Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! [part 2]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To λαπτοπ παρελήφθη,λίαν συντόμως θα του βγάλω τ΄ άντερα και θα κοιτάξω να δω αν το συνεφέρω.

 

Πάλι ευχαριστώ το γιατρό.

 

Υ.Γ.:Για το παιδί που ήθελε την οθόνη (panbil):Με p.m. θα δώσω διεύθυνση νάρθεις με το χαλασμένο να βάλουμε μια άλλη πάνω,ψιλοχρέπι θάναι,αλλά απ' τη χαλασμένη σου καλύτερη(lol).

\Τζάμπα,δε μπάω για άγρα πελατείας.../

 

 

οκ να εισαι καλα οποτε μου πεις ευχαριστως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζω κουτί για δίσκο sata 2,5.

Μου το χάρισε ένα παλικάρι από δω, αλλά βρήκα κι άλλο, οπότε για να μην κάθεται

ας το πάρει κάποιος άλλος.

Λείπουν οι βίδες του, αλλά με μια ταινία κρατιέται, εκτός αν ψάξετε για βίδες.

Μένω Αθήνα, Άνω Λιόσια

Έφυγε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζεται μόνιτορ crt 17''. πρόκειται για το nokia 447zaplus.)

να ενημερώσω ότι, καθώς δεν παρουσιάσθηκε ενδιαφέρον, έβαλα την ίδια αγγελία και σε άλλο σχετικό φόρουμ. εννοείται ότι η αγγελία συνεχίζει να ισχύει απλά ενημερώνω για την αποφυγή παρεξηγήσεων στην περίπτωση που ενδιαφερθούν ταυτόχρονα και από τα δύο φόρουμ. τότε θα προηγηθεί όποιος ποστάρει πρώτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια που επέρχεται μετακόμιση, ενα ξεκαθαρισμα που ποτέ δε θα έκανα, εβγαλε στον αφρό:

1) Εγκυκλοπαίδεια Δομή, 15 τόμοι, κάπου 20-25 χρονών βεβαια, σε αριστη κατασταση.

2) συλλογή απο διάφορα (πολλά) περιοδικά mad boys, κασετες και dvd Του παναθηναικού, τα περισσότερα δεν εχουν ανοιχτεί καν

3) στρατιωτικό sleeping bag, επίσης σε άριστη κατασταση.

4) δεκαδες cd, το 99% εξ αυτών κόπιες, απο ελληνικό εντεχνοροκ. (τα είχα σα back up,αλλά τώρα πια δεν ακούω καν cd)!

 

Παραλαβή την παρασκευή, όταν και γυρίζω απο εξωτερικό, ή μεσα στο ΣΚ, απαραίτητα από μεταμόρφωση (κοντά στο πλαίσιο).

Αν μέχρι το επομενο ΣΚ δε βρεθεί κάποιος που να τα θέλει, θα πανε ανακύκλωση !

Απλά, επειδή δε θα τσεκαρω συχνά, στείλτε μου πμ με το τι θέλετε.

 

(Λίαν συντόμως μπορεί να βρεθούν και αλλα)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mόλις φύγανε όλα τα modems,του τα φόρτωσα με το ζόρι,ένα μόνο ήθελε να πάρει φεύγοντας. :whistle:

 

@Herculess: Ήταν modems σε κάρτα PCI? Αν ναι και αν μερικά από αυτά που σου φόρτωσε με το ζόρι δεν τα θέλεις, να τα πάρω εγώ να εξοπλίσω κάτι πισιά?

 

Αν μπορείς στείλε μου πμ γιατί αυτό τον καιρό δεν ξέρω τι μου γίνεται από δουλειά... Αλλά το hobby δεν λέει να με αφήσει...

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Herculess: Ήταν modems σε κάρτα PCI? Αν ναι και αν μερικά από αυτά που σου φόρτωσε με το ζόρι δεν τα θέλεις, να τα πάρω εγώ να εξοπλίσω κάτι πισιά?

 

Αν μπορείς στείλε μου πμ γιατί αυτό τον καιρό δεν ξέρω τι μου γίνεται από δουλειά... Αλλά το hobby δεν λέει να με αφήσει...

:mrgreen:

 

Τα μοντεμ από τον 35pontos δεν τα πήρα εγώ, εγώ μονο τους εκτυποτεές και το σκάνερ του έκλεισα αλλα θα τα παραλάβω κοντα στο Πάσχα γιατι δεν είμαι απο αθήνα. Πάντος αμα κάποιος τα χρειαζεται εγω κανω πίσω :-D .

 

Αν θες έχω κάρτα pci modem αλλά και μοντεμ εξωτερικό με τα cd καλωδια κτλ. Από ξάνθη είμαι οποιος ενδιαφερετε ας μου πει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Herculess: Ήταν modems σε κάρτα PCI? Αν ναι και αν μερικά από αυτά που σου φόρτωσε με το ζόρι δεν τα θέλεις, να τα πάρω εγώ να εξοπλίσω κάτι πισιά?

Πήγα κουρεμένος και βγήκα με μαλλί! Ευχαριστώ τον 35apontos για την ευγενική του χορηγία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζεται μόνιτορ crt 17''. πρόκειται για το nokia 447zaplus.

η οθόνη δόθηκε σε μέλος του άλλου φόρουμ το οποίο εκδήλωσε ενδιαφέρον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρίζεται μόνιτορ crt 17''. πρόκειται για την Samsung syncmaster 793df http://www.superwarehouse.com/Samsung_SyncMaster_793DF-T_T_17_CRT_Monitor/793DF-T_T/p/415062

και

crt 17" HYUNDAY deluxeScan V770 http://www.dooyoo.co.uk/crt-monitor/hyundai-v770/

Δουλεύουν μια χαρά.

 

Επειδή φεύγουν δύσκολα θα κάνω ποστ και σε άλλο forum.

Παραλαβή απο Αθήνα πλησίον στάσης μετρό πανεπιστήμιο ή συντάγματος.

Παρακαλώ και ΠΜ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...