Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή ο χρήστης που ενδιαφέρθηκε για το paintball δεν έχει επικοινωνήσει ακόμα μαζί μου (παρ'όλο που τον ειδοποίησα και με πμ)και η προθεσμία για τη χρησιμοποίηση του δώρου τελειώνει,ξαναποστάρω το αρχικό μου μήνυμα στην περίπτωση που ενδιαφέρει κάποιον.

 

Πριν από αρκετό καιρό μου έκαναν δώρο paintball για παρέα 6 ατόμων.Για διάφορους λόγους δεν το χρησιμοποίησα και για να μην πάει χαμένο ένα δώρο συνολικής αξίας 150€ σκέφτηκα ότι ίσως φανεί χρήσιμο σε κάποιον από εδω.

Υπάρχουν συνολικά 6 vouchers τα οποία πρέπει να χρησιμοποιηθούν μέχρι 21/02/2011.Οποιος τα πάρει θα πρέπει να κανονίσει τηλεφωνικά τη μέρα που θέλει να παίξει με την παρέα του μέχρι και την προαναφερόμενη ημερομηνία.

Κάτι ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ.Στα vouchers(τα οποία είναι στο όνομά μου) αναγράφεται ότι η υπηρεσία παρέχεται δωρεάν με την επίδειξη του voucher και της αστυνομικής ταυτότητας,φαντάζομαι όμως πως αν κλειστεί το τεραίν για παιχνίδι και έχει διαμορφωθεί το πρόγραμμα,δε θα υπάρξει πρόβλημα αν ο δικαιούχος "ξεχάσει" την ταυτότητά του,όμως πάλι δεν μπορώ να εγγυηθώ ότι η υπόθεση μου είναι σωστή.

Αν τα θέλει κάποιος,συναντιόμαστε στο Περιστέρι ή στις γύρω περιοχές και του τα δίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χαρίζεται οθόνη hitachi cm721f 19''.

την οθόνη αυτή μου την έχουν χαρίσει στο παρελθόν και μια και τώρα δεν μου χρειάζεται πλέον είπα κι εγώ απ' τη μεριά μου να την χαρίσω σε κάποιον που μπορεί να την χρειάζεται έτσι ώστε να συνεχίσει το "ταξίδι" της.

είναι σε πάρα πολύ καλή αισθητική και λειτουργική κατάσταση και την δίνω επειδή απλά την αντικατέστησα με lcd.

προσοχή είναι crt και 19άρα πράγμα που σημαίνει ότι είναι αρκετά μπουγιόζα και βαριά.

εξαιτίας των παραπάνω (βάρος και όγκος) θα ήθελα όποιος ενδιαφέρεται να μπορέσει να την παραλάβει μέχρι το σ/κ (παραλαβή από Ν.Σμύρνη)

για εκδήλωση ενδιαφέροντος η γνωστή διαδικασία. πρώτα post εδώ και μετά pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται 3 μνήμες DDR2, μαρκας Samsung, 256MB έκαστη.

 

Είναι αυτές

 

ΔΕΝ ξέρω εάν λειτουργούν και δυστυχώς δεν μπορώ να τις δοκιμάσω.

 

Όποιος τις θέλει, τις παραλαμβάνει είτε με συνάντηση στην πόλη των Χανίων, είτε με κούριερ χρέωση παραλήπτη.

 

Πρώτα εδώ, και μετά με PM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω και δημόσια τον φίλο ΠάρηςΓ για τον εκτυπωτή που μου χάρισε!!!

 

Χαρίζω εκτυπωτη HP photosmart D5160 με μαυρο μελάνι γεμισμενο με το χερι(οχι τοσο ποιοτικό μελανι)

Θελει εγχρωμο αλλα με 12 ευρω βρισκεις.

τυπωνει cd ,photo κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα

 

Χαριζω το γκιταρ χιρο μεταλλικα για εξμποξι τριαεξηντα εντιεσι (αλλα ριτζιον φρι κατα τα αλλα).

 

Ειναι μια χαρα το παιχνιδακι αλλα το εχω διπλο γιατι ενας φιλος μου ειναι λιγο καθυστερημενος.

 

Παραλαβη μονο απο διπλα απο το σπιτι μου δεν εχω καμια ορεξη να τρεχω οπουδηποτε ουτε στελνω αντικαταβολη και ετσι (σορρυ)

 

Περιοχη παλια πεντελη.

 

ελα να λαμβανω πμς

 

 

Μόλις παρέλαβα, ευχαριστώ:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαριζω και εγω δυο πραγματακια για οποιον κανει αναριχηση.

α.ενα ζευγαρι αναρρηχιτικα παπουτσια νουμερο 45.δηλαδη κανουν και για 45 και για 46 συνηθως.φρεσκοπλυμμενα και σε πολυ καλη καταταση.

β.ενα απο αυτα που κρεμανε στην μεση και βαζουν μεσα την σκονη της μαγνησιας.brand new οπως λενε.εχει και μια μπαλα μαγνησιας μεσα.

και τα δυο ειναι mad rock μαρκα.παραλαβη σχετικα κοντα σε μενα βριλησσια χαλανδρι η κανα ζωγραφου ή πρωινα πριν τις 9 απο καλλιθεα.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζονται 3 μνήμες DDR2, μαρκας Samsung, 256MB έκαστη.

 

Είναι αυτές

 

ΔΕΝ ξέρω εάν λειτουργούν και δυστυχώς δεν μπορώ να τις δοκιμάσω.

 

Όποιος τις θέλει, τις παραλαμβάνει είτε με συνάντηση στην πόλη των Χανίων, είτε με κούριερ χρέωση παραλήπτη.

 

Πρώτα εδώ, και μετά με PM

 

Εφυγαν για τον Herculess

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μούκανε δώρο ο plpapadopoulos (σε κάποιο νταραβέρι μας...) κάτι καρτούλες κινητής (δύο τον αριθμό) για Μobile Broadband και δεν μου χρειάζονται.

 

Οπότε σας τις κερνάω στην υγειά του.

 

Υπ όψιν ότι πρώτον θέλουν ταυτοποίηση (είναι σφραγισμένες) και δεύτερον θέλουν "γέμισμα",είναι άδειες από "μονάδες"...

 

Εκδήλωση ενδιαφέροντος εδώ και παραλαβή από μένα,Αθήνα.

 

ΔΕΝ στέλνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...