Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαρίζεται hewlett packard vectra

είναι desktop με όλη τη σημασία της λέξης καθώς είναι σε κουτί όχι tower αλλά αυτά που είναι "ξαπλωτά" πάνω στο γραφείο.

μου βρέθηκε στα χέρια αλλά καθώς ο καιρός περνάει και δεν βρίσκω χρόνο/διάθεση να ασχοληθώ είπα να το δώσω μήπως σε κάποοιον φανεί χρήσιμο. το κουτί είναι σε αρκετά καλή κατάσταση. πάνω έχει ένα asus drive και ένα flopy. υπάρχει το motherboard, ο επεξεργαστής (pentium III) αλλά όχι σκληρός ή μνήμη. δεν το έχω δοκιμάσει κι έτσι δεν ξέρω τι δουλεύει και τι όχι.

αν κάποιος ενδιαφέρεται, πρώτα post εδώ και μετά pm

για αποφυγή παρεξηγήσεων να πω ότι η αγγελία έχει μπει και σε άλλο φόρουμ και θα δοθεί με απόλυτη σειρά προτεραιότητας

παραλαβή από ν.σμύρνη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λόγο του οτι η κούτα που τα περιέχει γέρνει επικίνδυνα πάνω απο το κεφάλι μου είπα να τα σουτάρω....

1.PSU tester με απλή ένδειξη τάσης σε κάθε τάση. Είναι Αυτό.

2.Floppy για σταθερό pc μάρκας NEC (απογοητεύτηκα που δεν ήταν Mitsumi :mrgreen:).

3.Ένας ας το πούμε ενισχυτής για αμάξι (δείγμα). Είναι Αυτός..

4.Επέκταση καλωδίου ρεύματος για pc. Like that.

5.Modem του 1821, συνδέεται σειριακά και παράλληλα. (Zoom Modem 3049CF PC V.92 56K Modem). Αυτό.

6.Μετατροπέας παράλληλης σε σειριακή.

7.Ψήκτρα (θέλει να γίνουν τρύπες για να μπει κάπου). Είναι σαν και αυτή αλλά σε μαύρο χρώμα.

 

Αθήνα.

Υ.Γ Όποιος θέλει κάτι στέλνει PM, τις απαντήσεις στο thread δεν τις βλέπω και δεν τις λαμβάνω υπόψιν...

 

Have a good night :-)

Επεξ/σία από nikos903
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.PSU tester με απλή ένδειξη τάσης σε κάθε τάση. Είναι Αυτό.

3.Ένας ας το πούμε ενισχυτής για αμάξι (δείγμα). Είναι Αυτός..

 

καλημέρα,

 

ενδιαφέρομαι, στέλνω pm!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από αρκετό καιρό μου έκαναν δώρο paintball για παρέα 6 ατόμων.Για διάφορους λόγους δεν το χρησιμοποίησα και για να μην πάει χαμένο ένα δώρο συνολικής αξίας 150€ σκέφτηκα ότι ίσως φανεί χρήσιμο σε κάποιον από εδω.

Υπάρχουν συνολικά 6 vouchers τα οποία πρέπει να χρησιμοποιηθούν μέχρι 21/02/2011.Οποιος τα πάρει θα πρέπει να κανονίσει τηλεφωνικά τη μέρα που θέλει να παίξει με την παρέα του μέχρι και την προαναφερόμενη ημερομηνία.

Κάτι ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.Στα vouchers αναγράφεται ότι η υπηρεσία παρέχεται δωρεάν με την επίδειξη του voucher και της αστυνομικής ταυτότητας,φαντάζομαι όμως πως αν κλειστεί το τεραίν για παιχνίδι και έχει διαμορφωθεί το πρόγραμμα,δε θα υπάρξει πρόβλημα αν ο δικαιούχος "ξεχάσει" την ταυτότητά του,όμως πάλι δεν μπορώ να εγγυηθώ ότι η υπόθεση μου είναι σωστή.

Αν τα θέλει κάποιος,συναντιόμαστε στο Περιστέρι ή στις γύρω περιοχές και του τα δίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν από αρκετό καιρό μου έκαναν δώρο paintball για παρέα 6 ατόμων.Για διάφορους λόγους δεν το χρησιμοποίησα και για να μην πάει χαμένο ένα δώρο συνολικής αξίας 150€ σκέφτηκα ότι ίσως φανεί χρήσιμο σε κάποιον από εδω.

Υπάρχουν συνολικά 6 vouchers τα οποία πρέπει να χρησιμοποιηθούν μέχρι 21/02/2011.Οποιος τα πάρει θα πρέπει να κανονίσει τηλεφωνικά τη μέρα που θέλει να παίξει με την παρέα του μέχρι και την προαναφερόμενη ημερομηνία.

Κάτι ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.Στα vouchers αναγράφεται ότι η υπηρεσία παρέχεται δωρεάν με την επίδειξη του voucher και της αστυνομικής ταυτότητας,φαντάζομαι όμως πως αν κλειστεί το τεραίν για παιχνίδι και έχει διαμορφωθεί το πρόγραμμα,δε θα υπάρξει πρόβλημα αν ο δικαιούχος "ξεχάσει" την ταυτότητά του,όμως πάλι δεν μπορώ να εγγυηθώ ότι η υπόθεση μου είναι σωστή.

Αν τα θέλει κάποιος,συναντιόμαστε στο Περιστέρι ή στις γύρω περιοχές και του τα δίνω.

 

έχεις pm!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω ένα Mitsumi D353FUE Floppy disk drive για USB μαζί και 7-8 δισκέτες Made in USA και Japan

να χαρίσω (ή ανταλλάξω με ram ddr2 ή slot1 P3 ή απλή κεραία wifi).

 

Με έσωσε πολλές φορές για το φόρτωμα RAID και AHCΙ οδηγών για την εγκατάσταση windows σε τέτοιους ελεγκτές.

 

Edit: Και ένα Nokia 2100 μαζί με φορτιστή. Η μπαταρία του όμως δεν κρατάει καθόλου πια.

Έχω και μια μπαταρία Nokia BL-5B (αυτή διαρκεί κανονικά).

 

EDit2: Περιοχή Θεσσαλονίκη.

Επεξ/σία από talos_2002
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα Mitsumi D353FUE Floppy disk drive για USB μαζί και 7-8 δισκέτες Made in USA και Japan

να χαρίσω (ή να ανταλλάξω με καμιά ram ddr2 ή slot1 P3).

 

Με έσωσε πολλές φορές για το φόρτωμα RAID και AHCΙ οδηγών για την εγκατάσταση windows σε τέτοιους ελεγκτές.

 

Edit: Και ένα Nokia 2100 μαζί με φορτιστή. Η μπαταρία του όμως δεν κρατάει καθόλου πια.

Έχω και μια μπαταρία Nokia BL-5B (αυτή διαρκεί κανονικά).

 

 

Σε ποια περιοχή μένεις - Θα με ενδιέφεραν...

Το κινητό με ενδιαφέρει να λειτουργεί μονάχα η οθόνη του...

Το floppy είναι σε λειτουργική κατάσταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα Mitsumi D353FUE Floppy disk drive για USB μαζί και 7-8 δισκέτες Made in USA και Japan

να χαρίσω (ή ανταλλάξω με ram ddr2 ή slot1 P3 ή απλή κεραία wifi).

 

Με έσωσε πολλές φορές για το φόρτωμα RAID και AHCΙ οδηγών για την εγκατάσταση windows σε τέτοιους ελεγκτές.

 

Edit: Και ένα Nokia 2100 μαζί με φορτιστή. Η μπαταρία του όμως δεν κρατάει καθόλου πια.

Έχω και μια μπαταρία Nokia BL-5B (αυτή διαρκεί κανονικά).

 

EDit2: Περιοχή Θεσσαλονίκη.

 

ΔΕΝ με ενδιαφέρει αυτό που χαρίζεις, απλά έχω διαθέσιμα ανταλλακτικά από Ρ ΙΙΙ να θες πμ τι ακριβώς ψάχνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγο του οτι η κούτα που τα περιέχει γέρνει επικίνδυνα πάνω απο το κεφάλι μου είπα να τα σουτάρω....

1.PSU tester με απλή ένδειξη τάσης σε κάθε τάση. Είναι Αυτό.

2.Floppy για σταθερό pc μάρκας NEC (απογοητεύτηκα που δεν ήταν Mitsumi :mrgreen:).

3.Ένας ας το πούμε ενισχυτής για αμάξι (δείγμα). Είναι Αυτός..

4.Επέκταση καλωδίου ρεύματος για pc. Like that.

5.Modem του 1821, συνδέεται σειριακά και παράλληλα. (Zoom Modem 3049CF PC V.92 56K Modem). Αυτό.

6.Μετατροπέας παράλληλης σε σειριακή.

7.Ψήκτρα (θέλει να γίνουν τρύπες για να μπει κάπου). Είναι σαν και αυτή αλλά σε μαύρο χρώμα.

 

Αθήνα.

Υ.Γ Όποιος θέλει κάτι στέλνει PM, τις απαντήσεις στο thread δεν τις βλέπω και δεν τις λαμβάνω υπόψιν...

 

Have a good night :-)

 

Ευχαριστώ Νίκο για την ψήχτρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα Mitsumi D353FUE Floppy disk drive για USB μαζί και 7-8 δισκέτες Made in USA και Japan

να χαρίσω (ή ανταλλάξω με ram ddr2 ή slot1 P3 ή απλή κεραία wifi).

 

Με έσωσε πολλές φορές για το φόρτωμα RAID και AHCΙ οδηγών για την εγκατάσταση windows σε τέτοιους ελεγκτές.

 

Edit: Και ένα Nokia 2100 μαζί με φορτιστή. Η μπαταρία του όμως δεν κρατάει καθόλου πια.

Έχω και μια μπαταρία Nokia BL-5B (αυτή διαρκεί κανονικά).

 

EDit2: Περιοχή Θεσσαλονίκη.

 

Σου έχω στείλει pm σχετικά με το usb floppy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα

 

Χαριζω το γκιταρ χιρο μεταλλικα για εξμποξι τριαεξηντα εντιεσι (αλλα ριτζιον φρι κατα τα αλλα).

 

Ειναι μια χαρα το παιχνιδακι αλλα το εχω διπλο γιατι ενας φιλος μου ειναι λιγο καθυστερημενος.

 

Παραλαβη μονο απο διπλα απο το σπιτι μου δεν εχω καμια ορεξη να τρεχω οπουδηποτε ουτε στελνω αντικαταβολη και ετσι (σορρυ)

 

Περιοχη παλια πεντελη.

 

ελα να λαμβανω πμς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...