Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Dinetai DVD-ROM SONY' date=' DDU1621 me region Free firmware.

(Sony DDU1621 Internal 16x DVD-ROM/48x CD-ROM Drive (EIDE) )

Ap'oti thumamai eixe kati problimata me ta dvd. an kapoios thelei na 'paiksei', as kanei reply edw.

ta gnosta, o protos pou apantaei to pairnei :)[/quote']

 

DDU1621 που να έχει πρόβλημα με τα DVD?? Υπάρχει τέτοιο πράγμα?? :lol: :lol: :lol:

 

Φυσικά αστειεύομαι, γιατί κι εγώ ακριβώς το ίδιο drive έχω φίλε, και είναι nothing but trouble.. Αν μου το επέτρεπαν τα οικονομικά μου, θα το άλλαζα με τη μία.. Αυτό είναι που έχω και στη signature μου και λέω απο δίπλα (ΟΥΥΥΥΥΥΥ=γιουχάισμα) :grin: :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

UPS Mustek600VA

 

Οι μπαταρίες είναι μια χαρά από ότι δείχνει [ Pc και TFT19ʼ ανοίγουν κανονικά], αλλά, όταν παίρνει ρεύμα ρίχνει την ασφάλεια.

 

Όποιος το θέλει ας κάνει reply εδώ.

 

ΥΓ Μην με ρωτήσετε τι μπαταρίες έχει, δεν το έχω ανοίξει ποτέ.

Φυσικά όποιος το θέλει, πρέπει να έρθει σπίτι μου ή στην δουλειά μου να το πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κορυδαλλό, και η δουλειά κοντά στο γήπεδο του Αιγάλεω [Θηβών].

 

BtW, και αν στην υπόθεση εργασίας, θεωρήσουμε οτι 21.11.2005 >05.10.2005 τότε μπορούμε να οδηγηθούμε στο ασφαλές συμπέρασμα ότι: το Greeklish converter, είναι απαίσιο πρόγραμμα? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Shenlog έγινε ban πριν προλάβω να του στείλω οτιδήποτε..

Έχουν ξεμείνει 2-3 κάρτες multi-io, 2 κάρτες ήχου, ένας παμπάλαιος σκληρός για xt μηχανήματα και παλιά cd-rom.. Παίζει να βρω και άλλα πραματάκια.

 

Αν τα θέλει κανείς ας μου πει (γιατί πιάνουν χώρο)... Τα δίνω τσάμπα, αλλά αν θέλει να μου δώσει κάτι σε αντάλλαγμα, αν έχει κάτι που δεν χρησιμοποιεί ή δεν το θέλει, ας μου το πει (τα έξοδα αποστολής σε περίπτωση χαρίσματος δεν τα αναλαμβάνω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Shenlog έγινε ban πριν προλάβω να του στείλω οτιδήποτε..

Έχουν ξεμείνει 2-3 κάρτες multi-io' date=' 2 κάρτες ήχου, ένας παμπάλαιος σκληρός για xt μηχανήματα και παλιά cd-rom.. Παίζει να βρω και άλλα πραματάκια.

 

Αν τα θέλει κανείς ας μου πει (γιατί πιάνουν χώρο)... Τα δίνω τσάμπα, αλλά αν θέλει να μου δώσει κάτι σε αντάλλαγμα, αν έχει κάτι που δεν χρησιμοποιεί ή δεν το θέλει, ας μου το πει (τα έξοδα αποστολής σε περίπτωση χαρίσματος δεν τα αναλαμβάνω).[/quote']

 

Μηπως παίζει και ISA 16-bit VGA ? (ψάχνω να βρω αλλά δεν ...)

 

ΥΓ. Αν παίζει και αν δεν βαριέσαι pm με το chip και RAM παρακαλώ

 

Ακυρο : τωρα ειδα οτι δεν εισαι Αθήνα , και βαριεμαι τις αποστολές κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζεται χαλασμενο DVD-Recorder NEC 3500.

οποιος το θελει για ανταλλακτικα η νομιζει πως εχει την τεχνογνωσια να το φτιαξει μπορει να περασει απο το σπιτι μου στο ηρακλειο κρητης να το παραλαβει.

 

επισης χαριζεται προβληματικος εκτυπωτης Canon S400. ηδη ενα παιδι ηθελε για ανταλλακτικα την κεφαλη αλλα δεν ακουστηκε. παραλαβη επισης απο τον χωρο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...