος το θέλει θα πρέπει: Να περάσει απο Κορυδαλλό (πλατεία Ελευθερίας), ή απο Θηβών (κοντά στα ΤΕΙ Πειραιά) που είναι η δουλειά μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

xsterg apla min to kanoume aggelia zitisis edo giati tha xanaxekinisoun ta palia.b.na protino kati to opoio oso exo dei auto to thema den to exo dei apo kanenan.pisteuo oti poloi apo emas petame axrista periodika diaforon tipon .apo periodika gia motosikletes gia pc miki maous kai otidipote petaei o kathenas.pisteuo oti poloi edomesa isos endiaferontai ,opote ama den ta thelei kaneis mporei na ta xarisei.euxaristo an ine dekti i protasi auti.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Το κουτι απο Νοκια 6680 καθως και το καλωδιο συνδεσης του κινητου με το pc και το handsfree του.Παραλαβη μονιο απο το σπιτι μου αν καποιος τα θελει. .Το κινητο το ειχα χασει το καλοκαιρι. :neutral: :neutral:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαννη αν κανουν και για το 6600 με ενδιαφερουν.

αν δεν βρεθει καποιος που να τα θελει με παραλαβη και δε σου ειναι κοπος να τα πακεταρεις θα τα ηθελα με δικα μου εξοδα αποστολης εννοειται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιαννη αν κανουν και για το 6600 με ενδιαφερουν.

αν δεν βρεθει καποιος που να τα θελει με παραλαβη και δε σου ειναι κοπος να τα πακεταρεις θα τα ηθελα με δικα μου εξοδα αποστολης εννοειται!

 

Νομιζω οτι κανουν αλλα δεν ειμαι και σιγουρος 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...